Jump to content


Photo

omiljenija partija


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
70 replies to this topic

#16 Liticovjesac

Liticovjesac
  • Members
  • 281 posts

Posted 02 February 2006 - 10:38

Gle, rusofila!

<{POST_SNAPBACK}>


bolje rusofil nego nekrofil :PPPP

#17 kopiraj

kopiraj
  • Members
  • 406 posts

Posted 02 February 2006 - 14:05

bolje rusofil nego nekrofil :PPPP

<{POST_SNAPBACK}>


nije bolje nego manje gore

#18 Blagger77

Blagger77
  • Banned
  • 106 posts

Posted 02 February 2006 - 14:28

Nikada ne bih mogao biti u partiji (osim ako je nisam ja osnovao i predsednik sam) jer se ni sa kim ne slazem toliko koliko sa sobom.
Ne znam, sinoc bio na LDP konvenciji i gledao ljude oko sebe. Dosta ih je doslo kao i ja, da vidi sta se tu desava, ko je u novoj partiji i tako to... Ali ovi drugi, stranka-ljudi su svugde isti. Imaju taj tup pogled i fanatizam koji nije propracen politickim znanjem. Svidja im se vodja. Smeju se na glupe fore govornika, tapsu tacno gde i mislis da hoce. Super mi je, pogotovo kod nas, kako ljudi koji su partijski aktivisti ne znaju ni tacno da kazu da li im je partija leva ili desna. Ili misle da je partija onakva kakvi su oni (imamo, recimo, puno evro socijal-demokratskih cetnika, vernika...). Bilo lepih cica tamo, though...

A, da... uglavnom, glasao bih za tako neke LSV, SDU, GSS (pa hajde i LDP).

#19 Penzionerka

Penzionerka
  • Members
  • 781 posts

Posted 02 February 2006 - 14:46

Tja! :wub: Ne znam vise ni sama. Jos od prvog vagona nisam glasala za socijaliste i radikale, nego uvek za nekog iz tzv. demokratskog bloka. Nekad za DS (kad nije bojkotovala izbore), nekad za LSV i koaliciju Vojvodina, jednom cak i za Vuka Draskovica (mislim na predsednickim izborma 1997.) Danas sam samo u jedno sigurna. Radikali i socijalisti - NEVER! Ostali - ako naprave veliku koaliciju (kao DOS). Inace bojkotujem izbore. U ovom sveopstem haosu znam sta necu ali ne znam sta hocu! Haos je i u mojoj glavi!

#20 zokiasov

zokiasov
  • Banned
  • 1,399 posts

Posted 05 February 2006 - 02:25

Pa nesto razmisljam , sa pobedom SRS , pre bi doslo do otcepljivanja Sandzaka, Naime , Evropa bi to podrzala bez problema , a pretpostavljam da je to i tvoja zelja.

<{POST_SNAPBACK}>


Ne pogresno si skapirao , moja davnasnja zelja je otcepljenje Vozdovca , i za njega cu se boriti dok god budem disao , posto su trenutno prilike u Beogradu takve kakve su , i posto je nasa ideja jos u zacetku , biram najmanje zlo , i koaliciju koja ima najveci demokratski potencijal u danasnjoj srpskoj politickoj sceni a to je bar do poslednjih dogadjaja bila Koalicija Sandzak , kao i Sumadija.
Dakle Koalicija Koalicija Sandzak i Sumadija .

#21 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 05 February 2006 - 03:41

Gde je ovde poll, mrzi me da kucam :wub:

#22 sergio pop

sergio pop
  • Members
  • 144 posts

Posted 05 February 2006 - 20:01

Tja! :wub: Ne znam vise ni sama. Jos od prvog vagona nisam glasala za socijaliste i radikale, nego uvek za nekog iz tzv. demokratskog bloka. Nekad za DS (kad nije bojkotovala izbore), nekad za LSV i koaliciju Vojvodina, jednom cak i za Vuka Draskovica (mislim na predsednickim izborma 1997.) Danas sam samo u jedno sigurna. Radikali i socijalisti - NEVER! Ostali - ako naprave veliku koaliciju (kao DOS). Inace bojkotujem izbore. U ovom sveopstem haosu znam sta necu ali ne znam sta hocu! Haos je i u mojoj glavi!

<{POST_SNAPBACK}>



glupo je bojkotovati, onda dajes glas onoj crno-crvenoj gamadi

#23 Jerry

Jerry
  • Banned
  • 627 posts

Posted 05 February 2006 - 23:46

Za LSV !Uvek !Vojvodina -Vojvođanima !

#24 duma

duma
  • Members
  • 1,673 posts

Posted 06 February 2006 - 14:58

Ne mogu da i medju ovim pametnim svetom ( a to su oni koji su na ovom podforumu) ima toliko SRBA sa velikim S .Na sta mislim?!
Mislim na to , ja volim ovu partiju , meni se svidja ova, alo ljudi glavom se razmislja a ne srcem.
Ja sam clan jedne(iz prilozenog se vidi i koje ) ali cak i njima kazem da se iz dana u dan moraju dokazivati i boriti ne samo za neke druge nego i za mene , kao proizvod u supermarketu , ako sam te kupio danas ne znaci da cu i sutra .
Daj vise opametite se ne svodi se nista vise na mrznju i emocije , cak i kada je u pitanju SRS,SPS Sloba nego budimo pametni i prakticni , kada im lideri budu osudjeni za ratni zlocin one se zabranjuju zbog sudelovanja u tome i niz slicnih stvari ......

<{POST_SNAPBACK}>

:wub:
Mudro zboriš momče (devojko).
Izgleda da ovde ima LDP-ovaca koji nisu idolopoklonici.
Takvi svojoj partiji donose korist. Oni koji su poput niko i par sličnih stvaraju utisak da ste sekta.
"Mi imamo svoju istinu, sebi smo lepi i baš nas briga za ostale. Budi sa nama ili ideš u pakao"
Napad na VP i Ružicu Đinđić bio je ispod svakog nivoa.

Nemam omiljenu partiju, niti želim da je imam.
Kad budu izbori glasaću za partiju čiji mi članovi deluju normalno, a oni u vrhu realno nude najviše.

P.S.
Srbi i treba da budu sa velikim S, isto koliko i Hrvati sa velikim H.
To je pravopis, ali nije bitno. Mislim da si mislila na veliko B

#25 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 06 February 2006 - 15:12

Za LSV !Uvek !Vojvodina -Vojvođanima !

<{POST_SNAPBACK}>


...sa sve vojvođanskim radikalima :wub:

#26 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 06 February 2006 - 15:33

Duma-Uki,toliko isto pises kao Uki ,da pomisljam da ste jedna osoba. Isto me je tako napadao uki na forumu zamislisrbiju i ovde. Identicno. I jos ga nesto i branis.
Sto se mene tice ,ja cu glasati za LDP ,pa kud puklo da puklo. Tu vidim neku nadu .A bilo bi najbolje da naprave koaliciju ...od bliskih partija...

#27 duma

duma
  • Members
  • 1,673 posts

Posted 06 February 2006 - 16:20

Duma-Uki,toliko isto pises kao Uki ,da pomisljam da ste jedna osoba. Isto me  je tako napadao uki na forumu zamislisrbiju i ovde.  Identicno. I jos ga nesto i branis.
Sto se mene tice ,ja cu glasati za LDP ,pa kud puklo da puklo. Tu vidim neku nadu .A bilo bi najbolje da naprave koaliciju ...od bliskih partija...

<{POST_SNAPBACK}>

Niko, ovde duma.
Zar ti misliš da bi Uroš citirao sam sebe, pa hvalio ono što je napisao. To radi Pera. Nije Uki takav.

Nekad se slažem s Urošem, nekad ne. Kad je bio za podršku dripcima koji su palili po Parizu bili smo u sukobu. To što ne otkidamo na velikog vam vođu ne znači ni da se slažemo oko drugih tema, a naročito ne znači da smo ista osoba.
Stil pisanja nam se prilično razlikuje. Uki otkida na Bebu, ja baš i ne.
Ti nisi u stanju da skupiš 5 ljudi da izlepite karikature, a umišljaš da te proganjamo Uroš, ja i ko sve ne. To naravno činimo pod kontrolom DB-a.
Molim te da ne paranoišeš.

Ja nijednoj partiji ne dajem poverenje unapred. Mogu da imam omiljen klub, životinju ili slično. Mogu da volim porodicu ili prijatelje.
Glasaću za partiju koja mi bude realno obećavala najviše.

#28 034nera82

034nera82
  • Members
  • 2 posts

Posted 06 February 2006 - 18:47

LDP!

#29 odmor

odmor
  • Members
  • 543 posts

Posted 06 February 2006 - 21:37

Nikada ne bih mogao biti u partiji (osim ako je nisam ja osnovao i predsednik sam) jer se ni sa kim ne slazem toliko koliko sa sobom.
Ne znam, sinoc bio na LDP konvenciji i gledao ljude oko sebe. Dosta ih je doslo kao i ja, da vidi sta se tu desava, ko je u novoj partiji i tako to... Ali ovi drugi,  stranka-ljudi su svugde isti. Imaju taj tup pogled i fanatizam koji nije propracen politickim znanjem. Svidja im se vodja. Smeju se na glupe fore govornika, tapsu tacno gde i mislis da hoce. Super mi je, pogotovo kod nas, kako ljudi koji su partijski aktivisti ne znaju ni tacno da kazu da li im je partija leva ili desna. Ili misle da je partija onakva kakvi su oni (imamo, recimo, puno evro socijal-demokratskih cetnika, vernika...). Bilo lepih cica tamo, though...

<{POST_SNAPBACK}>


Ovo sto kazes zaista zvuci razumno, svaka cast.
Sta mislis, da li je celnicima partije draze da u svojim redovima imaju
ljude koji misle svojom glavom ili fanatike?

Mislim da je za gazdu u partiji vazno da gaji upravo one koji misle svojom glavom, odnosno da napravi atmosferu u kojoj solisti mogu da koegzistiraju i iznose svoja misljenja..

Da li si clan LDP?

#30 niko

niko
  • Banned
  • 1,846 posts

Posted 06 February 2006 - 23:41

Koja su ova podmetanja i lazi. Upravo su clanovi i poklonici LDPa oni koji zaista razmisljaju svojom glavom. Pogledajte koja negativna db -mafija kampanja vec dugo prati Cedu ,pogledajte koja je medijska blokada sto se tice LDPa i Cede ...i nasuprot svemu tome ,broj simpatizera raste ...pa to mogu biti samo ljudi koji imaju svoju licnost i koji znaju da razmisljaju .