Jump to content


Photo

dlake i sise


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
15 replies to this topic

#1 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 11 January 2006 - 20:29

od silikona do dlaka... vec su pochele o depilacijama teja i mango, koja je bolna koja nije. na topiku o silikonima.


ko i silikoni, i dlake na zeni su kontroverzne, ali i na mushkarcu bogami nisu bez znaka pitanja.

koliko smo se dogovorno slozili da je realnost da su dlake na zenskom telu bljak, toliko smo mushku celavost poprilichno zamumuljili...
shto se maljavih grudi sa zlatnim lanchicem tiche, ljubiteljima mushkaraca ostavlja se slobodno da preferiraju obilatost ili nedostatak ljubavnog tepiha.
ljubitelji dlaka na zenskim nogama ipak su malo freakoviti... ko ljubitelji mushkaraca koji vole dlakava ledza...



a celavost... pogotovo frontalna. :)
frajeri presadjuju kosu. svatam ih. osim shto ribe blago diskriminishu celave frajere,
kad ti nestane kosa na vr glave, ako nisi sedam samuraja, pa chak ni svi oni 0:), teshko je napraviti friz.
mogucnosti su ogranichene. a glava je u pitanju. pri tome celvost je davez.
mozesh da se osishash do glave pa da sebi svakog jutra u ogledalu objashnjavash da nisi legijin kriminalac, a malo li ti je shto svakog dana morash da se brijesh, samo ti josh i brijanje cele glave fali (ko ima ko da mu brije glavu, u kadi, taj nek se smatra srecnikom...),
mozesh da pustish kosu u rep(ic) :huh: :( shto samo kod shtulica i kurosave moze stvarno da prodje,
mozesh, ako toliko ima napred, da sve to djuture nabacish unazad pa onako do vrata... umetnichki...
mozesh da se shishash na chiku :s_w: (nastavljash svoj zivot)
mozesh da se oshishash na chiku uz dodatak pa pustish onaj pramen za popreko :s_w: :s_w: .
ima i perika.
neki ne skidaju sheshir, sheshirche, kapu, maramu gusarsku. al svako pokrivalo jednom mora da se skine...

tako da mi je potpuno razumljivo kad bi frajer kome se ovi izbori ne svidjaju udari po presadjivanju. gledam ih ko vrtlare... :s_w:

pri tome, ljubitelji i mushkaraca i zena vole da mrse rusu kosu. uglavnom... ja otkidam, na primer.

ko ljubitelji zena shto vole da rade svashta sa bujnim grudima. a i ljubitelji mushkaraca vole da pipkaju sise. iz svog iskustva govorim, a i prichale su mi, pa nije samo moj sluchaj.
nisam ni znala, dok nisam bila sa frajerom koji je bash imao sise. ne mislim na plucna krila razvijena dizanjem tegova, nego onako ko dve dojke kod debeljushkaste devojchice. deblji je bio (ne ono-the debeo, al je inklinirao, nagojen, vec su pochele butke da mu se taru jedna o drugu) ali i za tu gradnju imao je vishka sisa. vece su bile od mojih onoliko. mozda je imao neki hormonalni poremecaj. kako god, imali smo dve poshtene sise u kombinaciji. kad sam ih pipnula prvi put, pomislila sam - de sam ja ovo?
frajer sa sisama, novo iskustvo, i ne proba ga svaki ljubitelj mushkaraca. raritet prosto.
on je tripovao od toga shto ima sise, al te njegove sise same po sebi meni su bile super. jes da je imao sise, nije bash mushki, morala sam da prevrnem to u glavi, da se ochistim od predrasuda (da se oslobodim slike nas dvoje ko para na nudistichkoj plazi u hrvatskoj B) B) odmah pomislih - ovdje neshto ne shtima, gornji i donji dio slike) al je imao slatke sise. skroz zanimljive. iskale su da ih pipkash. tako da ljubitelje sisa u svim oblicima i na svim mestima, pa i neochekivanim, sasvim razumem.


ali da se vrnem na celavost...

frajer koji presadjuje kosu, mora da prodje poprilichnu torturu. ne znam dal je ko video kako to izgleda u prirodi, taj proces, al kapa ne sme da se nosi. frajeru za to vreme, na stranu dal boli, kako uspeva, i ostale stvari, glava izgleda ko ribaca chetka :s_w: . po pramichak od tri chetiri dlake, pravilno ko poshumljavanje goleti, svaki pramichak u sred ranice pa se bolje vidi.. mislim, morash da se upishash od smeha kad vidish. i tako mesecima :s_w: :s_w:
pritom, koshta. shto je veca cela, vishe koshta i duze traje...

znam za recept za koji sam uverena da radi (verujem jer ne znam zasigurno, al sam videla rezultat na jednom tipu uzivo) koji je zipa momenta, trajan. vraca kosu iz mrtvih, makar u nekim sluchajevima, al vraca nevidjeno. kosa bude josh jacha nego pre. regrow of the lion of zion grive... proces je, koliko je jeftin (da kazemo dzabe) i jednostavan, toliko i zeznut. zahteva, pored zelje, odluchnost, izdrzljivost, veshtinu, samouverenost, domishljatost, podrshku, makar tri od toga... ili slobodu da se radi shta se oce kako se oce kad se oce. zato se ne koristi masovno. previshe je skup. ne u parama, nego u mudima. celavima je i kad chuju za to, i ako veruju, lakshe da se pomire sa situacijom.



i da ne zaboravim depilaciju, gde odoh u recpete... depilaciju nogu pre svega. linda makartni, gledala sam njen neki intrevju, (mnogo je dobra riba bila btw), kaze: shta boli koga briga dal ja brijem noge? to su moje noge...
al ipak vazi pravilo: kad riba ne brije noge, il je lezba, il je prljavica, il zivi sa dlakave node-frakom, il je shvabica to je tamo normalno...
i nekako neuredno izgleda. nije bash estetski... pogotovo ispod najlonki... :s_w:


moja drugarica, na svu tu argumentaciju (i redovnu depilaciju) tvrdoglavo tvrdi: ipak, dlake na nogama zeni donose ljubavno-erotsku srecu. (dodushe sa sve primerima iz zivota, i ima point tu)
one su signal, kaze, na njih ne gledaju kao na gadost mushkarci koji vole zene skroz, a ne pod uslovom da su se prethodno osmudile... takav frajer ce ti reci, dok se prosto izvinjavash shto se nisi izdepilriala :wub: , nego ti noge ko borici , da ga briga za taj detalj. moze kako ocesh... ili je taj, ili se mnogo lozi na tebe lichno pa prelazi preko estetike dlaka na nogama. B) kako god, srecan sluchaj... ako nisi bash naletela na ochajnika off course. al ti se prepoznaju i pre nego shto se stigne do pitanja dlaka.
tako da je njen savet ribama kad su u fazonu da sretnu novog frajera da puste udovichke dlake na nogama... B)

shta mislite? B) osim da vam ja svashta napricha za ovo kratko vreme. :s_w:

#2 Shiba

Shiba
  • Members
  • 610 posts

Posted 12 January 2006 - 05:05

tako da je njen savet ribama kad su u fazonu da sretnu novog frajera da puste udovichke dlake na nogama...  B)

shta mislite?  B) osim da vam ja svashta napricha za ovo kratko vreme.  :)

<{POST_SNAPBACK}>



super joj je savet. sresce ga na kulina bana :wub:

laser hair removal je majka mara.

#3 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 12 January 2006 - 11:05

159 klikova i 1 odgovor... 159 na jednoga...moram da se zamislim nad svojom sposobnoshcu da zapochnem dijalog. :wub:

shiba - nemoj tako. teorija duge dlake, ko shto vec rekoh, ima podlogu u zivim primerima. i nastala je iz posmatranja (nenamerne) prakse... zbrajanje 2 i 2. ne znam kako da na nju gledam, kao na princip negativne selekcije, ili kao na neshto drugo, kao ona, dodushe. tolike kognitivne sposobnosti nemam.

laser, mila majka, najzad radi i na plave dlake. do sada, uspeshan je bio samo na belkinjama avec crnim dlachkama... ostale varijante su morale da sachekaju second revolution u toj technology. chak, chujem, ne morash da ih ni pushtash neshto pre nego shto se bachish pod njega, ko pre shto si morala.
opet, laser ih skida (uglavnom) za stalno. ne znam dal bih bila spremna da ih se odreknem - zauvek.
druga varijanta je chupanje. vosak, zavrten konac (middle east), agda od shecera (takodje middle east, one su poznate po tome shto ne daju dlaci da izraste, nowhere), ona mashina za chupanje (shpanska inkvizicija, pri tome ne skida sloj mrtvih celija, pa dlake urastaju), brijanje (lady shave, obichan brijach, noge ti posle jednog dana bockaju)... u nekom filmu katrin denev sedi u kadi i iz pene otkriva brijachem oblik svog legendarnog lista. polako. ima u tome necheg...

#4 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 12 January 2006 - 20:12

dok se burna rasprava svako malo vodi o pederima (sa osvrtom na pedere u srbiji),
niko da primeti da sam uvela nove kategorije: ljubitelji mushakraca i ljubitelji zena.
mislim ovo dok se izrazvrstamo, po polovima i preferencijama, i svim kombinacijama...
svet bi sa ovom terminologijom bio jednostavniji...

imash dva pola, mushki i zenski, ok to je jasno iz brzi voz u vecini sluchajeva (uz mali, sasvim mikronski procenat hermafrodita, al i ti se negde usput opredele) i imash tri vrste preferencija:

ljubitelji zena

ljubitelji mushkaraca

i ljubitelji zena i mushkaraca.

na tanjiru vam prinosim terminoloshko-filozofsku i uz to i usled toga i mogucu drushtvenu revoluciju, a vi samo dlake na nogama vidite. stvarno nije u redu.

#5 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 22 January 2006 - 18:04

ko ljubitelji zena shto vole da rade svashta sa bujnim grudima. a i ljubitelji mushkaraca vole da pipkaju sise. iz svog iskustva govorim, a i prichale su mi, pa nije samo moj sluchaj.
nisam ni znala, dok nisam bila sa frajerom koji je bash imao sise. ne mislim na plucna krila razvijena dizanjem tegova, nego onako ko dve dojke kod debeljushkaste devojchice. deblji je bio (ne ono-the debeo, al je inklinirao, nagojen, vec su pochele butke da mu se taru jedna o drugu) ali i za tu gradnju imao je vishka sisa. vece su bile od mojih onoliko. mozda je imao neki hormonalni poremecaj. kako god, imali smo dve poshtene sise u kombinaciji. kad sam ih pipnula prvi put, pomislila sam - de sam ja ovo?
frajer sa sisama, novo iskustvo, i ne proba ga svaki ljubitelj mushkaraca. raritet prosto.
on je tripovao od toga shto ima sise, al te njegove sise same po sebi meni su bile super. jes da je imao sise, nije bash mushki, morala sam da prevrnem to u glavi, da se ochistim od predrasuda (da se oslobodim slike nas dvoje ko para na nudistichkoj plazi u hrvatskoj  B)  B) odmah pomislih - ovdje neshto ne shtima, gornji i donji dio slike) al je imao slatke sise. skroz zanimljive. iskale su da ih pipkash. tako da ljubitelje sisa u svim oblicima i na svim mestima, pa i neochekivanim, sasvim razumem.

<{POST_SNAPBACK}>

:s_w: :wub: :( :) :s_w: 0:) :s_w: :huh: ...

#6 queeria

queeria
  • Members
  • 1,429 posts

Posted 22 January 2006 - 18:40

dok se burna rasprava svako malo vodi o pederima (sa osvrtom na pedere u srbiji),
niko da primeti da sam uvela nove kategorije: ljubitelji mushakraca    i    ljubitelji zena.
mislim ovo dok se izrazvrstamo, po polovima i preferencijama, i svim kombinacijama...
svet bi sa ovom terminologijom bio jednostavniji...

imash dva pola, mushki i zenski, ok to je jasno iz brzi voz u vecini sluchajeva (uz mali, sasvim mikronski procenat hermafrodita, al i ti se negde usput opredele) i imash tri vrste preferencija:

ljubitelji zena

ljubitelji mushkaraca

i ljubitelji zena i mushkaraca.

na tanjiru vam prinosim terminoloshko-filozofsku i uz to i usled toga i mogucu drushtvenu revoluciju, a vi samo dlake na nogama vidite. stvarno nije u redu.

<{POST_SNAPBACK}>


Podrzavam tvoj odabir kategorija, ali sto stavi ovu temu na Off-topic?

#7 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 23 January 2006 - 10:27

shto se maljavih grudi sa zlatnim lanchicem tiche, ljubiteljima mushkaraca ostavlja se slobodno da preferiraju obilatost ili nedostatak ljubavnog tepiha.
ljubitelji dlaka na zenskim nogama ipak su malo freakoviti... ko ljubitelji mushkaraca koji vole dlakava ledza...


a celavost... pogotovo frontalna. :wub:

frajeri presadjuju kosu. svatam ih. osim shto ribe blago diskriminishu celave frajere

a gde si ti primetila tu diskriminaciju? shta? doshla drugarica i rekla kako ne moze da joj se digne na celavog? ili doshle dve drugarice? ili je to samo tvoje iskustvo pa otud :) smajli u gornjem citatu?

pri tome celvost je davez.

pa zapravo ne. celavost kod mushkaraca je manje-vishe opshte prihvacena kategorija. i upravo je suprotna od daveza. naravno pod uslovom da lik nema komplexa zbog toga shto je izgubio par grama keratina. ne morash da se njakash sa frizurom, oslobodish se i peruti, koza glave poprimi finu preplanulu boju + ako zavrshish u konc logoru, izgledacesh bolje od frishko ostriganih ex kosijanera.

produkti komplexa:
1.

mozesh da se osishash do glave

2.

mozesh da pustish kosu u rep(ic) 0:) :huh: shto samo kod shtulica i kurosave moze stvarno da prodje,

a ko kaze da to prolazi kod Shtulica?
3.

mozesh, ako toliko ima napred, da sve to djuture nabacish unazad pa onako do vrata... umetnichki...

4.

ima i perika.

5.

neki ne skidaju sheshir, sheshirche, kapu, maramu gusarsku. al svako pokrivalo jednom mora da se skine...


tako da mi je potpuno razumljivo kad bi frajer kome se ovi izbori ne svidjaju udari po presadjivanju. gledam ih ko vrtlare... :s_w:

a reci ti meni, shta bi ti radila da kosa pochne da ti opada u enormnim kolichinama?
da li bi se:
1. oshishala do glave
2. pustila rep da nadoknadi gubitak kose na temenu
3. furala perike
4. nosila sheshir/kachket

neshto od ta 4 bi sigurno uradila, tipujem na 3. al ajd, mozda me i iznenadish.
poshto si sama izjavila da postoji blaga diskriminacija glede celavih mushkaraca, u svetu gde je celavost mushkaraca normalna, a celavost zena i ne toliko normalna stvar, shta mislish, koliko mushkaraca bi zelelo da bude sa tobom kad bi imala takav problem?

pri tome, ljubitelji i mushkaraca i zena vole da mrse rusu kosu. uglavnom... ja otkidam, na primer.

da. ti. a mozda neka druga preferira dlakave grudi. dlakave grudi+celavost => vishak testosterona.

ko ljubitelji zena shto vole da rade svashta sa bujnim grudima. a i ljubitelji mushkaraca vole da pipkaju sise. iz svog iskustva govorim, a i prichale su mi, pa nije samo moj sluchaj.

mda. shteta shto zene koje ih preferiraju nemaju i pimpek taman da ga udenu izmedju size 5 mushkih sisica.

nisam ni znala, dok nisam bila sa frajerom koji je bash imao sise. ne mislim na plucna krila razvijena dizanjem tegova, nego onako ko dve dojke kod debeljushkaste devojchice. deblji je bio (ne ono-the debeo, al je inklinirao, nagojen, vec su pochele butke da mu se taru jedna o drugu) ali i za tu gradnju imao je vishka sisa. vece su bile od mojih onoliko. mozda je imao neki hormonalni poremecaj.

da. verovatno je imao Klinefelterov sindrom.

frajer sa sisama, novo iskustvo, i ne proba ga svaki ljubitelj mushkaraca. raritet prosto.

uopshte nije raritet vec je Sisoje dovoljno lenj da ne moze da odradi 50 sklekova dnevno i reshi problem za mesec dana.

on je tripovao od toga shto ima sise, al te njegove sise same po sebi meni su bile super. jes da je imao sise, nije bash mushki, morala sam da prevrnem to u glavi, da se ochistim od predrasuda (da se oslobodim slike nas dvoje ko para na nudistichkoj plazi u hrvatskoj B) B) odmah pomislih - ovdje neshto ne shtima, gornji i donji dio slike) al je imao slatke sise. skroz zanimljive. iskale su da ih pipkash. tako da ljubitelje sisa u svim oblicima i na svim mestima, pa i neochekivanim, sasvim razumem.

znachi, razumesh Zenske Stiskache Mushkih Sisa ali ti je frontalna celavost :( ?
interesting.

shta mislite? B) osim da vam ja svashta napricha za ovo kratko vreme. :s_w:

vala bash.

Edited by DUNADAN, 23 January 2006 - 10:36.


#8 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 23 January 2006 - 17:35

bas sam se nasmejao ugledavsi naslov topica kad ono ni 1 rec o tome sto je meni prvo palo napamet o cemu je rec, nego sve nesto o ljubiteljima ljudi + celavim i prsatim muskarcima.

a naslov je bas obecav`o.

#9 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 25 January 2006 - 12:45

a celavost... pogotovo frontalna.  :wub: 
frajeri presadjuju kosu. svatam ih. osim shto ribe blago diskriminishu celave frajere,
kad ti nestane kosa na vr glave, ako nisi sedam samuraja, pa chak ni svi oni  :), teshko je napraviti friz.
mogucnosti su ogranichene. a glava je u pitanju. pri tome celvost je davez.
mozesh da se osishash do glave pa da sebi svakog jutra u ogledalu objashnjavash da nisi legijin kriminalac, a malo li ti je shto svakog dana morash da se brijesh, samo ti josh i brijanje cele glave fali (ko ima ko da mu brije glavu, u kadi, taj nek se smatra srecnikom...),
mozesh da pustish kosu u rep(ic)  0:)  :huh: shto samo kod shtulica i kurosave moze stvarno da prodje,
mozesh, ako toliko ima napred, da sve to djuture nabacish unazad pa onako do vrata... umetnichki...
mozesh da se shishash na chiku  :( (nastavljash svoj zivot) 
mozesh da se oshishash na chiku uz dodatak pa pustish onaj pramen za popreko  :s_w:  :s_w: .
ima i perika.
neki ne skidaju sheshir, sheshirche, kapu, maramu gusarsku. al svako pokrivalo jednom mora da se skine...

tako da mi je potpuno razumljivo kad bi frajer kome se ovi izbori ne svidjaju udari po presadjivanju. gledam ih ko vrtlare...  :s_w:

<{POST_SNAPBACK}>


Ispade kako su ćelavi muškarci krivi i štatijaznamkoliko out of order zbog svog izgleda, zbog koga mogu da zahvale isključivo genetici.

Na stranu oni penzosi što puštaju kosu sa jedne strane pa prebacuju skroz na drugu, evo, meni se proredila kosa, pa šta? I dalje sebe smatram šarmantnim, duhovitim, ne podvrgavam se nikakvim tretmanima iako ću možda pre oćelaviti nego osedeti.

Naravno da postoje zajebancije kosmatih ortaka, ali napisati post o tome kako je izvor muške snage isključivo u kosi (bajka "Baš Čelik"?) mi je potpuno :s_w:

#10 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 25 January 2006 - 12:58

Na stranu oni penzosi što puštaju kosu sa jedne strane pa prebacuju skroz na drugu, evo, meni se proredila kosa, pa šta? I dalje sebe smatram šarmantnim, duhovitim, ne podvrgavam se nikakvim tretmanima iako ću možda pre oćelaviti nego osedeti.

<{POST_SNAPBACK}>

a zar ti ne reche na jednoj drugoj temi da si stidljiv? mislim, kako ti sharm dolazi do izrazaja ako si stidljiv?

inache, kad smo vec kod celavosti, da li je iko skontao shta Donald Tramp ima na glavi?
uopshte ne mogu da prokuzim da li mu je to tupe, il kosu gura od nazad ka napred, ili je presadjivao il shta.

#11 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 25 January 2006 - 13:11

ja tipujem da tera od nazad, malo natapira i onda lakom.


a sto se tice celavih, meni je to super. ako je lep oblik glave.

#12 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 25 January 2006 - 13:16

moj profan matematike u srednjoj, Boshko, ima super ćelu :wub:
uvek bih ga poljubila u vr' glave, pa i letos na 10 godina mature, to beshe prva stvar koju sam uradila kad sam ga videla :)

#13 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 25 January 2006 - 15:32

a zar ti ne reche na jednoj drugoj temi da si stidljiv? mislim, kako ti sharm dolazi do izrazaja ako si stidljiv?

<{POST_SNAPBACK}>


Ovo ovde je bila šala na njegovu dobru žvaku sa muvanje, Dunadan. Ja ne poznajem Sizifa, ali sam to napisao kao zajebanciju.

Eh, Dunadan, partibrejkeru :wub:

#14 kingmaker

kingmaker
  • Members
  • 4,535 posts

Posted 26 January 2006 - 01:48

moj profan matematike u srednjoj, Boshko, ima super ćelu :wub:
uvek bih ga poljubila u vr' glave, pa i letos na 10 godina mature, to beshe prva stvar koju sam uradila kad sam ga videla :)

<{POST_SNAPBACK}>

e pa onda se skroz razumemo.

#15 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 26 January 2006 - 08:55

Ovo ovde je bila šala na njegovu dobru žvaku sa muvanje, Dunadan. Ja ne poznajem Sizifa, ali sam to napisao kao zajebanciju.

Eh, Dunadan, partibrejkeru  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

partibrejker? perke?
i shta bre ne poznajesh Sizifa? pa tamo reche, moj drugar Sizif animiro dve devojke dok sam ja gledao u Betelgeza.