Jump to content


Photo

Predlog ?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
54 replies to this topic

#31 DOCc

DOCc
  • Members
  • 560 posts

Posted 09 January 2006 - 14:46

Tako su detinjasti komentari tipa ona je igrala u ovoj seriji ,  on je radio u onoj firmi i td i td. Pa mnogi od vas su studirali u vreme Milosevica ili isli u srednje skole. Ako bi se razmiljalo vasom logikom , onda diplome vam ne bi smele biti priznate. Mnogi od nas su glasali za Kostunicu  kako bi smenili Milosevica ,iako smo svi videli sliku Kostunice sa kalasnjikovim. I lako je bilo nekim  novinarima da kritikuju Milosevicevu vlast jer su bili placeni od strane zapada . Ali zasto sada moraju biti umerini u kritici Kostunice. Zato sto vise nismo interesantni za Zapad tj nasa unutrasnja politika.  Od cega bi ziveo glumac , radnik , nastavnik u vreme Milosevica da se drznuo i rekao sta misli.  Uostalom vama i Lekic smeta , Ceda. Pa dragi moji ,vi zivite u Srbiji , a ne u Svedskoj , i mi se tek ucimo demokratiji. I na ovom forumu se vidi da se tek ucimo ...

<{POST_SNAPBACK}>


OK. Recimo da ste u pravu. Da ne mozemo ljude napadati zato sto su pokusavali da prezive... ( Zaboravicu na trenutak da, time sto svi cute i trpe, a posebno poznate licnosti, nastaje stanje kakvo imamo... ).
I pored toga mislim da postoje drugi koji mogu mnogo vise da kazu. A imaju i veci kredibilitet u ocima slusalaca.

#32 kopiraj

kopiraj
  • Members
  • 406 posts

Posted 09 January 2006 - 16:25

OK. Recimo da ste u pravu. Da ne mozemo ljude napadati zato sto su pokusavali da prezive... ( Zaboravicu na trenutak da, time sto svi cute i trpe, a posebno poznate licnosti, nastaje stanje kakvo imamo... ).
I pored toga mislim da postoje drugi koji mogu mnogo vise da kazu. A imaju i veci kredibilitet u ocima slusalaca.

<{POST_SNAPBACK}>

Pa izvinite ,a sta to ima Rambo Amadeus da nam kaze zanimljivo a da mi to ne znamo? Inace, ja najvise zameram profesorima sto su cutili. Evo ih , i sada cute. Da ne cute , ne bi mogli kojekavi "Nomokanoni" da drze politicki cas na fakultetitima . Zameram i studentima , jer spavaju. Osim ako ne cekaju da ih tamo neki Divci ili Amadeusi pokrenu ... I da zavrsim , odgovornost nije bila samo na glumcima, nego na svakom od nas , i to podjednaka , a i sada je.

#33 cesaria

cesaria
  • Members
  • 26 posts

Posted 09 January 2006 - 16:46

Moram da priznam da ne slusam Pescanik od 2000-te, vec od 2003-e, tako da nisam sigurna da li je, ili nije, Ljubomir Zivkov bio gost Pescanika?
Ako neko zna neka me uputi na datum emisije. Ako sam ipak u pravu bilo bi ga super cuti u Pescaniku!

Srecni praznici!

#34 Blagger77

Blagger77
  • Banned
  • 106 posts

Posted 09 January 2006 - 21:40

Moram da priznam da ne slusam Pescanik od 2000-te, vec od 2003-e, tako da nisam sigurna da li je, ili nije, Ljubomir Zivkov bio gost Pescanika?
Ako neko zna neka me uputi na datum emisije. Ako sam ipak u pravu bilo bi ga super cuti u Pescaniku!

Srecni praznici!

<{POST_SNAPBACK}>


Amen sister!

#35 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 09 January 2006 - 23:42

Da se vratimo na temu. Danas je u prvom ovogodisnjem Kaziprstu gostovao Misa Brkic (kao novinar Ekonomista). Komentari koje je dao o Karicu, vladinim potezima i Rusiji, su bili dostojni jednog Pescanika.

Mislim da bi bilo dobro, da on uskoro opet bude gost. Mozda onda pored aktuelnosti isprica nesto i promeni lista...

#36 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 16 January 2006 - 00:19

Da li je mozda vreme da nam se i Pera Lukovic obrati, sada kada su prosle sve novogodisnje proslave (bahanalije), kod nas (kao sto je obecao)?

#37 vlajkoni

vlajkoni
  • Members
  • 23 posts

Posted 17 January 2006 - 01:13

A sta mislite da Voja Kostunica bude gost ???

E to bi bilo interesantno...pa da ga neko malo ispreskace ?

#38 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 17 January 2006 - 16:11

marčelo? :wub:

#39 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 18 January 2006 - 00:55

A sta mislite da Voja Kostunica bude gost ???

E to bi bilo interesantno...pa da ga neko malo ispreskace ?

<{POST_SNAPBACK}>


Ovo je valjda sala?
Covek ni u Insajder nece da dodje.
S druge strane, ne moze svako u goste...

#40 iDemo

iDemo
  • Members
  • 5,385 posts

Posted 18 January 2006 - 12:16

Zaboravicu na trenutak da, time sto svi cute i trpe, a posebno poznate licnosti, nastaje stanje kakvo imamo...

<{POST_SNAPBACK}>

Meni je to mnogo korektnije nego da se svi, svi, svi okupe i udaraju u talambase i pevaju lupajuci u sherpe, da veselo smene Slobu i posalju ga u Hag i onda se povuku ostavljajuci ostatak posla (koji ispade da nije manji nego onaj prvi deo) drugima da ga obave... Na temu - kao - "mi smo nashe obavili"...

#41 iDemo

iDemo
  • Members
  • 5,385 posts

Posted 19 January 2006 - 11:02

E da, predlog: Miloš Markovic (onaj iz Ekonomije ili kako se vec zove ta novina)...

#42 Jerry

Jerry
  • Banned
  • 627 posts

Posted 19 January 2006 - 23:40

Možda bi mogao da bude gost Mihal Ramač ?Ili možda Nataša Odalović ?Dimitrije Boarov ?

Edited by Jerry, 19 January 2006 - 23:41.


#43 headhunter

headhunter
  • Members
  • 6,691 posts

Posted 30 January 2006 - 10:48

ako se ovde postavljaju predlozi onda bih predložio Miroslava Prokopijevića.Mislim da je on jedan od najvećih ekonomskih umova danaske i da nam može odgovoriti o aktuelnim ekonomskim dešavanjima u zemlji,predviđanja i ev.mišljenje o daljem toku reformi.

#44 JankoS

JankoS
  • Members
  • 8 posts

Posted 03 February 2006 - 02:40

Da li neko od forumasa zna mesto ili mesta na netu gde se okupljaju nasi istomisljenici u Bosni i Hrvatskoj ?
Da se cujemo.

#45 Ptteski

Ptteski
  • Members
  • 906 posts

Posted 10 February 2006 - 12:09

Skoro se stih da bi mogao da bude gost i G. Ejub Stikovac, a mozda i Balasevic?