Jump to content


Photo

BEST FORGOTTEN


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
36 replies to this topic

#31 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 06 January 2006 - 10:14

ovo potpisujem
ja sam uspeo da odlozim jednu zubnu intervenciju u decembru, ali me ipak ceka, verovatno vec sledece nedelje...

<{POST_SNAPBACK}>

Ja vadim 2 sledeći utorak. Ali to ćemo za Best Forgotten 2006. :wub:

#32 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 07 January 2006 - 18:48

Ma koliko zvucalo pateticno, neke selektivne okolnosti vezane za jednog decka.

Hm, pa onda se moze reci da sam imala veoma uspesnu godinu.


Uh, setila sam se jedne - ne bih je zaboravila ali je ne bih uradila. :wub:

#33 pcelica

pcelica
  • Members
  • 492 posts

Posted 09 January 2006 - 09:28

pa, za zaboravljanje neka saznanja o osobama iz najblize rodbine, jedna bivsha prijateljica i njeno beskrajno javno pljuvanje mene, uredno upakovano u folozofske teme i bez pominjanja mog imena li sa jasnim naznakam ko je u pitanju, jer je ona tako skontala da treba, bivshu sheficu koja je nevidjeno nepristojna kao da je u kafani odrastala a ne u sveckim metropolama

ali bilo je mnogo za pamcenje letovanje sa prijateljicama koje je bilo nezaboravno veselo, splavaranje, novi prijatelji, stari ponovo aktivirani prijatelji iz rodnog mi grada, te sve u svemu fina godina, zadovoljna sam :wub:

#34 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 10 January 2006 - 02:34

ovo potpisujem
ja sam uspeo da odlozim jednu zubnu intervenciju u decembru, ali me ipak ceka, verovatno vec sledece nedelje...

<{POST_SNAPBACK}>

Ne odlažite ništa, moj vam je savet. Ja tako odlagao, pa sam danas prošao k'o onaj Dastin Hofman u Maratoncu.

#35 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 10 January 2006 - 02:42

Ne odlažite ništa, moj vam je savet. Ja tako odlagao, pa sam danas prošao k'o onaj Dastin Hofman u Maratoncu.

<{POST_SNAPBACK}>


posto je 'intervencija' = extraction, rezultat ce [na zalost] biti isti i danas i sutra. :wub:

#36 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 10 January 2006 - 02:54

posto je 'intervencija' = extraction, rezultat ce [na zalost] biti isti i danas i sutra. :)

<{POST_SNAPBACK}>

Upravo to hoću da ti kažem da nije isto. Umesto (pre 5-6 godina) celog zuba, komada 1, izvađena inficirana paramparčad od zuba, komada 2, 1 mali uzorak poslat na patologiju, i sve to zatvoreno sa 4 kopče. Ah, da, cijena, prava sitnica (negde oko A$1K, srećom tu je osiguranje). :wub:

#37 jms_uk_2001

jms_uk_2001
  • Validating
  • 2,684 posts

Posted 10 January 2006 - 03:50

Upravo to hoću da ti kažem da nije isto. Umesto (pre 5-6 godina) celog zuba, komada 1, izvađena inficirana paramparčad od zuba, komada 2, 1 mali uzorak poslat na patologiju, i sve to zatvoreno sa 4 kopče. Ah, da, cijena, prava sitnica (negde oko A$1K, srećom tu je osiguranje).  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


ok, to da... moje je samo odlaganje bilo preko praznika, ne bas 5-6 godina... ali kapiram.