Jump to content


Photo

branko kockica na rts?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
44 replies to this topic

#31 underdog

underdog
  • Banned
  • 2,628 posts

Posted 15 March 2006 - 04:25

laugh.gif branko kocka u venu se bocka ko shto reche tip je teshki narkoman a i vidjen je jednom na kalemegdanu da se izdire na decu pa vi vidite blink.gif

#32 Miralem

Miralem
  • Banned
  • 815 posts

Posted 17 March 2006 - 13:36

ajd sto se izdire na decu, sto je narkoman i sto je, takodje, bio kandidat spsa u opstini vracar... taj isti kockica je mom ortaku zveknuo samarcinu, jer je ovaj izasao iz reda prilikom snimanja. a drugog je cupao za usi, jer se blesavio. daklem, dva nezavisna izvora.

#33 Mixajlon

Mixajlon
  • Members
  • 14 posts

Posted 18 March 2006 - 01:04

Ne vidim zasto se nesto sto valja i sto je sasvim ok ne bi i danas prikazivalo na TV. Samo mislim da je za mnoge klince i klinceze vec kasno jer ili su vec stigli da se navuku na spanske serije, ili na igre na kompu, ili na Simpsone, Sundjer Boba i slicno. Ne kazem da su poslednja dva crtana losa, ali ako je ovo 21 vek onda ce tesko naci vremena da sednu i gledaju Kockicu. To sto je za nas onda bila TV za njih je cisto gubljenje vremena. Danas klinci od rodjenja zive na Fast Forward varijantu, nema vise "stani i razmisli" kao mi nekad. A to je pogubno za zivce te dece i za njihov prag tolerancije, da ne pominjem sklonost nasilju itd itd.

#34 juliana

juliana
  • Members
  • 1,408 posts

Posted 18 March 2006 - 04:30

branko kockica je ko moj deda :wicked:

treba ga ubaciti u neku kompjutersku pucachinu da ga nova deca teroristi polivaju rafalima iz AK-47 i M4A1 dok dolazi da oslobodi taoce gocu i paneta iz 'k-p' a narocito nenada i bojanu iz 'u zdravom telu' jer su falsifikovali znacenje 'mens sana..


edit - objasnila podrobnije ko su taoci Posted Image

Edited by juliana, 18 March 2006 - 04:32.


#35 Kapetan Kuki

Kapetan Kuki
  • Members
  • 211 posts

Posted 18 March 2006 - 12:34

branko kockica je ko moj deda  :wicked:

treba ga ubaciti u neku kompjutersku pucachinu da ga nova deca teroristi polivaju rafalima iz AK-47 i M4A1 dok dolazi da oslobodi taoce gocu i paneta iz 'k-p' a narocito nenada i bojanu iz 'u zdravom telu' jer su falsifikovali znacenje 'mens sana..
edit  - objasnila podrobnije ko su taoci Posted Image

<{POST_SNAPBACK}>

A ŠBBKBB da Aca Poštar uleti u varijantu?
Nekad su sve ove emisije bile deo dobrog školskog programa koji je za divno čudo u ono vreme bio veoma kvalitetan i svrsishodan.
Nova vremena, novi klinci. Verovatno današnjim klincima treba drugačiji pristup da bi nešto zgotivili,mislim da im je bliži pristup iz F&F nego B.Kockice.
Možda bi bilo bolje da repriziraju stare Brankove epizode.

#36 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 19 March 2006 - 05:29

Eh,s nostalgijom se sjecam Branka Kockice,njegovog druzenja s klincima i klincezama.Ostao je dijete i to je super!Jedva sam cekao zimske skolske praznike i gledanje tih emisija.Jos kad se sjetim Nevena,Kolaricu Panicu,Fazoni i Fore,pa citanja Politikinog Zabavnika od prve do zadnje stranice,"gutanje" stripova Blek Stena,Zagor i Ciko,Komandant Mark,Tex Viller,Alan Ford...srce mi se stegne.
Divna stara vremena!

<{POST_SNAPBACK}>


a onda se pojavile grand parade i sve je otislo dodjavola...
i posle se ljudi pitaju zasto smo tu gde smo...

Gledao sam par novih epizoda i onako, sasvim su ok... Treba toga vise da bude... Fazone i fore vec imamo na 92, stripovi i zabavnik se polako vracaju... Jos samo da vrate opstanak i one (mislim bbc) emisije o istoriji sveta :wicked:

#37 eyes.wide.shut

eyes.wide.shut
  • Members
  • 170 posts

Posted 03 April 2006 - 17:54

ne jedite gowna.
ko je bio na protestu, seća se da nas je pozvao
u šetnju sa :"drugari, tatatatirci, idemo u šetnju !"

#38 Mixajlon

Mixajlon
  • Members
  • 14 posts

Posted 06 April 2006 - 18:41

Ko sto rece Crni Gruja: "Satata........tara"
Uzgred, moji SATA hard diskovi (SATAtatirci) rade ko svajcarski SAT smile.gif

#39 Ephraim Kishon

Ephraim Kishon
  • Members
  • 193 posts

Posted 15 June 2007 - 16:18

Serija koja mnoge vraca u djetinjstvo, tatatatiraaaaaaaaaa

Youtube Video -> Original Video

Carstvo u drugarstvu

U svetu postoji jedno carstvo,
u njemu caruje drugarstvo.
U njemu je sve lepo u njemu je sve nezno,
U njemu se sve raduje!

U njemu je sve lepo u njemu je sve nezno,
U njemu se sve raduje!

Tu su kuce od cokolade,
Prozori su od marmelade
Tamo svako radi ono sta hoce
Tamo raste svako voce.

U svetu postoji carstvo
U njemu caruje drugarstvo
U njemu caruje drugarstvo

#40 radele

radele
  • Members
  • 610 posts

Posted 15 June 2007 - 18:41

QUOTE(sara_va @ 10 Jan 2006, 02:45) <{POST_SNAPBACK}>
moj mali bratic gleda branka kockicu a ponekad i ja. ali dzaba to ovim klincima. male devojcice se sminkaju i posto poto zele da budu kao njihovi "idoli" sa pinka.
fala bogu bratic ne gleda to. nije da mu zabranjujemo nego jednostavno ne gledamo to i ucimo ga pametnijim stvarima. sad vec ima 6.godina i zna i da pise pomalo,a zna i neku pesmu rem-a,i depeche mode. cuo od mene,pa mu se svidelo.



jes,stvarno bi bilo glupo da ti se brat sminka
/troll on
btw,Branko Milicevic je jedan od prvih registrovanih narkomana...al boze moj,kakve ministre imamo ovo je super wink.gif
/troll off

Edited by S.P.Q.R., 15 June 2007 - 18:42.


#41 ckomi

ckomi
  • Members
  • 155 posts

Posted 15 June 2007 - 19:09

QUOTE(saie @ 2 Feb 2006, 10:23) <{POST_SNAPBACK}>
kockica je najbolje na sugavom rts-u. napokon nesto normalnoza mog klinca. dosta mi je vise pokemona, teletubisa, ninja kornjaca, ju gi o, i ostalih kretenizama. vise emisija za decu. za sada samo dve: kockica i fazoni i fore.



QUOTE(Cecilija @ 2 Feb 2006, 11:26) <{POST_SNAPBACK}>
Ma Branko forever, sta bilo ko rekao! Zelimo da raskrstimo sa ruznim stvarima iz proslosti, a ne sa lepim koje su obogatile detinjstvo mnogih generacija!Branko hvala ti!

poz.



QUOTE(Glas RazumaN @ 3 Feb 2006, 19:51) <{POST_SNAPBACK}>
Ja kad god naletim na stare epizode, izvrte mi se sećanja iz najdaljeg detinjstva.

Institucija. smile.gif



Pretpostavljam da su epizode koje se sada repriziraju u stvari one koje su premijerno prikazivane u prolece prosle ili pretprosle godine. Tada sam te nove epizode snimio i sada ih moja deca gutaju: starija cerka ga je pomalo izgustirala, ali mladja moze da ga gleda 24h dnevno bez prestanka. I, bez obzira na to sto hateri kazu, Branko deluje super-sveze i deluje kao da bi mogao da snima Kockicu jos godinama. Zasto mu B92 ne ponudi saradnju?

#42 Gwydion

Gwydion
  • Members
  • 1,336 posts

Posted 24 June 2007 - 04:58

Jeste da je covek bio nervozan, sticajem okolnosti moj razred u osnovnoj je ucestvovao u snimanju jedne emisije na Divcibarama, tako da ja nikad nisam mogao to da dozivim onako kako su to verovatno dozivljavali drugi klinci. No, ono sto mene interesuje je to da l ije istina da su epizode Nevena i Poletarca unistene u bombardovanjima beogradske i novosadske televizije? Svaka cast Branku i njegovom najvecem svojevremenom konkurentu Pepiju Lakovicu, ali za mene su ove dve serije bile mnogo bitnije kada sam bio dete.

#43 andjelko

andjelko
  • Members
  • 828 posts

Posted 24 June 2007 - 20:01

QUOTE(Gwydion @ 24 Jun 2007, 06:58) <{POST_SNAPBACK}>
Jeste da je covek bio nervozan, sticajem okolnosti moj razred u osnovnoj je ucestvovao u snimanju jedne emisije na Divcibarama, tako da ja nikad nisam mogao to da dozivim onako kako su to verovatno dozivljavali drugi klinci. No, ono sto mene interesuje je to da l ije istina da su epizode Nevena i Poletarca unistene u bombardovanjima beogradske i novosadske televizije? Svaka cast Branku i njegovom najvecem svojevremenom konkurentu Pepiju Lakovicu, ali za mene su ove dve serije bile mnogo bitnije kada sam bio dete.


Prva dva ciklusa Nevena mozes da kupis danas u prodavnicama, tako da one sigurno nisu izgubljene.

#44 Gwydion

Gwydion
  • Members
  • 1,336 posts

Posted 24 June 2007 - 21:24

QUOTE(andjelko @ 24 Jun 2007, 21:01) <{POST_SNAPBACK}>
Prva dva ciklusa Nevena mozes da kupis danas u prodavnicama, tako da one sigurno nisu izgubljene.


Hvala, odoh ja sutra do prodavnice.

#45 andjelko

andjelko
  • Members
  • 828 posts

Posted 25 June 2007 - 23:48

QUOTE(Gwydion @ 24 Jun 2007, 23:24) <{POST_SNAPBACK}>
Hvala, odoh ja sutra do prodavnice.


Nema bas svuda.
Najbolju cenu sam nasao u prolazu ispod Terazija (zaboravio koliko je). Kad se krene od terazijske cesme ka Knez Mihajlovoj, sidje se niz prvo stepeniste. Radnja je odmah sa desne strane pored stepenista.
Nadam se da se dobro secam innocent.gif