Jump to content


Photo

Koga poznajete...


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
657 replies to this topic

#61 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 21 December 2005 - 20:00

btw, jel nije nikad bilo dogovora za neko okupljanje tj. ispijanje piva ili tako nešto?

<{POST_SNAPBACK}>

Ima zurka B92 Foruma sledece sedmice. Oni koji su pozvani dobili su privatnu poruku.

#62 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 21 December 2005 - 20:09

a ti opet organizujes? Onda ce sigurno biti fenomenalan provod, taman da dokazes svima da zasluzujes nadimak "party kralj sodomije"...

#63 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 21 December 2005 - 23:04

Ima zurka B92 Foruma sledece sedmice. Oni koji su pozvani dobili su privatnu poruku.

<{POST_SNAPBACK}>


edit : neopravdanao optuzio krampu

Edited by zagor, 22 December 2005 - 11:08.


#64 time4heroes

time4heroes
  • Members
  • 594 posts

Posted 21 December 2005 - 23:38

evo jos jednom da se javim...

imala sam priliku da upoznam i housewife. (dodushe retko postuje, al' je clan)

#65 palchica

palchica
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 22 December 2005 - 03:49

E pa, zalutao je aut jedared na vas Indigo u Radionici, ...
... tako da do sutradan nisam ni znao da je u pitanju bio Indigo.

bah...
mora da ja nisam bila te veceri tu 0:)

inace, znam i izm, mmmm, njam :)

a zaboravila u wanna-meet listi:
kinky( :wub: ), sushi (da, znam, ne idu njih dve u kompletu, ali wtf, volim da sa cicama caskam o fudbalu), artur dent, purple (mal'ne istovetni staz), ion, skadi (volim kad neko voli beograd), i, naravno, hrh hella :huh:

#66 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 22 December 2005 - 05:41

izgleda da znam i pobednika.. i to vrlo dobro! :) :wub:

#67 purple rain

purple rain
  • Members
  • 742 posts

Posted 22 December 2005 - 10:40

Znam Allegru i Paju Patka, a Mikkor mene zna pri cemu ja nemam pojma ko je on.
Znam jos jednog ortaka ali mu se ne secam nicka.

#68 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 22 December 2005 - 11:02

a ti opet organizujes? Onda ce sigurno biti fenomenalan provod...

<{POST_SNAPBACK}>

Dobri covece, zasto na mene kamenje bacas. Jesam li ti ja lepo govorio da se fine devojke ne pale na likove koji pokazuju svoju spretnost obaranjem ruku kada su pijani i sto ti je trebalo da punis tufahije ajvarom? Govorio sam ti da ta kombinacija nije dobitna nego da ces povratiti pred svima i napraviti budalu od sebe, a ti kao da sve znas, pa si sve to lepo zalio sa 10 L piva. Mislim, bice dobar provod ako si jos u stanju da mi objasnis zasto si Jeleni gurao ruku na silu pod majicu a Zorici pricao da si ranjen dva puta na Kosovu i zasto je Milana otisla kuci placuci? :wub: Jbg, nisi dete, ali si tvrdoglav i malo kockast kada popijes, teska je to kombinacija kada su zurke u pitanju.

zagor>

Nemam ja veze sa tim, ja sam samo dobio poruku. :)

#69 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 22 December 2005 - 11:08

zagor>

Nemam ja veze sa tim, ja sam samo dobio poruku.  :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Onda se najdublje izvinjavam i editujem post

#70 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 22 December 2005 - 12:26

Meni je stvarno zao sto necu biti tu, inace bih rado dosao. Hvala na pozivu, bice jos prilika.

P.S. Umesto mene, zbog ogranicenog broja stolica na gala veceri, predlazem da pozovete npr. Mila Curcica jer se covek mnogo uvredio sto ga niste pozvali.

#71 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 22 December 2005 - 12:34

Meni je stvarno zao sto necu biti tu, inace bih rado dosao. Hvala na pozivu, bice jos prilika.

P.S. Umesto mene, zbog ogranicenog broja stolica na gala veceri, predlazem da pozovete npr. Mila Curcica jer se covek mnogo uvredio sto ga niste pozvali.

<{POST_SNAPBACK}>

Steta sto neces doci ali to za Mileta nije losa ideja, valjda je pozvan da onako naduvani besedimo o necemu uz gusle neki mit i legendu da obradimo na brzinu.

zagor>

Ma nema frke covece, mojne se izvinjavati. :wub:


edit>

salim se ja malo, na tim zurkama nema lakih droga i maloletnika

Edited by Krampa, 22 December 2005 - 12:36.


#72 Pontijak

Pontijak
  • Members
  • 3,395 posts

Posted 22 December 2005 - 12:46

znam u realnom zivotu a naleteo sam na njih na ovom forumu:

zazie (prepoznao je po fotki na perspicu a druzili smo se kao mladi jer smo isli u istu skolicu i posle nam se putevi nisu ukrstali) :)

dinu (znam je godinama) 0:)

carpe diem koja pre neki dan dosla na forum (lepo dugogodisnje prijateljstvo) :huh:

_kiku_ ( :wub: ) koja gotovo i ne pise ovde ali vredno cita :(

na jazzfestu upoznao BGhosta preko zajednickog prijatelja a prepoznao me po mojoj nekoj prici o davnom jazz koncertu koju sam napisao na forumu :s_w:

po postovima sudeci, ovde ima sjajnih ljudi ali nemam zelju da bilo koga upoznam jer se upoznavanja desavaju kada se dese i tako :s_w:

Edited by Pontijak, 22 December 2005 - 16:01.


#73 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 22 December 2005 - 13:19

Steta sto neces doci...

<{POST_SNAPBACK}>


Ma znam, ali nema veze, vidimo se u januaru na godisnjoj skupstini foruma. Btw. ne bi bilo lose da ove godine skupstinski sastav prosirimo jos za nekog clana. Ima mnogo interesantnih kandidata. No, Krampo, ovo je vec za pp.

#74 Atreid

Atreid
  • Banned
  • 8,210 posts

Posted 22 December 2005 - 13:47

znam vise od deset ljudi sa foruma ukljucujuci Bad Musica, ostale sad da nenabrajam, imao sam priliku upoznati Hellu kao i Urosa :wub:

Dalmatinac je isao samnom u osnovnu skolu... za dosta ljudi sam siguran da sam ih vidjao ili smo se bili i upoznali u nekoj prilici, ali nisam nikog od tih sumljivih startovao da provjerim, a za dosta ljudi sam siguran da znamo iste ljude, npr. vinska zna dosta isth ljudi koje i ja ali se nepoznajemo, za Rooneya sam isto siguran da znamo nekoliko ljudi i ja i on iako sam siguran da njega nisam imao prilike upoznati... B)

#75 Bustin

Bustin
  • Members
  • 4,490 posts

Posted 22 December 2005 - 14:20

De je bre ova zurka... gde dodje ova ulica? Mrzi me da trazim na mapi. Nesto mi se cini da je na Palasu... kod mars. birjuzova... right?