Jump to content


Photo

The Art Of Parties


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
47 replies to this topic

#1 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 16 December 2005 - 19:30

Mislim se da li da gos'n Dedi kazhem da su se Divna Stvorenja izvlachila da bi doshla na nashe zhurke (shta ce jadne, morale su negde da provedu vreme dok ne pochne prava zabava). Ili da ga pustim da zhivi u neznanju.

Edited by Domazet, 16 December 2005 - 19:30.


#2 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 16 December 2005 - 21:30

Mislim se da li da gos'n Dedi kazhem da su se Divna Stvorenja izvlachila da bi doshla na nashe zhurke (shta ce jadne, morale su negde da provedu vreme dok ne pochne prava zabava). Ili da ga pustim da zhivi u neznanju.

<{POST_SNAPBACK}>


Bilo bi jako lepo ako biste opisali malo detaljnije ( ne mora bas dibuduz detaljno)
pravu zabavu sa Divnim Stvorenjima!

Tek toliko da doticni pozeleni od zavisti !

I mene zanima ( prokleta zenska radoznalost) onako Vasa inventivnost
u vezi pravih zabava. Mozda i meni bude zao sto se nisam druzila sa
Vama. :wub:

Lep pozdrav
Teja

#3 TBoneSteak

TBoneSteak
  • Banned
  • 639 posts

Posted 16 December 2005 - 22:43

PEDERBALL *onda divna stvorenja masovno odlaze jer imaju izlaz do 22 ili tako nesto. Preostala mahom muska masa prelazi na nesto kao Gong, King Crimson, Jimi Hendrix ili bilo sta sa mnogo soliranja i prilike za pokazivanje nase vestine sviranja "air guitar"... i mlacenjem glavama napred-nazad, naravno.


niggaz be grabbin ther nuts and shit and them bitchez be sayin so long suckaz!
they be takin ther booty over to this nigga Domazets pad :wub:

#4 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 16 December 2005 - 23:18

Mislim se da li da gos'n Dedi kazhem da su se Divna Stvorenja izvlachila da bi doshla na nashe zhurke (shta ce jadne, morale su negde da provedu vreme dok ne pochne prava zabava). Ili da ga pustim da zhivi u neznanju.

<{POST_SNAPBACK}>

To da nas dvojica nismo isli na iste zurke nije za mene nikakvo iznenadjenje. Kod nas se, recimo, u to vreme, bas nista nije cenila grupa Toto, a vrlo definitivno se nije mesala sa Totom Kutunjom.

A to gde su "divna stvorenja" radije odlazila krajem sedamdesetih, mogu valjda i one same da kazu. Necemo valjda verovati ribolovackim pricama. :wub:

#5 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 17 December 2005 - 02:13

Pa sad ne znam, mora da postoji neko objashnjenje za to shto su Ta Divna Stvorenja, negde iza jedanaest pochinjala da lupaju na vrata i vichu: 'Ajde bre otvarajte, jedva se izvukosmo, skoro nas ugushishe...'! E sada mozhe biti da je to zbog toga shto su im gore-pomenuti matinei bili previshe avangardni!? Mislim, nije mala stvar slushati Duran Duran jedno dve godine pre nego shto su izdali svoj prvi singl i Spandau Ballet pre nego shto su ovi imali svoj prvi zhivi gig...He, he...

#6 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 17 December 2005 - 02:20

Mislim, nije mala stvar slushati Duran Duran jedno dve godine pre nego shto su izdali svoj prvi singl i Spandau Ballet pre nego shto su ovi imali svoj prvi zhivi gig...He, he...

<{POST_SNAPBACK}>

Pa, nista nije neobicno kad ti je Simon Le Bon kucni prijatelj :wub:

#7 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 17 December 2005 - 02:21

Ms Teja,

Bilo bi jako lepo ako biste opisali malo detaljnije ( ne mora bas dibuduz detaljno)
pravu zabavu sa Divnim Stvorenjima!

Tek toliko  da doticni pozeleni od zavisti !

I mene zanima ( prokleta zenska radoznalost) onako Vasa inventivnost
u vezi pravih zabava. Mozda i meni bude zao sto se nisam druzila sa
Vama. :wub:

Lep pozdrav
Teja

<{POST_SNAPBACK}>


Ne bi bilo lepo da sada otkrivamo delikatne detalje dragih uspomena. One ostaju delikatne i drage jedino ako su neotkrivene. A i nema za chim da vam bude zhao. U vreme o kojem gos'n Deda pricha (mada je, brzoplet kakav jeste, pozhurio i smestio ga jedno dve-tri godine dalje u proshlost) vi ste bili sladak devojchurak. A mi jeste da smo bili malo brezobrazni ali ipak nismo bili bezobzirni...

#8 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 17 December 2005 - 02:56

...brzoplet kakav jeste, pozhurio i smestio ga jedno dve-tri godine dalje u proshlost...

<{POST_SNAPBACK}>

:wub: Sorry, gos'n precizni masinac, prema mojim nacrtima svaka skalamerija (Grunf .) bi se raspala pre nego sto bi proradila (provereno u praxi, vise puta). Moja pricica smestena je u prohujalu mlados' nam nasu (bilo gde 1980 +/- nekol'ko leta)... A da moje secanje ipak nije toliko osteceno etanolom, svedoci i ova replika na istu pricicu hronicnog nam forumskog izgnanika (doduse, improvizatora slicnog meni):

Indy,
Pa mi mora da se znamo. :grin:



PS. Ono za grupu Toto nije bitno - nisu ni vredni da se za njih zna.

#9 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 17 December 2005 - 03:58

Kada smo vec kod Totoa, potrebno je imati zhenu chija je majka iz Napulja da bi se znalo ko je i shta je Toto. I kako se izgovara...

#10 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 17 December 2005 - 04:00

Kada smo vec kod Totoa, potrebno je imati zhenu chija je majka iz Napulja da bi se znalo ko je i shta je Toto. I kako se izgovara...

<{POST_SNAPBACK}>

Pa, dobro, i sta kaze gospodja Domazetova, kako se izgovara Toto Cutugno na napolitanskom?

#11 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 17 December 2005 - 04:05

Gos'n Deda,

Pa, dobro, i sta kaze gospodja Domazetova, kako se izgovara Toto Cutugno na napolitanskom?

<{POST_SNAPBACK}>


Ne znam da koristim onomatopeje na Forumu pa je najbolje shto vam mogu ponuditi opisno: otprilike kao Stanojica (Toma) Zdravkovic na srpskom. Ono 'Je l' Cutugno' je bila inside Napolitanska shala...

#12 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 17 December 2005 - 04:11

Ono 'Je l' Cutugno' je bila inside Napolitanska shala...

<{POST_SNAPBACK}>

Onda se ispricavam...

#13 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 17 December 2005 - 04:16

Gos'n Deda,

Onda se ispricavam...

<{POST_SNAPBACK}>


Ma bez brige. Ochas cemo naci neshto zbog chega necete (morati da se isprichavate)....

#14 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 17 December 2005 - 04:24

Gos'n Deda,
Ma bez brige. Ochas cemo naci neshto zbog chega necete (morati da se isprichavate)....

<{POST_SNAPBACK}>

Eto ti ga sad. Pa posle diskutiraj s Domazetom. :wub:

#15 Domazet

Domazet
  • Members
  • 2,253 posts

Posted 17 December 2005 - 04:38

Gos'n Deda,

Eto ti ga sad. Pa posle diskutiraj s Domazetom. :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Je l' vam rekoh...