Jump to content


Photo

SP 2006 u Nemackoj


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1471 replies to this topic

#16 grobar

grobar
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 09 December 2005 - 23:05

jako mi je bilo krivo sto nismo upali u grupu sa brazilom i hrvatskom jer to bi bilo ludilo od grupe. No, upali smo na papiru u najtezu grupu ali to nista ne mora da znaci. Ja sam recimo veci optimista sada, nego sto sam bio 98. u Francuskoj, jer tada je bilo jasno da imamo extra-kvalitetan tim, ali da cemo ispasti na najgori nacin jer je atmosfera u ekipi bila tragicna.

Holandija- zemlja lala, fudbala i budala....Mnogi cini mi se preuvlelicavaju kvalitet ove ekipe sto se najbolje pokazalo na kvalifikacijama za SP 2002. Da psoeduju mozda i najbolje individualce na svetu to nema sumnje, ali isto tako mio ne delujeu impresivno kao tim. Na golu ce im pretpostavljam biti Van der Sar, sto i nije lose po nas, jer mnogi golmani koji su na zalasku karijere su uvek lose branili na njihovom poslednjem reprezentativnom ucescu(citaj Seaman npr.). U odbrani ce imati mesavinu mladih talenata tipa Heitinga, i starih vukova tipa Jaap Stam, sto treba iskoristii, jer to im je evidentno najgora linija tima. U sredini najvise paznje moramo preusmeriti na Seedorfa, kao i na Persija i Varta, ali za to ne brinem jer pokazace njima Duki da nema zajebancije s nama. U napadu molim boga da im istrce Van Nistelroj i Klajvert, jer to su dva definitivno most overrated igraca danasnjice.

Argentina- Ne treba trositi reci na njih, impresivna ekipa, mada protiv njih treba kao i protiv Spanaca, isti je qrac u pitanju.

OS- kao sto rece Boris, za napad im skidamo kapu, jer je jedan od boljih u svetu bez sumnje, ali odbrana im je siguran sam dno dna, izuzev Turea, za koga ipak ne ocekujem da ce kao kod Vengera igrati stopera.

U svakom slucaju, ako mislimo da prodjemo, nekako mi je najrealnije da se to desi sa 2 remija, i pobedom protiv Obale. E sad ja se iskreno najvise bojim, da pobedimo jedan od ona 2 tima, i da se sjebemo na kraju protiv Obale, sto nista nije cudno za nas mentalitet.

#17 Borris_

Borris_
  • Members
  • 3,423 posts

Posted 09 December 2005 - 23:05

Holandjani su macka u dzaku. U poslednje vreme nisu jaki kao u doba Bergampove pune snage. Ali Sedorf, Davids, Van Nistelroj, Roben, Makaj... zvuci mlogo zajebano... Sansa bi mogao da bude golman i nesto slabija odbrana...


<{POST_SNAPBACK}>



Nisu jaki :wub: - nisu izgubili nijednu utakmicu u kvalifikacijama. Dobili Cehe oba puta, ne sjecam se da su izgubili neku prijateljsku utakmicu (rasturili Njemce)....

Snjima ce biti zajebano ali i najsladja pobjeda ako dobijemo

Posle Spanije sada dolazi osveta Holandjanima :)

Edited by Borris_, 09 December 2005 - 23:07.


#18 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 09 December 2005 - 23:18

Тачно тако. Побједа над Холанђанима ће бити најслађа. Само ради освете и оне шестице. Ево пратим их овдје на тевеу и само причају о нама.

#19 Boza_zvani_Pub

Boza_zvani_Pub
  • Members
  • 2,544 posts

Posted 09 December 2005 - 23:19

izvinite bejah izrevoltiran

Edited by Boza_zvani_Pub, 10 December 2005 - 00:08.


#20 Rosbacher

Rosbacher
  • Members
  • 8,612 posts

Posted 09 December 2005 - 23:21

E, jebiga, Bozo!!!!

Pa zar ne mozes samo ostaviti link na krucijalne podatke o potrosnji struje i broju ovaca nasih protivnika na SP?! :wub:

#21 Кранг

Кранг
  • Members
  • 1,811 posts

Posted 09 December 2005 - 23:24

Kol'ko si rekao da se godisnje izdvaja iz budzeta Holandije za vojsku?

:wub:

#22 Larko

Larko
  • Banned
  • 6,536 posts

Posted 09 December 2005 - 23:25

to za one koji su bezali sa casova geografije i istorije. prekini sa spamom.

#23 Doorn

Doorn
  • Members
  • 14,739 posts

Posted 09 December 2005 - 23:26

Божо едитуј ово матере ти...

#24 nbg4ever

nbg4ever
  • Members
  • 1,058 posts

Posted 09 December 2005 - 23:32

Agriculture - products:
sunflower seeds, lemons, soybeans, grapes, corn, tobacco, peanuts, tea, wheat; livestock
Vidis ovo nisam znao. Sigurno dobijamo :wub:

#25 rjerkovic

rjerkovic
  • Members
  • 134 posts

Posted 09 December 2005 - 23:32

Bozo, jel znas mozda koliki je raspon plata u lokalnoj smoupravi u Obali Slonovace?Imaju li platne razrede?Dal imaju rampe za invalide ispred opstinskih zgrada?Imaju li uopste opstinske zgrade?Odgovori molim te, pomozi Petku.

#26 TheGenius

TheGenius
  • Members
  • 118 posts

Posted 09 December 2005 - 23:34

Nisu jaki  :wub: - nisu izgubili nijednu utakmicu u kvalifikacijama. Dobili Cehe oba puta, ne sjecam se da su izgubili neku prijateljsku utakmicu (rasturili Njemce)....


Izgubili nedavno protiv Talijana kod kuce 2:0 ako se dobro sjecam (prijateljska).

#27 Кранг

Кранг
  • Members
  • 1,811 posts

Posted 09 December 2005 - 23:34

Hajde da nabijemo postove da predjemo na sledecu stranu.Dok stignem do kraja strane izraste mi brada.

#28 calcio

calcio
  • Members
  • 545 posts

Posted 09 December 2005 - 23:35

Svojm uspehom smatram prelazak prepreke zvane Bozin post :wub:

Nego ono sto htedoh napisati, dok ne zaboravim: Holandjani su izgubili poslednju prijateljsku utakmicu od Italijana u Holandiji. Nisam je gledala, ali je bilo dosta govora o tome kako je Van Basten pokazao da je vrlo nesikusan trener... Svejedno, imaju odlican tim, forsiraju dosta mladih igraca, a sto se odbrane tice, ako Stam bude igrao kao sto igra u Milanu, primace oni dosta golova!

Edit: znala sam da ce me Boza zbuniti, bilo je 1-3!

Edited by calcio, 09 December 2005 - 23:39.


#29 Sweeper

Sweeper
  • Members
  • 450 posts

Posted 09 December 2005 - 23:36

Hajde da nabijemo postove da predjemo na sledecu stranu.Dok stignem do kraja strane izraste mi brada.

<{POST_SNAPBACK}>

Hajde

#30 rjerkovic

rjerkovic
  • Members
  • 134 posts

Posted 09 December 2005 - 23:36

Evo jedan post u tom cilju.