Jump to content


Photo

ni jedan topic o FEST-u


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
9 replies to this topic

#1 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 05 February 2002 - 03:19

???

_________________
no-one likes us we don't care we are millwall from the den

[ Izmena poruke: freak na dan 2002-02-05 03:19 ]

#2 pametnica

pametnica
  • Members
  • 2,125 posts

Posted 05 February 2002 - 11:36

Gledala "Eksperiment" . Odlican je. Kandahar ima prelepe scene ali mislim da je moglo biti i bolje. Na zalost gledacu jos samo dva filma tako da i nisam kompetentna da bilo sta kazem o FEST-u ove godine.

#3 sonja

sonja
  • Members
  • 683 posts

Posted 05 February 2002 - 19:06

Posto ne zivim tamo ne mogu mnogo da komentarisem ali pogledala sam program na http://www.fest.org.yu/ i zaista obuhvata filmove iz mnogih delova sveta i mnogih zanrova. Mnoge sam odgledala jer se prikazuju i ovde. U svakom slucaju drago mi je da od kulture jos nesto mrda u Beogradu! Svi na FEST!

#4 zen

zen
  • Members
  • 260 posts

Posted 07 February 2002 - 09:40

yebe mi se za fest.

#5 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 07 February 2002 - 19:46

da li se meni cini ili je ovo najjjjjgori fest u zadnjih par godina toliko losih filmova i lose selekcije na prste da nabrojis filmova za koje mozes reci da su ok
nikada vise djubreta
jedino sto je ok dust i kandahar ako se uzme u obzir nasta lice ovi drugi
ps ima jedan skroz cudan zove se time code i treba ga gledatzbog nacina na koji je snimljen sve u svemu lose ,mada definitivno ja nisam kompetentan da pricam o tome vec iznosim licne impresije odgledanih 10... filmova bez moretia i lyncha koje nisam gledao jer ce biti u bioskopima

#6 Lepotica Uspavana

Lepotica Uspavana
  • Members
  • 489 posts

Posted 07 February 2002 - 23:29

da sam u Beogradu, gledala bih
KREĆUĆI SE NAPRED POKATKAD BIH VIÐAO ODSJAJE LEPOTE
i
DAN KADA SAM POSTALA ZENA

...
:smile:

#7 sonja

sonja
  • Members
  • 683 posts

Posted 08 February 2002 - 17:19

Da li je neko odgledao "Kruh in Mleko," film slovenackog rezisera Jana Citkovica?

#8 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 08 February 2002 - 19:01

ja sam i nisam odusevljen svidelo mi se zadnjih 10 minuta filma mada ako se uzmu ostali on je jos ok
od dosada odgledanih jedino mi se svideo prasina i kandahar i time code i jos par simpaticnih filmova u globalu fest je mnogo los

#9 korisnik

korisnik
  • Members
  • 5 posts

Posted 12 February 2002 - 12:25

Da bi FEST bio nesto potrebna je publika, koje je nekada bilo u Beogradu...

#10 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 13 February 2002 - 17:44

pa delimicno si u pravu ne bih se slozio da je nije bilo ali ova sada je stvarno.....
1. fest je postao fancy festival gde se skuplja samozvana ellita ili jet set koji uzgred verovatno prespava pola filma ili provede na mobilnom telefonu
2 stvarno me cudi nivo kulture i ponasanja ljudi... prilikom gledanja filma pad crnog jastreba,koje uzgred ne preporuvcujem nikome da gleda djubre od filma) u sc doziveo sam neke stvarno cudne stvai uz uobicajeno telefoniranje semenkarenje mljackanje suskanje... primetio sam sto je i vecina sale da prilikom scena pada americkog helikoptera doslo je od par ljudi do gromoglasnog aplauza i na kraju filma do bucnog negodovanja zbog "pobede americkih marinaca".......