Jump to content


Photo

Da li su svi koji ne vole Sonju i Peru fašisti?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
285 replies to this topic

#271 Izno good

Izno good
  • Members
  • 1,194 posts

Posted 05 December 2005 - 16:13

Daleko smo mi civilizacijski od Evrope, na žalost i levo i desno, jer nemamo pojma da ne treba da poštujemo samo mišljenje istomišljenika

#272 darko-m

darko-m
  • Sleepers
  • 74 posts

Posted 05 December 2005 - 16:37

Da, zato sto je zabranjeno vredjanje javnih licnosti...I

U pravu si, nisam trebao da taki rijecima okarkaterisem Natasu Kandic, jer ipak sam sa time nesvesno uvredio krave, koje su veoma korisne domace zivotinje.

#273 Izno good

Izno good
  • Members
  • 1,194 posts

Posted 05 December 2005 - 16:40

Da, zato sto je zabranjeno vredjanje javnih licnosti...


Al jel javnim ličnostima zabranjeno da vređaju neistomišljenike? Ili to važi samo za anonimuse. A šta ćemo o onoj...svi smo jednaki pred zakonom?

#274 duma

duma
  • Members
  • 1,673 posts

Posted 05 December 2005 - 16:49

Pa mogu da imam dijalog sa Dubravkom,Merlak, isl... :wub: Jer njihova misljenja postujem... :)

<{POST_SNAPBACK}>


Da li ti možeš da imaš dijalog samo sa ljudima koji se u potpunost slažu sa tobom?
Svi ostali su fašisti , LegiJalisti, vadikali, a ako si za LDP onda su i Tadićevci.
Zašto je sa Izno good-om nemoguć dijalog?
Kad si ovo napisao stekao sam drugačiji utisak:

2 Sonja-Sonja, ponasas se kao da je ono sto Pera napise jedina i apsolutna istina!Za tebe mozda jeste, za mene je svaki njegov text super i volim da citam njegove tekstove, al aj malo prestani da nameces drugima sta ce da vole a sta ne!

Pa nismo u komunistickom dobu da sve sto neko napise mora da predstavlja apsolutnu istinu!Ako se borimo za promene u drustvu, aj to malo da budu i promene u svesti!A kako cemo da menjamo svest ako sami imamo centralizovanje mozgove!I ne dele svi tvoju i moju percepciju Pere Lukovica! Sto ih ne cini fasistima.Naprotiv, mi smo fasisti ako im tu percepciju namecemo.

Ili je to bilo napisano samo da bi pokazao da SonjaL nije upravu.

#275 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 05 December 2005 - 17:22

Jebi ga, Sonja, svi se kod drugih divimo onome sto sami nemamo... :wub:  :)

<{POST_SNAPBACK}>

Urose sredi recnik , a moje nedostatke verovatno neces ti ispraviti?
Evo ti primer kako je veliki Gete mudro pribegavao masti, kada se suocio sa teskocama i raznim preprekama.Vodio je zamisljeni razgovor.Tako i ti pokusaj da da zamislis nekog svog prijatelja, koji bi sedeo u stolici i odgovarao na tvoja postavljena pitanja, ili primedbe a mene ostavi na miru.Ako ti se ne dopada moj nacin pisanja ti ga preskoci, kao i ja sto cinim kada vidim tvoj neugodan(savet).

#276 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 05 December 2005 - 17:44

SonjaL nije upravu.

<{POST_SNAPBACK}>

Takva osoba koja se ovako ponasa je kao sesnaestogodisnji srednjoskolac, koji bi trebao da mi se obrati sledecim recima:
"Imam vrlo lose ocene, pamcenje mi otkazuje ne znam sta cu sa sobom i sta se to sa mnom zbiva?"
Ja bih kod ovakvog ucenika znala sta da odgovorim :
Tvoja nezainteresovanost i gadjenje prema meni, kao profesoru i drigima je ocigledna.(upravo kao tvoja Urose na forumu)
savet za urosa sa sto cescim ponavljanjem :
Moj um predstavlja skladiste svega napisanog na forumu.Imam savrseno pamcenje i bezgranicnu inteligenciju, da svim svojim sagovornicima, bili oni u pravu ili ne upucujem ljubav i dobru volju, da sa njima podelim korektno svoje razmisljanje , bez vredjanja i upotrebe ruznih reci.

#277 Sarmatian

Sarmatian
  • Members
  • 712 posts

Posted 05 December 2005 - 19:59

Ispravnost svog misljenja ili stava treba proveriti tako sto ces ga suociti sa suprotnim a ne sa istovetnim. Inace nema svrhe...

#278 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 05 December 2005 - 22:41

U pravu si, nisam trebao da taki rijecima okarkaterisem Natasu Kandic, jer ipak sam sa time nesvesno uvredio krave, koje su veoma korisne domace zivotinje.

<{POST_SNAPBACK}>


Meni mnoge stvari smetaju kod NK, ali jedno joj moras priznati:IMA HRABROSTI!

#279 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 05 December 2005 - 22:46

Da li ti možeš da imaš dijalog samo sa ljudima koji se u potpunost slažu sa tobom?
Svi ostali su fašisti , LegiJalisti, vadikali, a ako si za LDP onda su i Tadićevci.
Zašto je sa Izno good-om nemoguć dijalog?
Kad si ovo napisao stekao sam drugačiji utisak:

Ili je to bilo napisano samo da bi pokazao da SonjaL nije upravu.

<{POST_SNAPBACK}>

Pa ko kaze da se u svemu slazem sa Dubravkom i Merlak??? Jedina osoba sa kojom se zaista u svemu slazem na ovom forumu je Vinska Musica, verovatno i zato sto smo u istoj stranci...Ja DS ne mrzim, OK, odlucili su se za drugaciji politicki kurs od mog, postujem, ali necu vise glasati za njih, jer mi se Cedin politicki kurs vise svidja...Kao i politicki kurs GSS-a, SDU-a i LSV-a.U potpunosti mislim ono sto sam Sonji napisao, a ti quoteovao...

#280 nighty

nighty
  • Members
  • 1,793 posts

Posted 06 December 2005 - 07:50

U pravu si, nisam trebao da taki rijecima okarkaterisem Natasu Kandic, jer ipak sam sa time nesvesno uvredio krave, koje su veoma korisne domace zivotinje.

<{POST_SNAPBACK}>

Auuuuuu, prava srbenda. Daj molim te reci nam nesto vise o sebi. Znas li sva slova, kupas li se redovno, je si li cuo za latinicu?

#281 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 06 December 2005 - 12:34

Auuuuuu, prava srbenda. Daj molim te reci nam nesto vise o sebi. Znas li sva slova, kupas li se redovno, je si li cuo za latinicu?

<{POST_SNAPBACK}>

:wub:

#282 bost

bost
  • Members
  • 223 posts

Posted 07 December 2005 - 02:46

:wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Znak odobravanja za avatar nighty????

#283 Floydian

Floydian
  • Sleepers
  • 11 posts

Posted 07 December 2005 - 05:44

U pravu si, nisam trebao da taki rijecima okarkaterisem Natasu Kandic, jer ipak sam sa time nesvesno uvredio krave, koje su veoma korisne domace zivotinje.

<{POST_SNAPBACK}>


:) :wub:

#284 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 07 December 2005 - 14:38

Znak odobravanja za avatar nighty????

<{POST_SNAPBACK}>

Ne, nego za post korisnika s tim avatarom... :wub:

#285 darko-m

darko-m
  • Sleepers
  • 74 posts

Posted 07 December 2005 - 18:22

Auuuuuu, prava srbenda.

Ja srbenda, ja sam samo Srbin. Srbenda je inače reč kojom Hrvati opisuju Srbe, te ih tako nazivaju, sa ciljem da ih pravociraju.
A zašto ja tako nešto ne bi mogao reći za nekog iz leve orijentacije, kada takve nazive koriste neki članovi foruma za neke druge političare, npr. za Koštunicu, Tadića, Draškovića i co.