Jump to content


Photo

Čemu uopšte ovaj Peščanik?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46 replies to this topic

#31 ockham

ockham
  • Members
  • 1,004 posts

Posted 28 November 2005 - 04:45

Pescanik je tu da se cuje glas manje-vise normalnih pre svega, a u tu grupaciju ces tesko svrstati poltrone iz ogavnih nam stranaka.

<{POST_SNAPBACK}>

claudio
Peščanik je emisija koja se razlikuje od ostalih po tome što ne može svaki mentol da se pojavi u njoj i soli nam pamet o demokratiji.


:lol:

mislim, volim ja pescanik, ali mi je potpuno nepojmljivo da se samo u pescaniku pojavljuju normalni pametni ljudi koji imaju stogod pametno da kazu.

mislim, cemu to?
pescanik je poprilicno slusana emisija, al to je stvar ceca i urednistva, kao i uostalom ono o placanju. ali i u pescaniku se pojavljuju svakavi likovi koji ne govore sasvim pametne stvari. jedino po cemu se ti ljudi sustinski razlikuju od nekih drugih jeste ne cak ni njihovo politicko uverenje, nego njihov stav prema ovoj vlasti. onaj s pocetka sa imbecilnim pitanjima upravo ocekuje taj odgovor koji je po svojoj formi identican radikalskom ili dssovskom - mi smo prosvetljena grupa koja eto nesto zna il shvata docim su ostali ignoranti.

#32 Grunfi

Grunfi
  • Members
  • 25 posts

Posted 28 November 2005 - 04:55

Zasto ljudi u ovoj zemlji imaju taj trip da svi rade za nekoga i zaludni stranci stalno placaju nekoga da rusi svaku vladu u ovoj zemlji. Jedino ako ako ti za nekog radis pa ti je to normalno.
Sto se tice one tvoje procene slusanosti, zesce gresis. Predlazem i tebi da pocnes redovno da slusas pescanik, to mozes da cujes mnogo stvari koje ova nasa vlada pokusa da precuti. Pescanik je sada ono sto je nekada bio radio b92, jedini slobodan prostor u Srbiji.

PS
Za koga ti radis?

#33 ModPescanik

ModPescanik
  • Members
  • 192 posts

Posted 28 November 2005 - 10:46

Pitanje finansiranja Pescanika nije nikakva tajna. Postoji i dzingl u koji se emituje u emisiji i koji kaze: Emisiju pomogao Norveski savet tj. Norveska narodna pomoc.

#34 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 28 November 2005 - 11:07

...ocekuje taj odgovor koji je po svojoj formi identican radikalskom ili dssovskom - mi smo prosvetljena grupa koja eto nesto zna il shvata docim su ostali ignoranti.

<{POST_SNAPBACK}>

Pa dobro, sta ti mislis, sta je od toga tacno: naime, ko je od te 3 grupe, pescanikovaca, radikala i dssa - ignorant, a ko prosvetljen? Nije valjda da tu ima nekih nejasnoca?

#35 pejcev

pejcev
  • Members
  • 1 posts

Posted 28 November 2005 - 11:07

Ima.

:lol:  :lol:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Dozvolicete i nama koji smo u manjini da imamo svoj prozor u svet. Ne mozemo svi samo slusati i gledati kreveljenje patriotske Olivere Kovacevic, RTS-ovaca, i njima slicnih. Slusalaca Pescanika ima i ovo je njihov (nas) forum. Ja i ne idem na patriotske forume da bi tamo ubedjivao njihove o tome kako to ne treba.
Inace, samo napred za obe Svetlane.

#36 angelina

angelina
  • Members
  • 2 posts

Posted 29 November 2005 - 12:00

ma ne vredi se raspravljati. jedna strana je na primer radio beograd, koji se muci svim silama vec godina da ukine jedinu preostalu emisiju klasicne muzike 8stereorama , ide vikendom, klasicna, jazz iostala ozbiljnija muzika). kaze uprava:ma ne ide to, to se ne slusa, ajmo nesto popularnije. vec su ih jednom bili ukinuli pa ih vratili, pa sad im skinuli radnu snagu na pola, oduzeli spikere, kazu ako uhvatite nekog u prolazu, nek vam procita to, a ako nemaju vremena, nista.
eto, jos jedna normalna emisija, ali je u nestajanju.
ko finansira pescanik? eh, da ja imam para, finansirala bih ih prva. ups, to znaci da sam domaci izdajnik...
sto se tice druga strana? nema kompromisa sa fasistima, nacistima, rasistima i ostalim bljuvotinama ovog sveta. to ono najbljutavije zlo na ovom svetu i treba ga unistiti.
sa jedne strane to a sa druge: HUMANIZAM. to su te dve strane.
pozdrav svima...
i ja se slatko nasmejah vladikama i ostalima...

#37 posetilac

posetilac
  • Members
  • 2 posts

Posted 29 November 2005 - 22:24

[quote name='marginalis' date='27 Nov 2005, 17:21']

mislim da poenta cele stvari i nije u tome da se cuju dve strane. bitno je imati stav ma kakv on bio (gle cuda stav iz pescanika mi bas odgovara) dobar ili los. drugo, moram priznati da su sagovornici dvema cecama ljudi sa kojima bih i ja vrlo rado razgovarao.
dalje, kod nas kad se cuju dve strane na istom mestu, onda je to samo svadja i urlanje. licno nisam u stanju da pratim takve dijaloge iz dva razloga: prvo, ne znam da citam sa usana, a moram da utisam npr. tv i drugo, obicno ni ne palim isti ako znam ko su gosti pa se ocekuje haos u studiju (ne bezim od drugih tv stanica i necu se praviti da gledam samo b92)
mislim da sam bio dovoljno jasan. takodje, posto mi je ovo prvo ukljucenje na forum, HVALA CECAMA sto postoje, nije mi bitno ko ih finansira.
i na kraju bih podsetio na jedno od osnovnih pravila lepog ponasanja, U TUDJ NOVCANIK I ... se ne gleda.
hvala :lol:

#38 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 30 November 2005 - 01:44

Quote posetilac
>>> mislim da poenta cele stvari i nije u tome da se cuju dve strane.<<<

Tacno. Buduci da se ona druga strana, od slobistickih vremena, sa nekih, otprilike,
99%, svela na, jos uvek nepodnosljivih, 95% pokrica sveukupnog medijskog prostora.
Jedino se unutrasnja struktura medijskog uzurpatora promenila, pa sada nemamo
posla samo sa samopregornim partijskim trudbenicima maticevsko-suvakovicevske provinijencije, vec i gomilom njihovih, nekad diskretnih, jataka iz kriminalnog miljea, koji polako, ali sigurno, gube tle pod nogama, jer svojim zivotinjskim instinktom kapiraju da su im novi politicki patroni nesiguran i kratkovecan stit.
Ne treba smetnuti s uma da su ranjene zveri najopasnije.
Ali ni odustati od zadavanja udaraca, na svaki nacin i u svakoj prilici.
Bas onako kako to neprestano cine uvazeni gosti Pescanika.
Nasa forumska podrska njima, koliko god bila simbolicna, bar je prilika da se “prebrojimo” koliko nas ima .. normalnih, odlucnih, nezaplasenih i fajterski raspolozenih.

#39 Gojko & Stojko

Gojko & Stojko
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 30 November 2005 - 02:53

Evo, u Lazi ima koliko hoces takvih, 'normalnih" .... looseri ....

<{POST_SNAPBACK}>


Jamacno se nadamo da oni sto pisu kolumne od tisucu evrica, kao ni ti, nisu labavi? (mislim, kad se radi o zabavi)

Share & Enjoy

#40 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 30 November 2005 - 06:53

Primaju platicu za to sto po ceo dan sede, prde i smrde na forumu. Na njivu vas treba, da berete kukuruz.

<{POST_SNAPBACK}>

Pa da, samo obrnutim redom: ja preko dana na njivi berem kukuruz, a uvece smrdim na forumu (za pare, nego kako).

#41 Tvrdica

Tvrdica
  • Members
  • 813 posts

Posted 30 November 2005 - 08:51

[quote name='Liberall' date='30 Nov 2005, 02:49']

Evo, u Lazi ima koliko hoces takvih, 'normalnih" .... looseri ....

Очигледно да тамо у Лази слабо закључавају врата, па пацијенти слободно шетају Београдом.А докторка која их је раније лечила сада по Косову дели терапију- више од таблете, мање од електрошока!!!

#42 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 30 November 2005 - 09:43

Posted Image

#43 Hrundi V. Bakshi

Hrundi V. Bakshi
  • Members
  • 253 posts

Posted 30 November 2005 - 22:37

Molim moderatora da se ovaj idiot konacno zabrani.

#44 Guest_vinska musica_*

Guest_vinska musica_*
  • Guests

Posted 01 December 2005 - 00:31

Quote Liberall
>>>Luzeri ... <<<

Ok, neka smo.
Nego.. sta tebe toliko svrbi, pa nam stalno dahces za vratom? :wub:
Bice da smo te, ipak, ovakvi mali i nikakvi, nagazili na neki gadan zulj.. :)

#45 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 01 December 2005 - 00:34

Molim moderatora da se ovaj idiot konacno zabrani.

<{POST_SNAPBACK}>



vau,kako grube reči,a nismo se ni upoznali... :wub: