Jump to content


Photo

Nemacka vojska ce okupirati srbiju!?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
73 replies to this topic

#31 rgoran

rgoran
  • Sleepers
  • 16 posts

Posted 21 November 2005 - 15:38

Diskutant, ako se osecas srbinom, onda mozes da znas sta svaki pojam 'srpski' znaci.
Ako nisi ili jesi ali se ne osecas tako (sto je nesto najtuznije) kao ovaj Henry Chinaski onda je dzabe objasnjavati. Oni su sjebani u mozak i ne mogu da vide dalje od svog dupeta.
To su danasnji mladi neokomunisti.
Kao sto su komunisti '41 sklapajuci oci u polubunilu citirali Lenjina i Staljina, tako ovi citiraju Cedu, Sonju Biserko i Natasu Kandic.
Ona klasicna komunisticka propaganda je i njima ovladala... da je sve sto je tradicionalno i nacionalno, nazadno i nije moderno (opaljujuci metak iz puske pravo isusu na ikoni u celo).
Tako se danas ponasaju i takozvani frakcijasi, ne shvatajuci da je to cist fasizam.

Edited by rgoran, 21 November 2005 - 15:44.


#32 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 21 November 2005 - 15:44

Ja sam onaj ko vam govori ono sto vi isprdci devedesetih i ostali zatrovani mozgovi ne zelite da cujete. Taj sam ja. Ovde treba da administrator otkaci zalutala goveda, a u stvarnosto isto tako neko treba da otkaci razna goveda i glupandere koje degenerici vodaju kao mlade majmune vec vekovima, a za moga dosadasnjeg vakta koji i nije tako dugacak, ovo je evo vec drugi put kako im vracaju dostojanstvo. Jednom su im ga vracali od komunista koji su ima ga bili uzeli, a sad im ga vracaju od onih koji su ljubili Montiju skute i zalagali se za pedere i prepisano skolstvo (uzgred, onaj ko se buni protiv "prepisanog skolstva" a nema svoju decu na kojoj bi se izivljavali "autenticni" i oni koji ne prepisuju, neka mi malo fafa, jel moze ovako) . Eto to ja mislim, i posto sam se do sada uverio da takvim bolesnicima leka nema, najsrecniji bih bio kad bi svi oni otisli da mirisu travu odozdo, i to sto pre i u sto vecem broju. Ja mislim da je ovo posteno. Nego da te pitam ja nesto, jel ti se bar malo dig'o kad je Zvezdan streljao diktatora?

P.S. Uzgred, kako je Desanka?

Edited by Henry Chinaski, 21 November 2005 - 15:48.


#33 Tresko

Tresko
  • Members
  • 7,316 posts

Posted 21 November 2005 - 15:49

Pa da koliko-toliko (za sad, a potrebno je mnogo vise) da radi na ispunjavanju srpskih nacionalnih interesa.
Znam da je to tesko sada, ali bitna je i zelja da se radi na tome, uostalom za to je i placena.
Nacionalni interes je takodje i razvijanje demokratije i jedinstva oko nacionalnih interesa i aspiracija.

Recimo prethodna vlast nije bila 'srpska' jer nije radila na razbijanju slobinog sistema. To nije radila jer joj to nije islo u korist, iako bi drzavi itekako koristilo.
Nije razvijala demokratiju vec diktaturu. Oni su se posle godinu dana ponasali kao slobinovci posle 10 godina vlasti. Pa zar je to dobro za Srbiju?
Naravno da nije, pa cak i ako su oni zapadno orijentisani, uoipste nije bitno.
Poenta je da se radi za narod koji ih je i izglasao a ne da pokusavaju da postanu puleni SAD-a, Nemacke ili Rusije. Znaci potrebno je da saradjuju sa svima (i na takav nacin) kako bi to bilo dobro za sve nas, a ne da se svrstavaju na neku stranu i da pljuju po drugoj ili trecoj.
Dok je Sloba zvao Moskvu da pita sta da radi, ovi su isli montiju na noge da mu ljube skute.
Ovako svi treba da idu i kod jednih i kod drugih, ali na dostojanstven nacin i da izvuku sto vise mogu i od jednih i od drugih, ali da bi se steklo postovanje moraju se prvo razviti institucije i srediti drzava.

<{POST_SNAPBACK}>

Odlično, samo nisi objasnio kako ova sadašnja vlast razbija slobin sisem, i kako razvija demokratiju.

#34 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 21 November 2005 - 15:51

Pa tako sto brani srBstvo, zar to nije ocigledno. Ne ljubi skute. A diktatora je streljalo pa im sad ne smeta. Doduse, za fasistu isto bese pisalo ovolikim slovima "zasto ce Fasista biti ubiven" pa je to nekako spreceno, naravno, na stetu Srbiji, vidis sta covek kaze, ovi fasisti i ekstremisti gde god se pojave samo nesto remete. Kao da je Velju Naucnika citirao. More, more... E da hoce cika Maks da vaskrsne ovde samo na mesec dana... Uf ala bi to bio merak!

Edited by Henry Chinaski, 21 November 2005 - 15:54.


#35 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 21 November 2005 - 15:59

ih. kad se srBi sloze,...  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


... oboze, umnoze i bulje na liniju poloze, pa da ih karaju domacinske derikoze dok ih nacizmom radikali loze... da, to je prosperitet za Srbiju... 24/7 karanje dok narodu ne dodje iz dupeta u glavu... a sto veci organ ih kara, to ce brze ono iz dupeta stici do glave... zato - go DSS, go!

A posto ja ne planiram da se slazem, obozujem i mnozim, ja cu sve to mirno sa gotovo sadistickim smeskom gledati, i cekati dan kad cu moci da, umesto tradicionalnih novogodisnjih ukrasa na potezu Terazije-Slavija, vidim ovih 250 lezilebovica u skupstini, i vajne ministre im, a narocito dragog im premijera... E za njega treba podici najvecu i najvisu banderu - ne zato sto je nesto mnogo 'sposoban', nego da bude sto vise da ne smrdi prolaznicima...

Tako treba, sto govorahu njihovi ideolozi...

Edited by incognito, 21 November 2005 - 16:01.


#36 rgoran

rgoran
  • Sleepers
  • 16 posts

Posted 21 November 2005 - 15:59

Kao prvo, taj tvoj fasisticki recnik mi ne dozvoljava da komentarisem te tvoje tupave izjave.
Zalosno je ako takvi prenose svoje bolesne ideje svojoj deci, ali necu reci da je zalosno da ih imaju, jer oni su njedina nada da isprave dela tih zabludelih budala.

To su oni koji tvrde da nas je dovde doveo nacionalizam i nacionalno osecanje, pa su se odrekli i semena i plemena, misleci da ce postati neko drugi, makar u ocima nekolicine stranaca kojima lizu dupe kad ih vide. Ne shvatajuci da tako rade protiv sebe samih. A pogotovo ta mrznja kojom su zadojeni, i to prema sopstvenom narodu, jasno govori o tome da li su slucaj za psihijatrijsku kliniku. Takvih budala nigde nema, samo ovde kod nas, nazalost, a nije ih bilo pre.
Sta su nam bre to ovi komunisti uradili ?... i jos nam rade? Stvorili su srbina debila, po svom kalupu, koji nema nikakav osecaj prema bilo cemu srpskom i koji nema nista sveto, samo svoje dupe, kako bi sto vise apao para dokj mu oni rasturaju drzavu.
Ali ovi danasnji su jos jadniji, oni bi se prodali da 10 evra.

#37 rgoran

rgoran
  • Sleepers
  • 16 posts

Posted 21 November 2005 - 16:06

Odlično, samo nisi objasnio kako ova sadašnja vlast razbija slobin sisem, i kako razvija demokratiju.

<{POST_SNAPBACK}>


Ne kazem da su i ovi cvece.
I oni su se zavezali sa svima, pa sad ne mogu mnogo da mrdaju.
Imaju ogranicen radijus.
Ali glavna stvar je ta da svi ucestvuju bar malo u vlasti i imaju prava da kazu sta misle, sto kod Slobe i Djikija nije bio slucaj. Tad je bilo oni i samo oni, a puleni rade 100 na sat i provodadzisu sebe sa njima.

Ovaj Chilaski nije nista bolji od onih slobilih penzionera komunjara koji bi 'sve to pobili'. Sve iste zabludele ovce-budale samo sa razlicitih strana.
Klasicni blejani indijanci koje iskusni prevaranti vrte oko malog prsta i salju da vode njihove bitke i odradjuju njihove prljave stvari.

#38 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 21 November 2005 - 16:12

To su oni koji tvrde da nas je dovde doveo nacionalizam i nacionalno osecanje, pa su se odrekli i semena i plemena, misleci da ce postati neko drugi, makar u ocima nekolicine stranaca kojima lizu dupe kad ih vide. Ne shvatajuci da tako rade protiv sebe samih.

<{POST_SNAPBACK}>


Kazes seme i pleme, a? ... Pa sto ne rece da si ti od podvrste dinaroidnih kromanjonaca koja sebe naziva Srbijuksima... Ako, ako, istorija je pokazala kako plemena, koja bi da se sloze, oboze i umnoze, prolaze - il' u rezervat il' u vecna lovista... Malo cebici sa kugom, malo crveni mundiri... Pa onda bezanje zena iz tog vaseg rezervata tamo kod onih civilizovanih, sve dok ne ostanete svi vajani mohikanski ratnici... Pa na kraju svi pod jedan vigvam, ili krusku, kako ti je vec draze...

Sad, ono jeste XXI vek, al' kako mi hocemo da zivimo u XII, red je da se prema nama tako i ophode... Dakle da konacno nadohnadimo lekcije iz istorije sto su druge zemlje prosle - bicevanja, stubovi srama, lomace, giljotine i bandere... Pa da se onda prikljucimo svetu... Bez toga nema napred... Pa kad vec pozivas svoje Srbijukse da se sloze - ako oni vec ne umeju sami da se sloze, slozice ih neko drugi - po banderama na potezu Terazije-Slavija...

#39 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 21 November 2005 - 16:14

Zalosno je ako takvi prenose svoje bolesne ideje svojoj deci, ali necu reci da je zalosno da ih imaju, jer oni su njedina nada da isprave dela tih zabludelih budala.

To su oni koji tvrde da nas je dovde doveo nacionalizam i nacionalno osecanje, pa su se odrekli i semena i plemena

Prvo, nisi odgovorio jel' se dig'o tebi kad je Zvezdan streljao diktatora?

Drugo, jebem mater u dupe svima koji hoce da odredjuju drugima kakve ce ideje da prenose svojoj deci.

#40 rgoran

rgoran
  • Sleepers
  • 16 posts

Posted 21 November 2005 - 16:15

Chilaski, kad toliko branis Djindjica, gde si bio kad je onaj Valjevac (potencijalni slobin atentator) nesto posle 5. oktobra, na studiju B rekao da je Djindjic odmah nastavio posao Marka Milosevica sa cigaretama i benzinom ?
Gde si bio kad je jadni Marko Markovic sa studija B ostao bez poisla jer je ovaj to rekao u njegovoj emisioji?
Gde je i on nestao posle toga?
Znas li ko li ga je mozda ubio?
Da ne govorim o ostalim ubistvima kojih je za vreme djikija bilo kao u Chicago-u 30-tih.
Pa zar je to Sloba ubijao, tupane?

Prema tome nemoj da mi govoris o tim sranjima, ti si bre ispran mozak i znas samo za svog jednog vodju i njemu lizes dupe i dizes ga u nebesa kao sveca. Klasican konj sa unim pokrivacima za oci da gleda samo pravo i nigde slucajno ne skrene pogled.

#41 rgoran

rgoran
  • Sleepers
  • 16 posts

Posted 21 November 2005 - 16:18

Prvo, nisi odgovorio jel' se dig'o tebi kad je Zvezdan streljao diktatora?

Drugo, jebem mater u dupe svima koji hoce da odredjuju drugima kakve ce ideje da prenose svojoj deci.

<{POST_SNAPBACK}>


To je tragedija koju su izazvali budale kao i ti.
Kakav god da je, covek je bio premijer a to nije dobro za drzavu, kakav god da je covek.
Ubistvo premijerea se desava samo u trulim drzavama.
To samo znaci da je mafija toliko bila razvijena i blisaka vlasti. Pravim paralelu sa JFK, jer i tada je bilo slicno, samo sto JFK nije imao veze sa mafijom, a Djiki osvi oko njega su bili do guse u poslovima sa njima.

#42 rgoran

rgoran
  • Sleepers
  • 16 posts

Posted 21 November 2005 - 16:22

Ako si iole neutralan i ako iole razmisljas gradjanski, znaces da je okrsaj Djikija sa mafijom kao i okrsaj Slobe sa onim drugim crvenim, njihova unutrasnja stvar.
Alise je itekako posle opalilo i nama po ledjima, kao i svako mafijasko razracunavanje, uvek ide na stetu naroda.

#43 Lucifer

Lucifer
  • Members
  • 1,891 posts

Posted 21 November 2005 - 16:23

Po meni da smo posle 5. oktobra bili okupirani mozda bi smo danas imali...

...pobedniÄŤku pesmu Sender Belgrada za Eurovision Song contest, na primer: Lili Marleen. :lol:

Vor der Kaserne
Vor dem groĂźen Tor
Stand eine Laterne
Und steht sie noch davor...


:lol: :lol:

#44 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 21 November 2005 - 16:23

Stvorili su srbina debila, po svom kalupu, koji nema nikakav osecaj prema bilo cemu srpskom i koji nema nista sveto, samo svoje dupe, kako bi sto vise apao para dokj mu oni rasturaju drzavu.

O ovim produktima ispranog uma da priupitas cika Mileta Curcica. On ce da ti lepo objasni sta se podrazumeva pod drustvom tu kod tebe, a sta u toj Evropi u koju ti hoces da ides. On ima jednu zanimljivu teoriju o tome kako se u evropskoj civilizaciji pod drustvom podrazumeva skup jedinki od kojih svaka ima svoje interese i kojima drustvo sluzi da bi te interese zadovoljavale, sto je je li, veliko zlo. Dok je kod vas Pravih Srba Kitajaca vazniji interes drustva (koje vi shvatate kao neku organizam - naciju) od interesa pojedinca. Je li tako, tako je. Zato ste ovako daleko dogurali. Pametne glavice moje. Saborne.

Edited by Henry Chinaski, 21 November 2005 - 17:18.


#45 Izno good

Izno good
  • Members
  • 1,194 posts

Posted 21 November 2005 - 16:24

Al se ovde troluje... analno...na sve strane :lol:

Nego, oće stvarno Nemci da nas okupiraju. I da nas nauče kako se gradi, kako se čiste ulice, kako se predano radi, kako se zarađuje prosečna plata od 2000 evrića mesečno, kako se ne zagleda u komšijin već u svoj tanjir...

Ako hoće, javite kad će, da izađem da ih pozdravim :lol: