Jump to content


Photo

Samo jedan pozdrav


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
49 replies to this topic

#46 Lavanda

Lavanda
  • Members
  • 40 posts

Posted 21 November 2005 - 22:18

Malopre sam gledala Insajder i ne mogu da verujem. Jedan jadnik iz SPS onog poremecenog u Hagu oslovljava sa gosp. predsednik, a snimak onog Gorana Markovica u meni budi isti onaj bes. I onda sam ljuta na sebe sto mi takvi likovi izazivaju ikakvu emociju i zasto mi se tako lako vratiti u te godine i cinjenica da se ne usudjujem dublje po secanju kopati jer ne smam da sagledam svu stetu koju nosim u sebi kao ljudsko bice. Isto sam se osecala i posle filma Bure baruta. Kako je lako biti besan,i polakati a da vise ne znas ni zasto places ni na koga si stvarno besan. Pozdrav svim zrncima u pescaniku.

#47 piccola

piccola
  • Members
  • 8 posts

Posted 22 November 2005 - 03:25

a snimak onog Gorana Markovica u meni budi isti onaj bes.


I sta je sad sa tim Goranom Markovicem. Vidim javno odgovara za najprizemniju propagandu... ma bre nije odgovarao ni za banalnije stvari tipa omanji visak kvadrature "dobijenog" stana...
a seca li se neko Gorice Gajevic npr... :lol:

#48 Lavanda

Lavanda
  • Members
  • 40 posts

Posted 22 November 2005 - 09:54

O da kako da ne a pogotovo one njene transformacije od looka ( gde mi krave pobegose )pa do oneog fensi. Valjda je mislila da ce biti bolja i pametnija.Jao,jao jao. A trba li da vas podsetim na onog Ivana,da li je moguce da je i on Markovic, takodje vrli clan JULa onaj mali dezmekasti koji nas je takodje ubedjivao da smo svi izdajnici,narkomani,strani placenici. A li ne vredi kukati ja sam nasla neki smisao u tome da svoju decu ,koja su jos mala,naucim da prepoznaju zlo, fasiste, one koji im vredjaju inteligenciju.To je moj nacin da ucinim nesto za sebe,njih pa ako hocete i ovu zemlju. ALI MORAMO SE PODSECATI MORAMO IH SPOMINJATI KAO STO SE SPOMINJU HITLER GEBELS AJHMAN. ONI SU BILI NASI NACISTI ONI SU BILII KREATORI JEDNOG GENOCIDA I MORAMO TO DA ZNAMO.

#49 Merlak

Merlak
  • Members
  • 2,906 posts

Posted 25 November 2005 - 11:31

Oni imaju jednu Cecu.

Na koju si to pomislio :lol:

Dobro nam dosle, Cece!

#50 HESKEY

HESKEY
  • Banned
  • 1,409 posts

Posted 01 December 2005 - 14:25

Bolje da gledam radio, nego da slusam televizor....