Jump to content


Photo

Dizanje


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
96 replies to this topic

#1 Koko Bil

Koko Bil
  • Members
  • 1,097 posts

Posted 28 October 2005 - 08:02

Ne vidim da neko pominje ovu radio emisiju koja se emituje od 6 do 9 svakog radnog jutra. "Otkrio" sam je pre otprilike mesec dana i to sasvim slučajno, zaboravio sam cdove... To dvoje, Dragan i Gordana, su toliko pozitivni i toliko zabavni da mi je žao što ne živim i dalje od posla, kako bih mogao duže da ih slušam. Posebno zato što sam jutrom nadrndan jezivo i potrebno mi je vremena da dođem sebi i dovedem se u stanje da mogu da komuniciram s ljudima. Otkad sam otkrio "dizanje", međutim, na posao stižem sa osmehom na licu, pa se već šuška da sam prolupao... :lol:

#2 Alexia

Alexia
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 28 October 2005 - 14:24

Odlicni :lol: Potpuno nepretenciozni, duhoviti, popravljaju raspolozenje i kada to izgleda nemoguce.

#3 natalinna

natalinna
  • Members
  • 82 posts

Posted 28 October 2005 - 14:36

mene malo nervira njen glas, ali su super u kombinaciji sa forumom uz jutarnju kafitzu :lol:

#4 GoranBG

GoranBG
  • Members
  • 1,485 posts

Posted 28 October 2005 - 14:45

Gordana


stara majka, GORICA, ne Gordana

#5 Okretnica

Okretnica
  • Members
  • 285 posts

Posted 28 October 2005 - 15:23

dizanje rules!
interaktivno, pametno, realno, mirisljavo.
Pravi dodatak uz jutarnju kafu.
I ne vole da ih mnogo hvalis, pa zato dosta i ovoliko...

#6 redridinghood

redridinghood
  • Members
  • 570 posts

Posted 31 October 2005 - 23:25

Ne vidim da neko pominje ovu radio emisiju koja se emituje od 6 do 9 svakog radnog jutra. "Otkrio" sam je pre otprilike mesec dana i to sasvim slučajno, zaboravio sam cdove... To dvoje, Dragan i Gordana, su toliko pozitivni i toliko zabavni da mi je žao što ne živim i dalje od posla, kako bih mogao duže da ih slušam. Posebno zato što sam jutrom nadrndan jezivo i potrebno mi je vremena da dođem sebi i dovedem se u stanje da mogu da komuniciram s ljudima. Otkad sam otkrio "dizanje", međutim, na posao stižem sa osmehom na licu, pa se već šuška da sam prolupao... 


Same here, i fax mi lepse izgleda kada se ismejem u kolima ujutru... :lol:

Jos pamitim sta su radili kada je Karleusino vencanje bilo jedan od predloga na Utisku pod nazivom "Prelepo", urlala sam od smeha, od trazenja saveta tipa "ako kao mala lizes serpu dobro ces se udati" do komentara na sve zivo sto se desi: (sa sve uzdahom) Prelepo ..... :lol: e sad, znam da nije smesno kad se preprica, al tada je bilo super :lol:

#7 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 01 November 2005 - 01:02

prosto mi dodje zao sto je malo dana kada sam ja budan u to doba.. :lol:

#8 locca

locca
  • Members
  • 27 posts

Posted 03 November 2005 - 11:28

Ne vidim da neko pominje ovu radio emisiju koja se emituje od 6 do 9 svakog radnog jutra. "Otkrio" sam je pre otprilike mesec dana i to sasvim slučajno, zaboravio sam cdove... To dvoje, Dragan i Gordana, su toliko pozitivni i toliko zabavni da mi je žao što ne živim i dalje od posla, kako bih mogao duže da ih slušam. Posebno zato što sam jutrom nadrndan jezivo i potrebno mi je vremena da dođem sebi i dovedem se u stanje da mogu da komuniciram s ljudima. Otkad sam otkrio "dizanje", međutim, na posao stižem sa osmehom na licu, pa se već šuška da sam prolupao...  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Odlicni suuuuuuuuuuuu!

#9 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 03 November 2005 - 16:11

Uzasno mi nedostaju Kokosinjac i Svinjac!!!

Edited by Nikola21, 03 November 2005 - 16:11.


#10 Akibono

Akibono
  • Members
  • 616 posts

Posted 07 November 2005 - 13:52

Mnogo su dobri... baš za jutarnje ustrojavanje mozga...
A vi kako ste Bate??? :lol:
Jutros je bila audio repriza iz Utiska nedelje... sudar kod "Beogradjanke"... čika što je možda a možda i nije popio nešto :lol: potpuno ludilo... i tako svaki radni dan, izadješ na ulicu sa osmehom na licu a oni što slušaju Pink gledaju te kao da si flipnuo...
Čista petica... :lol:

Edited by Akibono, 07 November 2005 - 13:56.


#11 jms

jms
  • Members
  • 232 posts

Posted 09 November 2005 - 03:35

:lol: :lol: :lol:

#12 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 09 November 2005 - 11:10

Jutros je bila audio repriza iz Utiska nedelje... sudar kod "Beogradjanke"... čika što je možda  a možda i nije popio nešto :lol: potpuno ludilo...

<{POST_SNAPBACK}>


Eve ovdi ima cika integralno.

#13 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 09 November 2005 - 12:56

Eve ovdi ima cika integralno.

<{POST_SNAPBACK}>

Bravo, maaajstore... hvala ti! :lol:

#14 Dina

Dina
  • Members
  • 359 posts

Posted 10 November 2005 - 15:17

Eve ovdi ima cika integralno.

<{POST_SNAPBACK}>


Arture ajde obesi izjavu spasioca autobusa ali bash ono shto on pricha (: Bilo juche ujutro u Dizanju, reche mi sestra da je ludilo ((:

#15 pcelica

pcelica
  • Members
  • 492 posts

Posted 15 November 2005 - 09:19

ooooooooooodlichni su!

olakshavaju jutarnje osveshcivanje