Jump to content


Photo

Izgubljeno-nađeno


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
24 replies to this topic

#16 dddejan

dddejan
  • Members
  • 1,413 posts

Posted 15 October 2005 - 15:09

'ladno si mi ti digao cvikere. jbt, koliko sam volela te rejbanke, a love za to vise necu imati.

<{POST_SNAPBACK}>

ako si ih ostavila u valenciji javi se na pm da se dogovorimo oko vracanja :lol:

#17 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 15 October 2005 - 15:14

Nadjem u avionu pasos nekog Liberijca kad sam putovao u Gvineju. Ne znam zasto mi je Thug tada pao na pamet. :lol: :lol:

Pre neku godinu, naletim na ket vutre u Chuburskom parku. Neki blesan zaboravio na klupi. :lol:

Par puta sam nasao neke neznatne kolicine novca i to bi uglavnom bilo sve. Nisam bas talican, ali zato kisobrane, rukavice, kape, cvikere i fascikle redovno zaboravljam. :lol:

#18 sem0933

sem0933
  • Members
  • 507 posts

Posted 15 October 2005 - 16:20

1) pre 2-3 meseca izgubio 1000€ na ulici (ispala mi koverta iz fascikle u kojoj sam je nosio a sve pri izlasku iz kola). Posle 7-8 minuta shvatio da nešto gadno ne valja, potrčao nazad putem kojim sam prošao i... guess what - nadjem celu kovertu sa sve parama

objašnjenje: koverta (inače otvorena) pala licem na gore na 20 cm od žardinjere sa kantom za đubre. Iako je stajala tih 7-8 minuta na prometnom mestu (izlazna vrata od pekare) verovatno je svako ko je video mislio da je trash :lol:


2) nije lično, al je zanimljivo... kum ostavio torbicu na krovu kola (pre godinu i po npr). Naravno kad je to shvatio ničega na krovu nije bilo...

ono što je zanimljivo je sadržaj torbice: cca 10k€ + mobilni, dinara jedno 20k... neko se žestoko ovajdio

#19 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 15 October 2005 - 16:23

dzizs krajst! 10k e? je l to 10 000 e? joj boze.

#20 Nicol

Nicol
  • Members
  • 751 posts

Posted 15 October 2005 - 16:35

na koju foru su uspeli da ostave kartcu, kada nijedan zivi bankomat nece da plune lovu dok ne izvadis karticu? stavise, lovu ti uvek daje poslednju, bas iz tog razloga.

<{POST_SNAPBACK}>


Oba slučaja mi se desila na bankomatu Splitske banke (odnosno HVB). A prilično sam sigurna da je isti princip i u Zagrebačkoj- da ti lovu, onda pita oćeš još nešto. raditi. Zašto ne promijene redoslijed, nemam blage veze...

#21 sem0933

sem0933
  • Members
  • 507 posts

Posted 15 October 2005 - 17:34

dzizs krajst! 10k e? je l to 10 000 e? joj boze.

<{POST_SNAPBACK}>


yep. Najveća suma za koju lično znam osobu koja je izgubila

Edited by sem0933, 15 October 2005 - 17:37.


#22 zazie

zazie
  • Members
  • 1,669 posts

Posted 15 October 2005 - 18:35

svi vi vodite life on the edge... :lol:

#23 natalinna

natalinna
  • Members
  • 82 posts

Posted 15 October 2005 - 19:06

kupujem nesto (na pijaci, u prodavnici, butiku, pekari i te de) i ostavim novchanik na (pultu, shanku, tezgi..), ako sam imala vec neki pazar, ostavim ga takodje negde sa strane da mi jel, bozze moj, ne smeta dok burlam po rafovima i politzama :lol: ; platim svoje, okrenem se & odem. Uglavnom bi prodavaljke trchale zamnom da mi vrnu my stuff (izuzetak su one pijacharke). Bozze, pa ja sam sebi najveci neprijatelj :lol:

#24 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 16 October 2005 - 14:17

Onomad sam nasla telefon i vratila ga (malo sam kopkala po imeniku - morala da nadjem mama, tata ili gajba kategoriju, valjda nije greh, moralo se, a ispostavilo se da znamo neke iste ljude, lik nije ni provalio da je izgubio fon sledecih 16 sati). Inace izgubila sam i ja telefon pa mi ga je vratila ona divna devojka. Gubim pare, pa pocesto. Jedom su mi (Bugari ili Maltezani) maznuli 300$ iz kofera (bila mala i naivna, pa sakrila medju carape). Kisobran izgubim u roku od pola sata, index zagubim 6-7 puta godisnje, pa ga nadjem u nekoj kesi sa skriptama.

#25 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 17 October 2005 - 13:43

- beskonacno mnogo kisobrana;
- bankovnu karticu 2x u automatu (nisam sacekala da mi je izbaci nego sam lepo otisla ko prava);
- dzemper na ekskurziji;
+ kad sam bila klinka par puta sam gubila pare, srecom ne velike, i 2x kljuceve pa smo morali da menjamo bravu :lol: