Jump to content


Photo

Neko vas je olajavao .....


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
26 replies to this topic

#16 m

m
  • Members
  • 1,696 posts

Posted 07 October 2005 - 12:42

shto im ne kazes da si gej pa da vidish kako ce prestati da ti okapaju na vratima. zna se, homosexualnost je zarazna :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Bezi, da me isele, dovedu pijanog popa da okadi ulaz i izvrsi egzorcizam, da nikad ne poprave curecu cev u kupatilu iznad, samo da napravim jos koji problem, ovako misle da sam blago ekscentricna...

#17 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 14 October 2005 - 11:02

:lol:  nemam tih problema. Sa svojih 33 ljudi me (oni koji meni znaci) dovoljno poznaju da ne bi progutali neku laz o meni.

<{POST_SNAPBACK}>


Ni ja nemam takvih problema. Sve sto kazu o meni je obicno istina (forum se ne racuna).

#18 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 14 October 2005 - 11:13

Dosada me srecom nije olajavao niti neko ko mi je bitan niti oko necega sto mi je bitno.

To sto me mozda/verovatno tamo neki olajavaju oko tamo necega - zabole me.
E sad, ako bi me olajavali oko necega sto mi je bitno, j*la bi im milu majku :lol:
A ako bi neko ko mi je blizak i koga (misilm da) dobro poznajem poceo tako nesto - e to bi vec bio problem :lol:

#19 hoosafeth

hoosafeth
  • Members
  • 314 posts

Posted 14 October 2005 - 11:52

Ne znam da li je ovo olajavanje ili samo nesto slicno:

Moja ex-wife postavi oglas (i to ne jedan) na gay stranici sa sve mojim kucnim brojem telefona brojem poslovnog mobilnog i mail-a na poslu. Ili je to samo uznemiravanje opste vrste?

#20 dddejan

dddejan
  • Members
  • 1,413 posts

Posted 03 November 2005 - 23:01

op, sa poslednjeg na prvo mesto
kako sam se smorio od nespavanja :lol:

#21 gotivac

gotivac
  • Members
  • 3,096 posts

Posted 03 November 2005 - 23:44

Ne znam da li je ovo olajavanje ili samo nesto slicno:

Moja ex-wife postavi oglas  (i to ne jedan) na gay stranici sa sve mojim kucnim brojem telefona brojem poslovnog mobilnog i mail-a na poslu. Ili je to samo uznemiravanje opste vrste?

<{POST_SNAPBACK}>


Ni jedno ni drugo, tvoja ex-wife je, izvini što se mešam, seljanka, i tim postupkom je mnogo više rekla o sebi nego o tebi.

#22 wrongdoer

wrongdoer
  • Members
  • 398 posts

Posted 04 November 2005 - 10:15

Uklapa se u temu.....

Walk - Pantera

Can’t you see I’m easily bothered by persistence
One step from lashing out at you...
You want in to get under my skin
And call yourself a friend
I’ve got more friends like you
What do I do?

(pre) is there no standard anymore?
What it takes, who I am, where I’ve been
Belong
You can’t be something you’re not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time

(chorus) respect, walk

Run your mouth when I’m not around
It’s easy to achieve
You cry to weak friends that sympathize
Can you hear the violins playing you song?
Those same friends tell me your every word

(pre)

(chorus)

Are you talking to me?
No way punk

#23 hoosafeth

hoosafeth
  • Members
  • 314 posts

Posted 04 November 2005 - 15:06

Ni jedno ni drugo, tvoja ex-wife je, izvini što se mešam, seljanka, i tim postupkom je mnogo više rekla o sebi nego o tebi.

<{POST_SNAPBACK}>



U pravu si sto se tice toga da to nije ni jedno ni drugo, a sto se ove kvalifikacije tice to je problem njenog sadasnjeg decka, a ne moj, tako da tvoje mesanje nije pogresno protumaceno.

#24 tilia

tilia
  • Members
  • 91 posts

Posted 26 November 2005 - 19:27

u malom mestu olajavanje kao dobar dan, mada nekad moze da ti dobro dodje, sve zavisi kako gledas na to...
ja sam imala neku operaciju u ginekolosko-akuserskoj klinici, sa nekih dvanaest godina, tamo me video neki drug iz skole (dosao da obidje mamu) ...dosla sam u skolu i saznala da sam bila silovana :lol: :lol:
posle sam se zezala, kad god me neko pita jel to istina da sam ja najiskusnija od sve dece u kraju B)
s'obzirom da sam bila odlikas i streber na kub, sva fina i vaspitana, ljubi je majka, ovakva "losa " reputacija mi dobro dosla :lol:

#25 Nicol

Nicol
  • Members
  • 751 posts

Posted 27 November 2005 - 14:03

s'obzirom da sam bila odlikas i streber na kub, sva fina i vaspitana, ljubi je majka, ovakva "losa " reputacija mi dobro dosla :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Pa da je taj odvratan trach i bio istina, uoci bolesnu reakciju: 12 godisnja zrtva bi bila ta koja dolazi na los glas?! :lol: Živili međuljudski odnosi u maloj sredini!

U zadnje vrijeme nisam čula ništa o sebi, ali jedno društvance na poslu naglo zamukne svaki put kad uđem u prostoriju. Mora da se sprema nešto maasno :lol:

#26 tilia

tilia
  • Members
  • 91 posts

Posted 27 November 2005 - 14:17

Živili međuljudski odnosi u maloj sredini!

<{POST_SNAPBACK}>

problem je u tome sto nam cela nasa drzavica pati od tog sindroma "male sredine"...
koliko kapiram , najmanje su kazne za silovatelje...neki dekara je zlostavljao neku decu (u pitanju je beogradjanin) , konstantno tri godine i za to dobio celih ...hm...nula godina...samo je poslat na savetovanje, jer je ipak bio star i kao takav , jadan li je, ne moze da se cima u zatvoru, gre'ota, star covek :lol:
nego to je neka druga tema...

#27 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 06 December 2005 - 20:24

Boss: "Prki, cujem zli 'rumer' da dajesh otkaz nakon decembra. Isitna?"
Prki: "I ja ga cuo, ali ne znam nishta o istom."

A pitao me je isto pitanje pre nedelu dana i kolega RA. Vole Prkija da zaHebavaju, a' ne mogu da ga zaHebu, K'Vragu!!!!!!!!

PS Pitanje za Forum: DA LI JE MOGUCE SAZNATI ODAKLE TRAC DOLAZI, ONO-IZVOR...

Edited by Prki, 06 December 2005 - 20:29.