Jump to content


Photo

Ocajne Domacice


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
259 replies to this topic

#31 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 29 September 2005 - 18:32

A tek kad krenu kvizovi 'koja ste kućanica?' u ženskim časopisima...

<{POST_SNAPBACK}>

E, to je bar lako pitanje. Nijedna. :lol:

#32 Dina

Dina
  • Members
  • 359 posts

Posted 30 September 2005 - 16:16

Nisam imala pojma da su pocheli da je prikazuju.. Moracju da odgledam (:

#33 sunkissed

sunkissed
  • Members
  • 378 posts

Posted 30 September 2005 - 18:55

Meni je prva epizoda bas bila simpaticna. Kad ona najmladja juri sa prijema da pokosi travu :lol:

#34 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 30 September 2005 - 19:46

SERIJA JE SAVIM O.K. BAR ZA SADA. ALI VEC ZA PAR EPIZODA, KADA PRODAJU REKLAMNI PROSTOR, POCECE BLOKOVI SA TOLIKO REKLAMA DA CU MOCI NA MIRU DA ODGLEDAM LIGU SAMPIONA. OVOG UTORKA SAM TO GOTOVO I USPEO, A TEK UBUDUCE.... HE, HE, NA TAJ NACIN NECU MORATI DA SE SVADJAM SA DEVOJKOM STA DA GLEDAMO. KRENE SPICA, REKLAME, JA FUDBAL 20 MINUTA OPUSTENO, ONDA 2-3 MKINUTA SERIJA, PONOVO EPP BLOK, PA JA LS DO KRAJA SA SVE PRODUZECIMA.

<{POST_SNAPBACK}>

A kako bi bilo da upotrebite VCR? Lepo snimiš seriju pa gledaš posle.

#35 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 01 October 2005 - 23:43

Repriza subotom u 13h, kako je pisalo u svim novinama, malo sutra! Danas bilo samo neko Pinkovsko smaranje. :lol: :lol: Jedino je izgleda Pinkov sajt pouzdan, a tamo lepo piše da nema reprize uopšte.

#36 redridinghood

redridinghood
  • Members
  • 570 posts

Posted 02 October 2005 - 19:46

Pa repriza je bila odmah u sredu negde oko jedan-dva...

#37 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 02 October 2005 - 22:42

Pa repriza je bila odmah u sredu negde oko jedan-dva...

<{POST_SNAPBACK}>

Ја сам видела у програму од среде (28.09) да је најављена реприза. Не знам да ли је ишла, али сад у програму за среду 05.10. реприза од уторка (04.10) најављена је за 14:00.

#38 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 03 October 2005 - 00:02

u kom programu? u programu na Pinkovom sajtu nigde nema reprize. A sklona sam da poverujem da je taj najpouzdaniji - u Politikinom i Blicovom programu je pisalo da je u subotu repriza, pa nije bila.

#39 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 03 October 2005 - 09:10

На Пинковом сајту одеш на "ТВ ПРОГРАМ", па на среду. Пише да има репризе (5.10. у 14.00).

Edited by Zeka Peka, 03 October 2005 - 09:11.


#40 redridinghood

redridinghood
  • Members
  • 570 posts

Posted 04 October 2005 - 20:45

Skotovi nijedni pinkovski, dodje covek sa faxa, oce da se odmori uz seriju, ali neeee, preeeevise trazim, umesto serije ide izbor sa MissSCg - KAO DA TO NEKOGA INTERESUJE!!!! :lol:

Edited by redridinghood, 04 October 2005 - 20:46.


#41 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 04 October 2005 - 21:13

:lol: :lol:







nema veze, bar gledam film Girlfight na HRT2

#42 sunkissed

sunkissed
  • Members
  • 378 posts

Posted 04 October 2005 - 21:49

Dobro je, nisam nista propustila onda, jer sam zaboravila da serija ide danas :lol:

#43 loveless

loveless
  • Members
  • 761 posts

Posted 05 October 2005 - 08:17

:lol: :lol: :lol: :lol:
jadnici. ne mozemo do jebene 2. epizode da dodjemo normalno.

#44 ivana

ivana
  • Members
  • 100 posts

Posted 05 October 2005 - 11:20

Dobro je, nisam nista propustila onda, jer sam zaboravila da serija ide danas  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>




i ja :lol:

#45 Catwoman

Catwoman
  • Members
  • 1,425 posts

Posted 05 October 2005 - 22:35

Da, pročitala sam nešto o tome. Razlika je, izgleda, prosto u tome što je promenjeno čak troje glumaca, i to u ulogama: muža one hiperaktivne (Bri) što ga skoro ubi u restoranu; baštovana Džona; i same naratorke. Najinteresantnije je da je naratorku igrala niko drugi do Sheryl Lee, tj. Laura Palmer. Ljudi (na IMDB) koji si gledali taj originalni pilot (kažu da ima da se skine sa neta, ako nekog baš zanima... mene ne zanima) kažu da je sjajno što su promenili te glumce, pošto su sve troje bili stvarno očajni. Sheryl su baš popljuvali, kažu da je zvučala totalno monotono i bez osećanja. Baštovana je navodno igrao neki plavušan za koga je Eva Longoria rekla da nije imao nikakvu seksualnu hemiju s njom.

<{POST_SNAPBACK}>

E, upravo sam juče odgledala oko pola te prvobitne neemitovane pilot epizode. Naime, skidala sam je sa Kazaa - greškom, pošto sam mislila da skidam ovaj emitovani pilot :lol: a kad skineš malo veći procenat fajla, Kazaa izgelda dozvoljava Preview. Tek sam shvatila šta je kad sam ugledala Sheryl Lee na početku. Konačno bar videh početak, koji je odličan, sa onom ironično-zašećerenom slikom predgrađa na početku i namerno kič špicom, naracijom i sceneom kad se ova ubije, a tek ona komšinica što je pronalazi :lol:

O razlikama: Scenario je potpuno isti, jedina razlika su glumci. Moji utisci: ne znam zašto su tamo na IMDB ispljuvali Sheryl Lee, meni je ona sasvim dobra u ulozi Meri Elis što se tiče naracije i što se tiče onih scena gde se pojavljuje, recimo na sahrani kas kao priča sa njima.

Glumac koji igra Reksa (muža Bri) mi je poznat. na IMDB kažu da je bio totalno neuverljiv u scenama u restoranu i da nije čak uspeo da odglumi kao da mu je muka od one hrane - o tome ne mogu da sudim, pošto te scene nisam videla. kao što sam rekla, videla sam samo oko pola pilota, koliko se daunlodovalo)

Ali zato je Džon (baštovan) iz tog neemitovanog pilota bio totalna katastrofa! Sreća da su ga zamenili, a više je nego očigledno zašto! Neki bezvezni plavi klinac, meni nije čak ni zgodan, nije ni najmanje seksi, a još i očajno glumi! Scene sa Evom Longoriom su prosto..smešne, nema nikakve hemije, da su tog lika zadržali svima bi bilo bezveze i pitali bi se zašto Gabrijela spava s njim. Jesse Metcalfe (kojI je konačno dobio ulogu) je mnogo, mnogo bolji, a scene sa Evom Longoriom u emitovanog pilotu koji smo videli prošle nedelje su baš HOT! Uostalom, evo šta je ona rekla:

" To quote Eva Longoria: "They wanted more sexual energy, so it would justify why (Gabrielle) was having an affair. If you see my husband on the show (actor Ricardo Chavira), he's gorgeous, so people would be like, 'Why don't you just be with him?' The day Jesse walked in, everybody's mouth dropped. He has sexual energy oozing out of his pores." "