Jump to content


Photo

Nacionalni dnevnik TV Pink


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
81 replies to this topic

#16 redridinghood

redridinghood
  • Members
  • 570 posts

Posted 27 September 2005 - 21:53

A veceras mi je posebno zapala za oko Kovaceva gestikulacija, a especially thumbs up (to jest :lol: ) kada je pricao da moze da se otkupi vojni rok... :lol: A da ne spominjem da gledanje Nacionalnog dnevnika ili npr. mog dede 45 minuta na TV-u proizvodi isti efekat (approx. vec posle 5 minuta) a to je prvo :lol: pa nedugo zatim :lol: ...

#17 mokuci

mokuci
  • Members
  • 2,928 posts

Posted 27 September 2005 - 22:05

A da ne spominjem da gledanje Nacionalnog dnevnika ili npr. mog dede 45 minuta na TV-u proizvodi isti efekat (approx. vec posle 5 minuta) a to je  prvo  :lol: pa nedugo zatim :lol: ...

<{POST_SNAPBACK}>


:lol: apsolutno istinito ovo za uspavljivanje. ultimativni dnevnik kakvog je kostunica najavljivao jos 5 oktobra.

ipak malo sam se razbudio pred kraj kada se pojavila alexandra radujko. :lol:

#18 wall

wall
  • Members
  • 2,221 posts

Posted 28 September 2005 - 09:24

@ wall:
Trebalo je da u quote stavim tvoju konstataciju "kakav debakl", cela se moja konstrukcija zasniva na tome.

Sve što je nabrojao ultimatebg stoji i to počev od imena - nacionalni dnevnik - ni manje ni više  :lol:  , ali daleko je to od debakla. Prebacivao sam i na prvi program i stojim iza toga da je ovaj zanimljiviji - dakle, ne bolji. Sve te budalaštine daleko više prijaju prosečnom gledaocu i zato ne mogu a da ne konstatujem da Mitrović ima deo Bregovićevog mozga...

@ultimatebg:
Zaboravio si fazon sa žongliranjem - imao bi eventualno nekog smisla da Crkvenjakov zna da žonglira i da je to i pokazao, ovako je vic bez poente bio pravi kraj  :lol:

@rainbow:
Ko ti je taj Luka?

<{POST_SNAPBACK}>


No dobro, tebi je bilo zanimljivije nego RTS1 meni su svi ovde nabrojani ispadi i gafovi bili iritirajući a debakl je bio, naravno po meni, jer je bio u pitanju prvi dnevnik, toliko najavljivan, reklamiran... Da ne pričam o sukobu Tijanić-Mitrović.
Da se sve ovo desilo u 10-tom ili 100-tom bilo bi za jedan negativan komentar i ništa više, ali za prvi...

#19 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 28 September 2005 - 10:21

Luka Tesanovic, ray luka, sportski i zabavni sektor Pinka

#20 Ivan Car

Ivan Car
  • Members
  • 1,309 posts

Posted 28 September 2005 - 10:33

Gledao sam preksinoc kada je dnevnik vodio Crkvenjakov i hteo sam da riknem.
Vidi se da su ulozili veliki novac u opremanje studia ali sve je to dzabe kada vidim one mrtvake da vode onaj dnevnik.
Sinocnje izdanje M.Kovaca mi je toliko bilo jadno da sam morao odmah da izadjem iz kuce.Najvise u zivotu mrzim sporost,a to se u govoru obojice moglo videti.
Mozda starija populacija to voli ali ja svakako ne.
Kada gledam onaj dnevnik imam utisak kao da gledam "Ipak se okrece" jer nacin na koji oni izvestavaju je ravan 0.
Definitivno bih pre gledao ovaj dnevnik od Tijanicevog ali ako se ovako nastavi moracu i njih da otkacim.
Dajem im rok do kraja nedelje.

#21 Takeshi

Takeshi
  • Members
  • 2,001 posts

Posted 28 September 2005 - 10:51

Da se ja pitam, predlozio bih im da citaju vesti... na spanskom.
To bi se jedino uklopilo u koncepciju Pinka. :lol:
ps. Dnevnik im je, kako se kaze, totalni piš.

#22 FRY

FRY
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 28 September 2005 - 12:30

Luka Tesanovic, ray luka, sportski i zabavni sektor Pinka

<{POST_SNAPBACK}>

Jee, kad se setim koliko je on bio nenormalno popularan sa radijskom emisijom 'Tri sekunde u...' na radio Pingvinu (čini mi se). Svi su ga zamišljali kao najvećeg sportskog frajera i facu na Balkanu svih vremena, a onda... onda se prvi put pojavio kao nezgrapna mrcina na Pinku i iluzija je prestala. :lol:

#23 Kaplow

Kaplow
  • Members
  • 237 posts

Posted 28 September 2005 - 12:52

Zato je radio zakon, lepo kaze moja prababa.

#24 redridinghood

redridinghood
  • Members
  • 570 posts

Posted 28 September 2005 - 20:23

Sa Pinkovog sajta...

Rejting informativnih emisija

Izvor podataka AGB Nielsen Media Research Beograd:
Nacionalni DNEVNIK TV Pink je ispred Dnevnika RTS-a sa ostvarenim rejtingom 12.94%


SRBIJA: rejting Nacionalnog DNEVNIKA RTV Pink 10,3%, što se tiče Srbije populacija gledalaca do 40 god., dala je prednost Nacionalnom DNEVNIKU u odnosu na Dnevnik RTS.

IZVOR PODATAKA TNS MEDIA PLAN
Na prvom mestu nalazi se Nacionalni DNEVNIK TV PINK sa rejtingom 11,7%
Dnevnik RTS -a se nalazi na 12. mestu sa rejtingom 4,5%


Yeah, right .... :lol: !

Edited by redridinghood, 28 September 2005 - 22:10.


#25 Esdy_11192

Esdy_11192
  • Members
  • 1,434 posts

Posted 28 September 2005 - 20:44

Jee, kad se setim koliko je on bio nenormalno popularan sa radijskom emisijom 'Tri sekunde u...' na radio Pingvinu (čini mi se). Svi su ga zamišljali kao najvećeg sportskog frajera i facu na Balkanu svih vremena, a onda... onda se prvi put pojavio kao nezgrapna mrcina na Pinku i iluzija je prestala. :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Zivi blizu mene, i stvarno je mrcina (mislim visok itd.) ....

#26 urrke

urrke
  • Members
  • 512 posts

Posted 28 September 2005 - 21:04

No dobro, tebi je bilo zanimljivije nego RTS1 meni su svi ovde nabrojani ispadi i gafovi bili iritirajući a debakl je bio, naravno po meni, jer je bio u pitanju prvi dnevnik, toliko najavljivan, reklamiran... Da ne pričam o sukobu Tijanić-Mitrović.
Da se sve ovo desilo u 10-tom ili 100-tom bilo bi za jedan negativan komentar i ništa više, ali za prvi...

<{POST_SNAPBACK}>


Ma i RTS je ista prica, spikeri/ke izgledaju kao Zorzova ljubavnica iz "Lepote Poroka", a da ne pricam o studiju i samom kvalitetu signala.

Edited by urrke, 29 September 2005 - 13:38.


#27 tasmania

tasmania
  • Members
  • 26 posts

Posted 29 September 2005 - 01:03

Gledah juce nacionalni dnevnik i sita se nasmejah, :lol: :lol: :lol: ,ne znam odakle da pocnem?! Scenografija podseca na prve epizode 'zvezdanih staza" u domacoj varijanti,voditelj presmesan lik koji ni sam ne moze da se seti sta je ono poceo da prica a pogami ni gledaoci nisu u boljoj situaciji...prilozi su toloko senzacionalistcki da se prosto cudim kako Robert Coban nije jedan od specijalnih izvestaca nacionalnog dnevnika :lol: :D ,toliko para a toliko neukusa,kica i gluposti....a ja mislila da se zaj......u kao satro skrivena kamera....STRASNO!!!

#28 wall

wall
  • Members
  • 2,221 posts

Posted 29 September 2005 - 05:26

Gledah juce nacionalni dnevnik i sita se nasmejah,  :lol:  :lol:  :lol: ,ne znam odakle da pocnem?! Scenografija podseca na prve epizode 'zvezdanih staza" u domacoj varijanti,voditelj presmesan lik koji ni sam ne moze da se seti sta je ono poceo da prica a pogami ni gledaoci nisu u boljoj situaciji...prilozi su toloko senzacionalistcki da se prosto cudim kako Robert Coban nije jedan od specijalnih izvestaca nacionalnog dnevnika :D  :D ,toliko para a toliko neukusa,kica i gluposti....a ja mislila da se zaj......u kao satro skrivena kamera....STRASNO!!!

<{POST_SNAPBACK}>


E da pitanje: Da li je neko uočio plazmu na visini cca 30 cm na kojoj se prikazuje jedno 30 kanala istovremeno :lol:
Čemu?
Što se tiče neukusa i kiča, pa Mitrović je već dokazan u toj oblasti... Siguran sam da je njegov prvi automobil imao onu lepljivu traku preko vetrobrana, 10-tak visuljaka sa retrovizora i bar dve kuce koje mrdaju glavom kada zakočiš...
Zaboravio sam i krznenu navlaku za volan...

#29 milosh76

milosh76
  • Banned
  • 3,560 posts

Posted 29 September 2005 - 08:13

Definitivno bih pre gledao ovaj dnevnik od Tijanicevog ali ako se ovako nastavi moracu i njih da otkacim.
Dajem im rok do kraja nedelje.

<{POST_SNAPBACK}>

Mislis dnevnik novinara Vremena Nenada Lj. Stefanovica posto je on GLAVNI UREDNIK RTS, ako nisi znao. Mnogo bre mrzis tog Tijanica, razmisli da li je vredan tvoje zuci koju prosipas. Mlad si glupo je da se nerviras zbog budala kojima bas nikako ne mozes nauditi, ni verbalno niti na bilo koji drugi nacin!
Inace gledao sam deo "dnevnika" sa Crkvenjakovim i to je toliko smesno da je tuzno bilo gledati. Zao mi je tih 5 minuta na sta sam potrosio!

#30 bocko

bocko
  • Members
  • 555 posts

Posted 29 September 2005 - 09:06

Kada gledam onaj dnevnik imam utisak kao da gledam "Ipak se okrece"

<{POST_SNAPBACK}>


Lepo, nisam jedini koji je to primetio.

Elem, posto je ovaj derbi ispao corak, dave ga i jedni i drugi, a mi kao treba da izaberamo ko ce da nas udavi neznije, utiska sam da ce do pravog velikog obracuna doci tek kad se Zeljko oseti dovoljno jakim da udari na nedeljno prepodne i jednog i neponovljivog nacionalnog Ziku (nedeljom odmori, odmori se nedeljom, nedeljom sa zikom ili kako vec bese). Zika je slika Srbije, a ne drugi dnevnik.