Jump to content


Photo

Klot i Frket


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
138 replies to this topic

#106 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 13 December 2005 - 15:20

kad smo vec kod bele magije...
jutros gledam na pinku,jutarnji. zacudih se otkud opet taj jutarnji/zar nije ukinut jer je tijanicev "gledaniji"?/,taman sam se oporavila od onih likova kod dosadore kad ono-opet ,astrolog kog ognjena amidzica. pricali o vladi georgievu...
CITAJ:
Ognjen:"Jeste li culi sta je bilo sa VG"
Astrolog:"Jesam. I odmah sam mu pogledao u horoskop,da vidim sta mu se zbivalo sa zvezdama"
Ognjen:"I sta ste videli?"
Astrolog:"Ma video sam da treba da unajmi telohranitelje... Nesto mu se oko Marsa pomerilo,samo ne znam sta..."

Pomerilo mi se nesto oko Marsa...
Bogo...
:wub:

#107 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 14 December 2005 - 13:43

kad smo vec kod bele magije...
jutros gledam na pinku,jutarnji. zacudih se otkud opet taj jutarnji/zar nije ukinut jer je tijanicev "gledaniji"?/,taman sam se oporavila od onih likova kod dosadore kad ono-opet ,astrolog kog ognjena amidzica. pricali o vladi georgievu...
CITAJ:
Ognjen:"Jeste li culi sta je bilo sa VG"
Astrolog:"Jesam. I odmah sam mu pogledao u horoskop,da vidim sta mu se zbivalo sa zvezdama"
Ognjen:"I sta ste videli?"
Astrolog:"Ma video sam da treba da unajmi telohranitelje... Nesto mu se oko Marsa pomerilo,samo ne znam sta..."

Pomerilo mi se nesto oko Marsa...
Bogo...
:)

<{POST_SNAPBACK}>

:wub:

#108 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 14 December 2005 - 15:14

kad smo vec kod bele magije...
jutros gledam na pinku,jutarnji. zacudih se otkud opet taj jutarnji/zar nije ukinut jer je tijanicev "gledaniji"?/,taman sam se oporavila od onih likova kod dosadore kad ono-opet ,astrolog kog ognjena amidzica. pricali o vladi georgievu...
CITAJ:
Ognjen:"Jeste li culi sta je bilo sa VG"
Astrolog:"Jesam. I odmah sam mu pogledao u horoskop,da vidim sta mu se zbivalo sa zvezdama"
Ognjen:"I sta ste videli?"
Astrolog:"Ma video sam da treba da unajmi telohranitelje... Nesto mu se oko Marsa pomerilo,samo ne znam sta..."

Pomerilo mi se nesto oko Marsa...
Bogo...
:wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Da da, video je on NAKON što su ga izudarali, mislim....

I ja sam 2002. NAKON svetskog prvenstva u košarci bio siguran da ćemo uzeti zlato :)

#109 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 14 December 2005 - 16:05

Da da, video je on NAKON što su ga izudarali, mislim....

I ja sam 2002. NAKON svetskog prvenstva u košarci bio siguran da ćemo uzeti zlato  :)

<{POST_SNAPBACK}>

da li se i vama pomerilo nesto ko marsa...
meni nije oko marsa. meni je na zemlji nesto pomereno odavno

:wub:

#110 WTF

WTF
  • Members
  • 7 posts

Posted 15 December 2005 - 00:38

Postoji u svemu ovome nešto mnogo strašnije! Naime, moja koleginica (studiram psihologiju) trenutno radi diplomski i jedan deo njenog istraživanja se odnosi na ispitivanje o trenutnim uzorima naših mladih. Uzorak sačinjavaju osnovci i srednjoškolci. Do sada je obradila podatke samo za osnovce. Nakon neizbežnih roditelja, od stranih poznatih ličnosti na prvom mestu je Ronaldinjo, a od domaćih J****A ISIDORA BJELICA!! Kao razlog zbog kog navode dotičnu gospođu, mališani kao po komandi dopisuju "jer nema dlake na jeziku".

MISLITE O TOME :wub:

#111 delije91

delije91
  • Members
  • 68 posts

Posted 15 December 2005 - 01:23

..."jer nema dlake na jeziku"...

<{POST_SNAPBACK}>


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......... :wub:

#112 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 15 December 2005 - 11:22

Postoji u svemu ovome nešto mnogo strašnije! Naime, moja koleginica (studiram psihologiju) trenutno radi diplomski i jedan deo njenog istraživanja se odnosi na ispitivanje o trenutnim uzorima naših mladih. Uzorak sačinjavaju osnovci i srednjoškolci. Do sada je obradila podatke samo za osnovce. Nakon neizbežnih roditelja, od stranih poznatih ličnosti na prvom mestu je Ronaldinjo, a od domaćih J****A  ISIDORA BJELICA!! Kao razlog zbog kog navode dotičnu gospođu, mališani kao po komandi dopisuju "jer nema dlake na jeziku".

MISLITE O TOME :wub:

<{POST_SNAPBACK}>

jesi li video knjigu dosadore bjelice "kako preziveti porodjej u srbiji."
ako nisi obavezno je pogledaj. slognuces se,kao i ja...

#113 eneja

eneja
  • Members
  • 956 posts

Posted 15 December 2005 - 11:43

Postoji u svemu ovome nešto mnogo strašnije! Naime, moja koleginica (studiram psihologiju) trenutno radi diplomski i jedan deo njenog istraživanja se odnosi na ispitivanje o trenutnim uzorima naših mladih. Uzorak sačinjavaju osnovci i srednjoškolci. Do sada je obradila podatke samo za osnovce. Nakon neizbežnih roditelja, od stranih poznatih ličnosti na prvom mestu je Ronaldinjo, a od domaćih J****A  ISIDORA BJELICA!! Kao razlog zbog kog navode dotičnu gospođu, mališani kao po komandi dopisuju "jer nema dlake na jeziku".

MISLITE O TOME :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Ma kamo srece da to vazi samo za osnovce. Ajd oni jos nekako imaju i vremena da shvate da su bili u zabludi. Ali je izuzetno tuzno kada osoba od 30 godina, fakultetski obrazovana koja je i te kako imala prilike i da putuje i prosiruje svoje vidike kaze kako joj je uzor Isidira Bjelica !!!! A zasto? Zato sto ona sve postize u zivotu i sto ima jednu tako neverovatnu smirenost :)

#114 Šumejker-Levi 9

Šumejker-Levi 9
  • Members
  • 568 posts

Posted 15 December 2005 - 12:19

Postoji u svemu ovome nešto mnogo strašnije! Naime, moja koleginica (studiram psihologiju) trenutno radi diplomski i jedan deo njenog istraživanja se odnosi na ispitivanje o trenutnim uzorima naših mladih. Uzorak sačinjavaju osnovci i srednjoškolci. Do sada je obradila podatke samo za osnovce. Nakon neizbežnih roditelja, od stranih poznatih ličnosti na prvom mestu je Ronaldinjo, a od domaćih J****A  ISIDORA BJELICA!! Kao razlog zbog kog navode dotičnu gospođu, mališani kao po komandi dopisuju "jer nema dlake na jeziku".

MISLITE O TOME :wub:

<{POST_SNAPBACK}>


Nema šta da mislim, palim ja odavde :)

#115 HoldenCaulfield

HoldenCaulfield
  • Members
  • 1,364 posts

Posted 15 December 2005 - 13:48

Apsolutno tacno! Ovo sinoc je bila katastrofa. Zar zaista ne postoji niko ko bi zabranio emitovanje takvih stvari. Ja sam slisala i nisma mogla da verujem prvo ocima - ko sedi u studiju a zatim i usima - o cemu isti pricaju. Strasno, strasno .... :wub:

<{POST_SNAPBACK}>




Zasto sam upalio teve?
Zasto sam upalio teve?
Zasto sam upalio teve?
Zasto sam upalio teve?

Katastrofa.

#116 Ragnar

Ragnar
  • Members
  • 1,431 posts

Posted 15 December 2005 - 14:24

odgledah svoj prvi Klot frket

vecaras smo razbijali magijske tabue, skoro cela emisija neka vidovita Ruzica u kadru zbog svojih izuzetno naglashenih Silicijumskih oblina i usana, veli zna gde je Mladic, pa kako Karadzic nece biti uhapshen

onda malo islamske magije, menstrualna krv u kafu i zavedeni muskarci (srecom pa ne pijem kafu)  :s_w:

pa Lav Gershman je licitirao ko je crno magijash, a ko prangijash, a i voditeljica je imala nadasve prosvetljuljucih momenata

internet forumi su ispostave DB-a  :wub:  :)

i naravno B92 je magijashka TV stanica (cudno od silne magije kako nisu gledaniji od Pinka i RTS, valjda ce ovaj VELIKI BRAT (omg) da da glavnu magijasku injekciju piplmetrima)

<{POST_SNAPBACK}>


0:) :huh: :(

Kakva je to seljančura... Ako je ona ta koja treba da razbija tabue, onda će Srbi ostati zatucani još 500 godina. :s_w:

#117 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 15 December 2005 - 19:40

ajde da strikamo dosadoru

#118 time4heroes

time4heroes
  • Members
  • 594 posts

Posted 15 December 2005 - 23:08

:wub:  :)  0:)

Kakva je to seljančura... Ako je ona ta koja treba da razbija tabue, onda će Srbi ostati zatucani još 500 godina. :huh:

<{POST_SNAPBACK}>


nema ona nikakvu zelju da razbija tabue. narocito one tabue koji su odavno razbiveni, josh pre tries' godina. ako ne i vishe.
ona uziva da zivi u palanci kakva je srbija i da sto je moguce vise profitira od zatucanosti naroda. nedajboze da razbija tabue. gde su tu novci onda?

nego, ako vec hocete, aj' da potpisujemo peticiju za izolovanje ove gospodje iz srbije, na neko bezbriznije mesto bez tabua, gde se svi golisavi setaju, sipaju menstrualnu krv jedni drugima u kafu i seksaju na javnim mestima.
uz potpis prilozimo po dinar dva, za putne i troskove trajnog smestaja

#119 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 15 December 2005 - 23:15

nije to nista moja keva ima sve njene knjige. ja da posizim

#120 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 15 December 2005 - 23:25

rekoh ja na prosloj strani...

znate li sta se desilo u valjevu na njenoj promociji...
to se desilo letos,ali ja to moram da podelim sa vama.
nekako se zadesilo da bjelica i vidojkovic imaju promociju u isto vreme. samo sto je bjelica drzala ispred muzeja,a marko isped platoa,a udaljenost ta dva objekta je svega 100...
i ja naravno dosla na markovu promociju koja jos nije pocela,kad samo neko vrisnu,ja se okrenem kad ono bjelica pocela da vice na neku devojku.
drugarica mi pricala da je ta devojka bila novinarka kojoj je slucajno zazvonio telefon,bjelica se iznervirala,i pocela da vice na mucnu devojku:"k#rvo evo ti MOJA knjiga i nauci da se ponasas na mojim promocijama!!!"
samo da napomenem,da je bjelica davala knjige za dz,ali samo ako postave zanimljivo pitanje.
boze ima li te???

to je ta cuvena isidora bjelica