Jump to content


Photo

Nepristojni ljudi


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
62 replies to this topic

#1 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 19 August 2005 - 21:24

Na opstu radost i veselje, Geri i Toni su ponovo na tv-u.Ja sam veoma srecan.Ko deli moju radost,slobodno neka se raduje,a svecano otvaram razgovor o omiljenim replikama i situacijama.Izvol'te!!!

#2 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 19 August 2005 - 22:49

repriza reprizine reprize.
nishta novo od originalne b92 televizije. podseca me na onu epizodu Simpsonovih kad svi odu u neki zabavni park, pa Mardz i Homer odu na neki parti gde svakih 10 minuta odbrojavaju do Nove godine, pa u jednom momentu Mardz kaze: kako je ovo super! a jedan kelner: Somebody kill me, please!

#3 DeYo

DeYo
  • Members
  • 163 posts

Posted 19 August 2005 - 23:02

Omiljena epizoda:
napijanje u pabu
pa onda We are sailing!!! Stormy weather!!!!...
i na kraju obijanje vrata na sopstvenoj kuci, koja su pri tome otkljucana.

Omiljena replika je naravno:
-Best ass?
-Definitely Kylie.

Edited by DeYo, 19 August 2005 - 23:02.


#4 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 19 August 2005 - 23:20

repriza reprizine reprize.
nishta novo od originalne b92 televizije. podseca me na onu epizodu Simpsonovih kad svi odu u neki zabavni park, pa Mardz i Homer odu na neki parti gde svakih 10 minuta odbrojavaju do Nove godine, pa u jednom momentu Mardz kaze: kako je ovo super! a jedan kelner: Somebody kill me, please!

<{POST_SNAPBACK}>


:lol: :huh: :lol:

:D

#5 zak

zak
  • Banned
  • 122 posts

Posted 20 August 2005 - 10:42

repriza reprizine reprize.
nishta novo od originalne b92 televizije. podseca me na onu epizodu Simpsonovih kad svi odu u neki zabavni park, pa Mardz i Homer odu na neki parti gde svakih 10 minuta odbrojavaju do Nove godine, pa u jednom momentu Mardz kaze: kako je ovo super! a jedan kelner: Somebody kill me, please!

<{POST_SNAPBACK}>

:lol: ni sam nisam mogo bolje reci

i tih par serija koje sada pustaju im je doneo Nemeck, i ostavio ,koliko su dobre bile :D .

ceo seijski program su im reprize!!!! :lol: :huh:

#6 Solaar

Solaar
  • Members
  • 1,275 posts

Posted 20 August 2005 - 17:12

ceo seijski program su im reprize!!!!  :lol:  :huh:

<{POST_SNAPBACK}>


Soros ne placa da bi zabavljali narod... :lol:

Inace, Tony je mnogo jaci lik od ovog prvog cimera. Sva sreca pa smenjen vec posle prvog serijala.
A serija je jedan od najboljih sitkoma koje sam gledao, tik uz Mucke*, Seinfelda**, Crnu Guju i That 70's.


** - doduse ove dve su ubedljivo najbolje, zatim deset mesta prazno, pa onda ostale B)

#7 Ikast

Ikast
  • Members
  • 531 posts

Posted 20 August 2005 - 19:08

ceo seijski program su im reprize!!!!  :huh:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


A Kneginjica Anastasija? :lol: :D

#8 snaja88

snaja88
  • Members
  • 226 posts

Posted 20 August 2005 - 19:33

Nisam volela Nepristojne pre (kao ni vesele 70-te) al dobra je serija :lol:

#9 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 20 August 2005 - 21:37

E,bas me briga sto repriziraju.I bas u inat svima nek je repriziraju stalno!!!Ne svidja ti se-nemoj da gledas..Ima medju ovima koji su se javili nekih kojima ionako nikad nista ne valja.To je ono sto ja nazivam reprizom.Kako bre sebi ne dosadite...

#10 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 20 August 2005 - 21:55

Jeste sta ste svi tako naopako bazdareni? Kome se ne svidja, naravno nece gledati, a serija se reprizira zato sto je trazena. Ima nas jos koji smo nalozeni na seriju... :lol:

#11 gajdY sinisa

gajdY sinisa
  • Members
  • 90 posts

Posted 20 August 2005 - 22:17

Serija je fantasticna tako da repriziranje nista ne smeta.
Alo ljudi, leto je! Ne ocekujete valjda premijere? :lol:

#12 Solaar

Solaar
  • Members
  • 1,275 posts

Posted 20 August 2005 - 22:17

E,bas me briga sto repriziraju.I bas u inat svima nek je repriziraju stalno!!!Ne svidja ti se-nemoj da gledas..Ima medju ovima koji su se javili nekih kojima ionako nikad nista ne valja.To je ono sto ja nazivam reprizom.Kako bre sebi ne dosadite...

<{POST_SNAPBACK}>



Jeste sta ste svi tako naopako bazdareni? Kome se ne svidja, naravno nece gledati, a serija se reprizira zato sto je trazena. Ima nas jos koji smo nalozeni na seriju... :lol:

<{POST_SNAPBACK}>



Poenta je u tome da B92 ne kupuje nove kvalitetne serije, vec iznova i iznova reprizira serije koje su se vec sto puta vrtele na skoro svim domacim programima.

#13 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 21 August 2005 - 01:28

Ne znam da li je "My Family" išla ranije, ali serija je FENOMENALNA.

#14 martinj

martinj
  • Members
  • 1,540 posts

Posted 21 August 2005 - 04:38

repriza reprizine reprize.
nishta novo od originalne b92 televizije. podseca me na onu epizodu Simpsonovih kad svi odu u neki zabavni park, pa Mardz i Homer odu na neki parti gde svakih 10 minuta odbrojavaju do Nove godine, pa u jednom momentu Mardz kaze: kako je ovo super! a jedan kelner: Somebody kill me, please!

<{POST_SNAPBACK}>



Bolje da gledamo reprizu reprizne reprize MBB ili OFaH ili AA nego premijere ruski, spanskih ili srpsko-hrvatsko-bosansko-je..m li ga cega vec ne sapunica ili poljske humoristicke serije iz '70ih...

Ili mozda gresim?

edit: A mogli bi i simpsone i south park da kupe pa da ih opet gledamo od prve sezone i da nam bude lepo (nema ironije, stvarno tako mislim...)

Edited by martinj, 21 August 2005 - 04:39.


#15 filipenko

filipenko
  • Members
  • 5,336 posts

Posted 21 August 2005 - 07:36

Cuo sam nezvanicno da ce b92 da nas obraduje pustanjem neke hrvatske sapunice? :lol: Zna li neko nesto vise o tome?
Kakvo dno...