Jump to content


Photo

jeste li culi...?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
36 replies to this topic

#16 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 18 August 2005 - 18:11

INVAZIJA HRVATA!

Dok srpska vlast ćuti Hrvati jurišaju na najbolje srpske forume, hoće i "Forum-B92"!

BIOGRAD - Posle "Lunboleda", najvećeg srpskog kamenoloma "Forum-Serbiancafe",i nekoliko predshkolskih foruma, Hrvati i dalje, bez ikakvih smetnji, kupuju najuspešnije srpske forume. Ovaj put hrvatska firma "Na-Ex Rupa" pokušava da kupi najvećeg srpskog proizvođača Hella Ratnika, kompaniju "Forum-B92" iz Biograda.


Mesićeva firma preuzima "Forum-B92"

Za ovu transakciju lično je zainteresovan i predsednik Hrvatske Stjepan Mesić. Naime, Mesićeva ćerka jedan je od većinskih vlasnika firme koja pokušava da preuzme najuspešniji srpski forum za proizvodnju Syber-(spremni na)Dzihad-Forumasha!


A nas šikaniraju

Istovremeno, nijedan, ali baš nijedan srpski privrednik, niti preduzeće ne može da kupi bilo koji forum ili da započne bilo kakav biznis na teritoriji Hrvatske. Svi pokušaji ovdašnjih biznismena da u "susjedstvu" uđu u neki posao stopirani su odmah na početku. I Bogoljub Karić i Miroslav Mišković suočili su se u Hrvatskoj sa neviđenom medijskom harangom ustašoidnih medija i tihim bojkotom tamošnjih vlasti.

Naša vlast, međutim, ćutke posmatra kako Hrvati sprovode ekonomsku okupaciju Forumske Srbije! Zašto se ovde ne primeni princip reciprociteta, zašto država Srbija ne zatraži od Hrvatske da se isti uslovi poslovanja omoguće i našim biznismenima u Hrvatskoj, i zašto se dozvoljava da najbolje ovdašnje forume kupuju sumnjive privatne firme iz Hrvatske?

Predsednik foruma "Forum-B92", bizmismen Hella kaže za Kurir da je ponuda hrvatske firme "neprijateljska i neprihvatljiva". Prema njegovim rečima, iza svega stoji lično predsednik Hrvatske Stjepan Mesić sa svojim vezama.
- Ivan Ergović, predsednik uprave "Na-Ex Rupe", koju je osnovala firma "Naša-je-Ceca" sa motom "Vrati se, ti si posrbljena", rodom je iz Mesićevog sela Feričanci kod Našica, odakle, tvrde gradjani, potice i poznata pevacica Cecili, kako vole da joj tepaju nesudjenji sunarodnici. On je sa predsednikovom ćerkom postao većinski vlasnik "Naša-je-Ceca", koji sada želi da kupi "Forum-B92" - kaže uvazeni bizmismen Hella.

#17 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 18 August 2005 - 18:37

Jeli Prki,
sad bi i ti malo da gucnes onog kupusarevog napitka pa da se pretvoris u modesty? tesko... bolje se ti drzi svog otrova...

Nego da pitam ja vas dvojicu...
Okle vam bas mandarina pade na pamet da je ubacite u ovu pricu? Odabrli nasumice ili po tome ko vas je najvise puta korpiralo na PM?

P.S. btw gdje je ona da reaguje? ili se samo drzi chick-fajtova? mada, mogla bi da uzme u obzir da prki ipak nosi haljinice, to bi i mogao biti chick fajt, zar ne?

#18 nikolijamajaoliveralola.v

nikolijamajaoliveralola.v
  • Members
  • 114 posts

Posted 18 August 2005 - 20:33

zzanzzak uci srpski - sprema se za ulogu kamijondzike u rimejku radovana .nekog

#19 DjA

DjA
  • Members
  • 2,189 posts

Posted 18 August 2005 - 20:55

cula sam da se udajem.....

zaboravih da pitam kad je svadba :lol: :huh:

#20 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 18 August 2005 - 21:23

Okle vam bas mandarina pade na pamet da je ubacite u ovu pricu?
A gde je ona?

mada, mogla bi da uzme u obzir da prki ipak nosi haljinice, to bi i mogao biti chick fajt, zar ne?

<{POST_SNAPBACK}>


ma kakva bre mandarinaD. Ja volim narandzeTHE: vece su, socnije, i imaju najvishe jednu koshpicu (na sredini). mada najvaznije je da du mesnatije B)

ona se sunca na plazama Kalifornije, onoj shto je "rate"ovana za najbolju porodicnu plazu... kako joj ime.

suknjice: volim ja to, perverzija mi u krvi.

#21 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 18 August 2005 - 21:54

cula sam da se udajem.....

zaboravih da pitam kad je svadba  :lol:  :huh:

<{POST_SNAPBACK}>


hoces li ici?
:lol:

#22 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 18 August 2005 - 21:55

Mali
Omasio si za tacno 6,238.68 milja ako je vjerovati googleu :lol:

A ti voli narandze... i trpi... kad porastes mnogo ce ti se kasti samo...
P.S. Zanima li te boja vecerasnje suknjice?

#23 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 18 August 2005 - 21:55

Jeli Prki,
sad bi i ti malo da gucnes onog kupusarevog napitka pa da se pretvoris u modesty? tesko... bolje se ti drzi svog otrova...

Nego da pitam ja vas dvojicu...
Okle vam bas mandarina pade na pamet da je ubacite u ovu pricu? Odabrli nasumice ili po tome ko vas je najvise puta korpiralo na PM?

P.S. btw gdje je ona da reaguje? ili se samo drzi chick-fajtova? mada, mogla bi da uzme u obzir da prki ipak nosi haljinice, to bi i mogao biti chick fajt, zar ne?

<{POST_SNAPBACK}>


eh Jr, sto se ljutis na Prkija i Doktora? sale se malo, a ti odmah ostro... bas si neki...
:lol:

#24 dr_Ksabaras

dr_Ksabaras
  • Banned
  • 261 posts

Posted 19 August 2005 - 00:22

doktore, nemoj da zameces tragove...
Svi smo vec skontali da si nasao carobnu formulu kojom se iz bezlicnog smrdljivog stvorenja pretvaras u dugonogu preplanulu ljepoticu tako da si MandarinaD u stvari ti.

Mada ako prica nije istinita oonda zalim (tvoj) slucaj...

<{POST_SNAPBACK}>

e, da sam Uki sad bih ti napisao:
otkud tebi pravo da ti mene nazivaš bezličnim stvorenjem, SMradikalski klerofašistički udbašu

a da sam mandarinaD (a što možda i jesam subotom uveče, kad ja i prki razmenimo ’aljinice):
slabo....još puuuuuno mleka :lol:.....a o jogurtu da ne hm,hm,hm.....poruka od drage osobe :lol: ....disk M.Davisa i kabriolet B) .....a za to, ma ko te pita.....eeeeeeeee :huh: :lol: :D

možda sioran:
- pojam čarobno još od vremena inkvizicije nije u upotrebi i može se naći samo u zaostalim umovima nespremnim da se suoče sa činjenicama koje je nauka odavno ustanovila:
link1,link2,link3,link xyz....
- pojam formula se u ovome kontekstu koristi potpuno trivijalno, jer se vezuje za već sporan pojam čarobnog, a to je kao kad bi rekli – spiritualna tangenta – besmisleno, zar ne?
- istraživanja su pokazala da kategorija bezličlnih smrdljivih stvorenja nije naučno dokazana, tako da se dalja rasprava čini izlišnom: link xyz1, link xyz2.....

kamichak:
a gde su ti reference metalostrugarskog priručnika pri pisanju tog posta? i ko je šta skontao? jedini koji ima neke stvari da skonta je tvoj pas – a to je da mu više ne odgovaraju roze čarape koje mu pleteš.

ma u pravu si, formula deluje!

edit: dodati smajlići

Edited by dr_Ksabaras, 19 August 2005 - 00:24.


#25 Jr

Jr
  • Banned
  • 4,557 posts

Posted 19 August 2005 - 01:21

:lol: :lol: :lol: :huh: :D :lol:

#26 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 19 August 2005 - 02:25

Doktore, ja sam se zbunio. Iskreno, nisam ni procitao poruku do kraja... moze ovde neko pesnishtvno i poslovica da uleti, ali ti ga pretera.
*ipak sam procitao do kraja. a ono za Mandarinu, to vazi za vecinu zena na forumu, bez lazi i prevare (manadrinine postove izn ekog razloga ne pamtim, niti se secam da sam ih ikada citao)

Jr, mali ce da ti kaze da se shalio u vezi narandzi-mandarina u figurativnom smislu... lepshe su mandarine naravno. napisao sam duple dvosmislene recenice. jbg.

edit: *

PS shta sam promashio? kaliforniju?

Edited by Prki, 19 August 2005 - 02:31.


#27 DjA

DjA
  • Members
  • 2,189 posts

Posted 19 August 2005 - 08:25

ma kakva bre mandarinaD. Ja volim narandzeTHE: vece su, socnije, i imaju najvishe jednu koshpicu (na sredini). mada najvaznije je da du mesnatije  B)

ona se sunca na plazama Kalifornije, onoj shto je "rate"ovana za najbolju porodicnu plazu... kako joj ime.

suknjice: volim ja to, perverzija mi u krvi.

<{POST_SNAPBACK}>



Pa otisla bih, samo ne znam sta da obucem.... :lol:

#28 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 19 August 2005 - 18:00

Pa otisla bih, samo ne znam sta da obucem....  :huh:

<{POST_SNAPBACK}>


kakve sad ima veze moj post sa tvojim komentarom? :lol: (kao pravim se zbunjen)

trach

#29 Joshua

Joshua
  • Members
  • 736 posts

Posted 19 August 2005 - 18:21

edit: nevermind. :lol:

Edited by Joshua, 19 August 2005 - 18:26.


#30 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 20 August 2005 - 08:34

Div ljubitelj grupnog sexa. :lol:

A, skoro svi se uvatili sexa.
Poznanstvo, prijateljstvo, drugarstvo, kolegijalnost, simpatija, poštovanje, rodbinske veze i mnogo toga još, su relacije sa pozitivnim predznakom, (uvek zaboravim, takođe, i ljubav, sex). Ne pominjem negativne relacije, a, ima ih.

Jel se od navedenog, nešto isključuje po definiciji?


A ja pre neki dan hteo da otvorim poll sa pitanjem najveceg moraliste na forumu i stavim njega.

E svasta!