Jump to content


Photo

Voditeljka na Studiju B


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
58 replies to this topic

#16 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 12 August 2005 - 08:15

Odatle da izmislimo sliku? :lol:

#17 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 12 August 2005 - 19:17

Pa ima valjda neko tv karticu pa da uradi capture? Ili, u krajnjem slucaju, dajte termin kad je ona 'on', pa da probamo da je uhvatimo. :lol:

#18 Grunf

Grunf
  • Members
  • 1,066 posts

Posted 12 August 2005 - 21:44

Cica je zgodna, urbana, pristojna, elokventa, nije uopste glupa, ume da se ponasa pred kamerom.

<{POST_SNAPBACK}>

Sve sto si napisao stoji, osim onog sto sam ja boldovao. Trust me :lol:

#19 moke

moke
  • Members
  • 2,958 posts

Posted 13 August 2005 - 01:26

Sve sto si napisao stoji, osim onog sto sam ja boldovao. Trust me :huh:

<{POST_SNAPBACK}>


poznaješ je? srećkoviću.

devojka je prelepa, mnogo je lepša uživo nego na tv-u... visoka, zgodna, ima zlaćanu kožu i platinastu kosu... video sam je jednom na nekoj izložbi gde sam zalutao pa sam se tu nešto kao vrzmao oko nje mirisao joj ešarpu...

inače, njena emisija mi nije naročito zanimljiva. pogledam je kad bude zanimljivih gostiju. a sama dragana, pa, često mi deluje da nema pojma o čemu se priča, i da samo izlistava spremljena pitanja... mislim da bi trebalo da se drži mode i šopinga, u tim vodama najbolje pliva. :lol:

#20 Grunf

Grunf
  • Members
  • 1,066 posts

Posted 13 August 2005 - 10:16

devojka je prelepa, mnogo je lepša uživo nego na tv-u... visoka, zgodna, ima zlaćanu kožu i platinastu kosu... video sam je jednom na nekoj izložbi gde sam zalutao pa sam se tu nešto kao vrzmao oko nje mirisao joj ešarpu...

inače, njena emisija mi nije naročito zanimljiva. pogledam je kad bude zanimljivih gostiju. a sama dragana, pa, često mi deluje da nema pojma o čemu se priča, i da samo izlistava spremljena pitanja... mislim da bi trebalo da se drži mode i šopinga, u tim vodama najbolje pliva.  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Moke, u pravu si od prve do poslednje reci, pogotovo u poslednjem pasusu. :huh:

#21 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 01 September 2005 - 11:15

Sve sto si napisao stoji, osim onog sto sam ja boldovao. Trust me :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


Zasto nije urbara, objasni. Poznajes je?

#22 Jontra_Volta

Jontra_Volta
  • Members
  • 1,083 posts

Posted 01 September 2005 - 19:41

Zasto nije urbara, objasni. Poznajes je?

<{POST_SNAPBACK}>


veruj coveku na rec :lol: a i k'o da je to 'urbana' neka bogznakakva vrlina

Edited by Jontra_Volta, 01 September 2005 - 19:42.


#23 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 03 September 2005 - 15:52

Verujem mu ja, ali me interesuje. Nije ni vazno kakva je to osobina.

#24 natasha

natasha
  • Banned
  • 3,104 posts

Posted 04 September 2005 - 06:38

samo su dve extra voditeljke:

1. Dragana Kanjevac ,imala je celovecernju emisiju na art televiziji, on-line chat

2. Marija Durkovic (mislim da sada Pitic) vodila je neku art emisiju na studiju b

To se sve desavalo pre par godina, gde su sada i sta rade, ne znam.

#25 dunno

dunno
  • Members
  • 342 posts

Posted 04 September 2005 - 09:57

Pomenuta voditeljka je zgodna, ali ne znam da li je taj kvalitet dovoljan da nadomesti cinjenicu da zvuci kao da neko vrti plocu unazad...uzasno razvlaci i to nekim njakavim glasom...neslusljivo.
Dikcija-katastrofalna. Kolje se sa Beckovickom.

Sam koncept emisije je u redu i stepen zanimljivosti uglavnom zavisi od izbora gostiju.

#26 homo_ludens

homo_ludens
  • Members
  • 235 posts

Posted 04 September 2005 - 10:12

E pa dragi momci da vas malo ometem u vrlo suvisloj raspravi " da li su Dragani bolje noge, usne ili drzanje"?!
As far as I know, Dragana je srecno udata zena. :lol:

Inace me cudi da se nje ljudi ne secaju od ranije, obzirom da je odlican voditelj a pre dosta godina je vodila ( za mene tada legendarnu emisiju) "Urbazam" na istoj STB! Emisija u principu nije imala mnogo drugaciji idejni koncept od ove danasnje, ali nije bila studijska i u to vreme je bila strasno inovativna! Dakle prava preteca i Dakicke i Lune LU i ostalih koji se bave "urbanim" temama" sa naglaskom na modu, shopping,gradska desavanja..

#27 cromodora

cromodora
  • Members
  • 625 posts

Posted 05 September 2005 - 00:41

A pro voditeljke i studia B....hvatam sebe kako sve cesce gledam B.......nadje se pokoja zanimljiva emisija....ili ja tripujem ili im se uredjivacka politika poboljsala u zadnjih par meseci?

#28 groover

groover
  • Members
  • 272 posts

Posted 06 September 2005 - 17:39

dragana je sigurno jedna od najlepsih na tv-u,

svidja mi se i njena emisija,odgledam je kad stignem...

cuo sam da je uzivo milion puta lepsa...prica se

#29 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 07 September 2005 - 10:45

E pa dragi momci da vas malo ometem u vrlo suvisloj raspravi " da li su Dragani bolje noge, usne ili drzanje"?!
As far as I know, Dragana je srecno udata zena.  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>

Nema veze, statisticki gledano, 40% "srecno udatih zena" se razvede B) :lol:

#30 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 07 September 2005 - 14:40

E pa dragi momci da vas malo ometem u vrlo suvisloj raspravi " da li su Dragani bolje noge, usne ili drzanje"?!
As far as I know, Dragana je srecno udata zena.  :lol:

Inace me cudi da se nje ljudi ne secaju od ranije, obzirom da je odlican voditelj a pre dosta godina je vodila ( za mene tada legendarnu emisiju) "Urbazam" na istoj STB! Emisija u principu nije imala mnogo drugaciji idejni koncept od ove danasnje, ali nije bila studijska i u to vreme je bila strasno inovativna! Dakle prava preteca i Dakicke i Lune LU i ostalih koji se bave "urbanim" temama" sa naglaskom na modu, shopping,gradska desavanja..

<{POST_SNAPBACK}>


bogami se URBAZAM pojavio daleko posle HISTERIKA i U TRENDU