Jump to content


Photo

IDIOSYNCRASY


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 27 July 2005 - 16:57

prosli su biseri (ima josh po neki), glupe fore, glupa imena, vicova gotovo i da nema, jedino shto nas proba drzi u zivotu (hvala Vam).

verovatno su vam se desile ili ste culi za neke glupe ali perverzne dogadjaje. tacno je da ce mozda nekom pripasti muka od odredjenih prica ili ce neko urinirati od smeha zbog slicnih ali bolje to nego da zavrshite sa sedom kosom ili, nedaj boze, bez kose (pitajte Indya kako mu je, to je vec jedna perverzija- vec ga vidim na onoj slici nakon 30god; Mr.Burns :lol:)

PS inspiraciju za topci sam dobio pisuci o preccogovom mucenju zivotinja i ukijevog shahta... to nije ni malo smeshto; mi trazimo smeshne dogadjaje kao na primer:

Jednog divnog dana inzenjeru za niskogradnju je ispao zlatan sat u glavnu kanalizacisku cev za naselje dok je vrshio inspekcju postavljanje i pushtanja u pogon iste. Da ga ne bi isprljao ili ogrebao, covek ga stavio u dzep od koshuje, nagnuo se da zaviri u rupu i... buc...
setio sam se ove price nakon shto mi konstantno ispada novcanik iz istog dzepa kad god hocu da zavezem pertlu, podignem papir, hemisku, sipam vode... i sl. Naravno, ovo nije toliko perverzno i glupo (samo jedan obican manje-vishe $2000 rucni sat)... imate zanimljive... isprichacu kasnije kako je ortak za malo ostao bez noge ili ti kako je "dobio 7 na lotou".
nisam neshto bash u ritmu zabave (a kad sam i bio B) )... mora se radi...

ATT bez postavljanja linkova koji vode do glupih "funny videos" i sl. (dozvoljeni su licni video zapisi)

Edited by Prki, 27 July 2005 - 18:57.


#2 Virginia Woolf

Virginia Woolf
  • Members
  • 296 posts

Posted 27 July 2005 - 18:33

I nije nesto perverzno, ali lici na onaj "zlatni sat-dogodovstina"...
Prosle godine smo generalno spremali stan, i ja stavim zlatni prsten, rolex, poklon od brata i njegove zene za 18. rodjendan (koga inace ne nosim, al ne znam sta mi tad bi) na sto. I smotani cimer (inace najveci pogub i lazov) pokupi debeli prsten zajedno sa mrvicama sa stola i prsten zavrsi u kontejneru. Normalno, proslo je 3 sata dok nam to nije palo na pamet... Morali smo sve kese iz stinky kontejnera da pregledamo sa sve stapovima.... vise crva u zivotu nisam videla :huh: ali sam svoj dragi poklon nasla :lol:

#3 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 27 July 2005 - 18:53

hahaha... tako sam i ja bio okrivljen pre desetak godina da sam usisao mamin prsten i lanchic pa sam morao da rovarim po smecu (usisano je bilo baceno u kantu).
sat je izgubljen u tvom komshiluku.

Kao deca smo se petljali sa svakojakim glupostima pa tako i provodili vreme u nedovrshenim gradjevinama koje su cekale svog elektricara i molera. Bila je jedna kucerina u komshiluku na kojoj su obustavljeni radovi pa su svi prozori i ogromni ulazi za prizemne dvorishne terase bili zatvoreni debelim zakucanim letvama. da bi ushli u kucu morali smo da se pentramo uz te letve da bi usli kroz terasu na prvom spratu. tako je drugar buca (konobar iz TwoBeers-a :lol: ) poceo da se pentra i kad je tik doshao do kraja, omanu covek rukom, i poceo da istog momenta pada niz letve. tek nakon shto je video da mu meso bukvalno visi izmedju kolena i lista, poceo je da vrishti i drzeci se za nogu trci kuci... keva se onesvestila (ako se dobro secam), a cale pravo u ambulantu (kako je trcao onakav, nemam pojima). falio mu je jedan cm da bude amputacije.
tokom oporavka, odveli njega drugovi iz razreda kod drugog drugara kuci da se zezaju. mislim da je bio treci ili cetvri razred. domacin, dete josh je l' te, se ushljokao od tatinog viskija i poceo da mashe nozevima i maltretira svoje drugove. svi pobegli (bez i sa patikama) samo buca osta onakav osakacen da sedi i moli za milost... malo ga je maltretirao, ali ne mnogo, kazu ochevidci (na prozorima).

Edited by Prki, 27 July 2005 - 18:55.


#4 Prki

Prki
  • Members
  • 2,133 posts

Posted 29 July 2005 - 03:33

je l' ovde stvarno nema idiotizama ili sam ja jedini kreten koji je sebi otvorio blog.
u poslednje vreme se dosta prisecam gluposti iz detinjstva:

isti ovaj nesrecnik, shto je za malo izgubio levi donji ekstremitet, je voleo da se okrece na mojoj stolici. stavi stolicu na sred sobe i picne da se vrti kao pomahnitao... poshto je to mene iritiralo (sve me je iritiralo usotalom sa 11god), jednom sam ga licno zavrteo i u momentu uhvatio za vrat s'ledja i poceo da ga davim iz meni danas nepoznatog razloga- valjda shala, shta li. poshto sam ga tako drzao dobrih mozda 15 sekudni nekontajuci zashto on mene vuce za ruke odlucio sam da ga pustim. narednih pola minute nije nishta rekao nego se survao na krevet, a ja sam se grohotom smejao. onda je ustao i onako sav zajapuren istrcao iz kuce... unsure:
da li je iko ishta zapalio, ja nisam bio te nesrece...

#5 Aule@

Aule@
  • Sleepers
  • 688 posts

Posted 29 July 2005 - 11:10

,,uhvatio za vrat s'ledja i poceo da ga davim iz meni danas nepoznatog razloga- valjda shala, shta li. poshto sam ga tako drzao dobrih mozda 15 sekudni nekontajuci zashto on mene vuce za ruke ''

Znam da ti ja nikada netju stati na put

#6 DeYo

DeYo
  • Members
  • 163 posts

Posted 18 August 2005 - 09:41

U vreme kada se ova prica odigrava moj burazer je imao ne vise od 12 godina.

Jednog dana dolazi kuci iz dvorista (izmedju zgrada) obliven krvlju i drzi se za glavu.
Majka: Sta je to bilo?
Burazer: Svemirac (nadimak klinca iz dvorista) me pogodio u glavu.
Majka: Cime?
Burzer: Ciglom.
Majka: Pa sto te je gadjao?
Burazer: Ma nije mene. Gadjao je Draganceta ali se ovaj sagnuo, a ja nisam ni gledao.