Jump to content


Photo

EXIT 06


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
863 replies to this topic

#46 autsajder

autsajder
  • Members
  • 3,607 posts

Posted 28 July 2005 - 09:10

isto kao i ove godine....NISTA!  :lol:

pa des ti, truch? ja te trazio i trazio na tvrdjavi :lol:

Allegra

 

Underworld - ali sa proper ozvuchenjem


uze mi recc iz usta

Drugari, uopste vas ne razumijem. Ozvuchenje je ove godine bilo izuzetno, potencirajmo malo kakvocu zvuka, a ne samo snagu, koja je, koliko znam, bila odmjerena taman u skladu sa bezbjednosnom normom, znaci ne veca od 110dB. Meni su, recimo, Lajbah na momente bili preglasni, nekoliko sati kasnije Underworld, slazem se, tishi, ali perfektni, a sve sam ih gledao sa iste pozicije, malo ispred onog drveta po sredini. Na percipiranu jachinu definitivno utice broj ljudi koji se okupi na koncertu. Valjda zbog nesimetrichnosti prostora i neravnosti podloge svaka veca guzva automatski dovodi do "lelujanja" zvucnh talasa i opadanja jachine koja dopire do pojedinacnog posjetioca. Porastite malo u medjuvremenu i prob dogodine rijeshen. :huh:

Poslije onakva cetiri buchna dana u ushima nam ne zuji i nismo ostali nagluvi. Tako i treba da bude.

Evo predloga - INDIE-GO stage

taj bi potamnio kultnu slavu rege stejdza, pa nisu ni organizatori naivni..

Edited by autsajder, 28 July 2005 - 09:11.


#47 loveless

loveless
  • Members
  • 761 posts

Posted 28 July 2005 - 09:16

Evo predloga - INDIE-GO stage :lol:

bravo majstore :huh:

#48 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 28 July 2005 - 09:57

bravo majstore :huh:

E, salu na stranu, nesto razmisljam, to uopste nije losa ideja. Svakako sa drugarom radim na ideji da se u okviru narednog exita pojavi nesto kao "indie power pop stage", pa zasto da ne udruzimo snage. :lol: Hristodulo ?

#49 palchica

palchica
  • Members
  • 1,120 posts

Posted 28 July 2005 - 14:57

E, salu na stranu, nesto razmisljam, to uopste nije losa ideja. Svakako sa drugarom radim na ideji da se u okviru narednog exita pojavi nesto kao "indie power pop stage", pa zasto da ne udruzimo snage. :huh: Hristodulo ?

koliko ja znam, bilo je 'razgovora' o tome i ovog exita, no se izjalovilo.
valjda ce biti sledeceg :lol:

btw, postena pronalazacica se prepoznala :lol: subota, radionica?

#50 loveless

loveless
  • Members
  • 761 posts

Posted 28 July 2005 - 14:58

E, salu na stranu, nesto razmisljam, to uopste nije losa ideja. Svakako sa drugarom radim na ideji da se u okviru narednog exita pojavi nesto kao "indie power pop stage", pa zasto da ne udruzimo snage. :lol: Hristodulo ?

ideja je strava

#51 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 28 July 2005 - 22:06

to palchica & loveless :

cekamo da se Hristodulo javi :lol: Objektivno, mislim da postoje realne sanse da se ovo i realizuje.

#52 hristodulo

hristodulo
  • Members
  • 1,144 posts

Posted 29 July 2005 - 02:14

evo javljam se :lol:

indie-go! dj team je zaista bio kontaktiran ove godine, nekoliko meseci pre odrzavanja festivala, da delimicno organizuje crossroads stage (to je onaj sa disko kuglom). nacelno se pristalo, ali na tom stejdzu, na kraju, priliku su dobile novosadske radio stanice, sto je u principu ok...

ostaje da vidimo sta mozemo za exit 06... udruzivanje - naravno... a kad bi smo imali i koncertnu ponudu, domacu i medjunarodnu, novi stejdz bi bio svakako moguc...

hajde da u subotu uvece u radionici (rige od fere 4, beograd) ne razmenjujemo samo ploce, vec i ideje... zagore?

#53 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 29 July 2005 - 06:30

evo javljam se :huh:

indie-go! dj team je zaista bio kontaktiran ove godine, nekoliko meseci pre odrzavanja festivala, da delimicno organizuje crossroads stage (to je onaj sa disko kuglom). nacelno se pristalo, ali na tom stejdzu, na kraju, priliku su dobile novosadske radio stanice, sto je u principu ok...

ostaje da vidimo sta mozemo za exit 06... udruzivanje - naravno... a kad bi smo imali i koncertnu ponudu, domacu i medjunarodnu, novi stejdz bi bio svakako moguc...

hajde da u subotu uvece u radionici (rige od fere 4, beograd) ne razmenjujemo samo ploce, vec i ideje... zagore?

Pa, malo teze da zagor zapali do BG za vikend, ali se slazem da uskoro organizujemo jedan "sastanak" :lol: Mi vec imamo kontakte sa brojnim, vise-manje-(ne)poznatim indie power pop bendovima diljem planete i mislim da ne bi bio nikakav problem organizovati koncertnu ponudu. Saljem spisak potencijalnih ucesnika do kraja dana.

P.S. : Sljakam, javljam se uskoro

#54 king_mob

king_mob
  • Members
  • 135 posts

Posted 29 July 2005 - 09:46

pozdravljam indie-goersku pow(d)er pop inicijativu. ne znam bas kako bih mogao pomoci, ali mlogo volim sastanchenje. so - count me in. [iz offa: out]

danas sam shvatio da sam napravio ozbiljan propust glede svog spiska zelja za exit06. molim da na njezin vrh udje:

auf der maur

pre svega (jedino?) zbog toga da bi se povecale sanse da zaprosim melissu. sad, ukoliko ne bude kishe, stvar bi se mogla odigrati cak i u relativno romanticheskiim petrovaradinskim uslovima. ahhhhhh.

{sto bi rek'o truch} muzicka ilustracija: auf der maur - taste you

#55 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 31 July 2005 - 01:35

Cosmic Rough Riders pristali :lol:

#56 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 31 July 2005 - 01:41

bez ikakvog reda

interpol
snow patrol
bloc party
kings of convenience
feist
damien rice
kaiser chiefs
roots
Roisin Murphy
hot hot heat
razorlight
killers
kills
bravery
beck
coral
coldplay
oasis
radiohead


ovo je prilično komercijalno...koštalo bi jedno 4000000 :lol:

Edited by DaniloBg, 31 July 2005 - 02:07.


#57 Dobrivoje

Dobrivoje
  • Members
  • 501 posts

Posted 03 August 2005 - 08:20

Mark Knopfler
Pink Floyd
Eric Clapton
The Who

... a ako sve njih navataju onda verujem da je moguce da se pojavi i Frank Zappa. B)

Zappa na tvrdjavi ... Eh .... :lol:

#58 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 03 August 2005 - 08:27

Zappa na tvrdjavi ... Eh ....  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>


pa ako primenimo ovo, mozda ti se snovi i ostvare :huh:

Edited by zagor, 03 August 2005 - 08:29.


#59 lancia

lancia
  • Members
  • 3,110 posts

Posted 03 August 2005 - 17:57

Veils - Fenomenalni muzicari, kako se sigurno nema para za Radiohead, nema bolje 'zamene',

zZz - 'Olandezi bi se verovatno lako mogli navatati a potpisujem da bi bili atrakcija No 1 na Exitu,

Pernice brothers - uzivanjce na kvadrat i

Mardi gras brass band - moj hir, kao i u slucaju zZz ne bi trebalo da bude nekih poteskoca oko dovodjenja a zabava i veselje zagarantovano.

#60 IrishRover

IrishRover
  • Members
  • 73 posts

Posted 03 August 2005 - 17:59

Evo spiska želja:
Shane MacGowan
Pogues
Chieftans
Flogging Molly
Dubliners
Dropkick Murphys
Ortodox Celts
Hladno pivo
Kraljevski apartman
Atheist Rap
Bušmani
Vlada Džet Band
...