Jump to content


Photo

Da li neko zeli


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
214 replies to this topic

#151 zgubidan

zgubidan
  • Members
  • 667 posts

Posted 25 July 2005 - 10:27

To što Urke ne voli mačiće ne znači da treba nas koji volimo sve životinje da protera iz zemlje.

ti ga bas pretera
mozda je ovo priznanje Urosev poziv u pomoc ... mozda mu treba neko dobronameran da mu pomogne .... a svi smo krenuli da ga zezamo

#152 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 25 July 2005 - 10:28

To što Urke ne voli mačiće ne znači da treba nas koji volimo sve životinje da protera iz zemlje.

A zasto ti mislis da Uros ne voli macice? Zar se nemogu voleti sve zivotinje bez izuzetaka?

#153 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 25 July 2005 - 10:45

ja mislim da ih ne voli. svako ko preterano voli pse, ne voli macice. to je isto kao i nacionalizam.
:huh:
bilo je vec pitanje emotivne reakcije na ujed psa. to mi ne pomaze mnogo, jer mene zanima sta se radi kada te ujede neki pas lutalica iz cista mira? kako da znam da nije besan, da li treba da ga ulovim i vodim kod veterinara ili da ga prijavim sinterima? zna li neko sta se radi u toj, bolnoj, situaciji?
:lol:

Edited by precog, 25 July 2005 - 10:53.


#154 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 25 July 2005 - 10:51

A zasto ti mislis da Uros ne voli macice? Zar se nemogu voleti sve zivotinje bez izuzetaka?


Pa sam je rekao da je profesionalni kučkar i da u kraju ima organizovanu grupu , da kučiće kriju i otkupljuju od šintara, pa ih preprodaju, koristeći ovaj forum kao besplatan oglasni prostor. A, jadni mačići završe u nekom šahtu, povređeni miševi svih boja pate na vrelom asfaltu. :lol:

#155 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 25 July 2005 - 10:51

Umirem od smeha zamisljajuci sebe kako jurim divlje svinje po Taunusu
(stanujem u podnozju istog i stvarno ima uzasno mnogo divljih svinja,
jer su zakonom zasticene, odnosno razmnozavaju se kao lude jer nemaju
prirodnog neprijatelja- vukovi potamanjeni)Ja inace stalno nosim neki odbrambeni
sprej sa sobom, mada mislim da ih ne bih mnogo uplasila, a na drvo bas
ne umem brzo da se penjem, a ni ovo moje kuce.

Je li Urose a gde je tvoj problem glede zivotinja?

malo sam se razocarao u tebe teja zbog nosenja krzana. nekako mi ne ide uz tebe te bunde, kaisi, kozne cipele, lisicji repovi i sl.
:lol:

#156 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 25 July 2005 - 10:52

Dobro, sorry :lol: , mislio sam da si Kuchkar po profesiji, tako si barem napisao. Nego, to nije bitno.

Zanima me kako se ponasas kad te ujede neki pas. Znam retko je ali se dogadja. Sta radis? Da li se ljutis na njega? Ima nekih idiota koji znaju psa opsovati, sutnuti i sta znam, u svakom slucaju reagovati izrazito ljutito.

Sto ti radis u takvim situacijama?

imam ja jednog komshiju, voli pse... i zbog svoje preterane ljubavi prema psima voli da deganzira, vrti za rep i shutira medj' rebra macke... sve to "pretty much" :D izgledao kao naslov topica na drushtvu "Skinsi pokusahli...."
inace isti komsha mi je zapretio da bi sve kao ja izbacio iz srbije... majke li vam ga ustashke...

kontam da i Urke ne voli macke... ali samo ne voli, ne da radi ovakve stvari.

a da, mi smo ovde doshli do ujedanja... mene ujeo komshijin pas (drugi komsha, ne onaj vadikalski patriota) pre par godina jer komsha skocio iz zajebancije na mene da vidi da l' ce pas da reaguje :lol:, malo krvi niz list ali ne mnogo... bio je vakcinisan. ja se ukakio ko golub, mislim emocionalno, naravno.

urke i crnogorac verovatno plashe decu sa svojim dzukcima po kraju...

Ne mrzim macke, uopste....Ne znam odakle vam takva ideja... :huh: Btw, da se nadovezem na Prkija, glede ujedanja.LM,vodim ja psa u park. pre otprilike 10 godina se to desilo, i dolazi u park nas kucni prijatelj iz kraja koji je cuvao kokera svojih prijatelja, a imao je i svoju rotvajlerku.To je onaj park kod hotela Moskva dole.Kako sam sedeo na onim kamenima, i stavio ruku iza, na zelenilo, i koker i moj pas su pomislili da je moja ruka koska, pa su se oko nje pobili,jedva sam se izvukao,covece... :lol:

#157 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 25 July 2005 - 10:55

Kako sam sedeo na onim kamenima, i stavio ruku iza, na zelenilo, i koker i moj pas su pomislili da je moja ruka koska, pa su se oko nje pobili,jedva sam se izvukao,covece... :lol:

Uuh, nije za zezanje :huh:

Koliko si imao kila tada? Mislim, jesi li bio mrsav?

#158 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 25 July 2005 - 10:55

sad nas vec lozis, kako je moguce da psi pomisle da je tvoja ruka kost???
:lol:

#159 avramova

avramova
  • Members
  • 8,594 posts

Posted 25 July 2005 - 10:59

Dobro, sorry :lol: , mislio sam da si Kuchkar po profesiji, tako si barem napisao. Nego, to nije bitno.

Zanima me kako se ponasas kad te ujede neki pas. Znam retko je ali se dogadja. Sta radis? Da li se ljutis na njega? Ima nekih idiota koji znaju psa opsovati, sutnuti i sta znam, u svakom slucaju reagovati izrazito ljutito.

Sto ti radis u takvim situacijama?

Meni se nikada nije dogodilo da me pas ujede.
Mislim da psi osecaju ko ih voli. Svaki pas
(naravno i ulicni psi ,ali i oni na lancu) odmah
pocnu da se umiljavaju kad im pridjem i kad
im kazem dve tri lepe reci.Mislim psi ujedaju
samo one koji mrze zivotinje, jer to tako
i vide a i imaju neko osmo culo kojim
to osecaju. Ako su Urosa koji put ujeli
(makar i retko) to je samo znak da Uros nema
pojma o psima.

Lep pozdrav
Teja

#160 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 25 July 2005 - 11:08

sad nas vec lozis, kako je moguce da psi pomisle da je tvoja ruka kost???
:huh:

Otkud znam...Ali znam da se moj pas nikad ne bi pobio oko moje ruke... :lol:

#161 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 25 July 2005 - 11:09

[Mislim da psi osecaju ko ih voli.

Tacno... :lol:

#162 Div

Div
  • Members
  • 7,752 posts

Posted 25 July 2005 - 11:13

Uroš:

Ne mrzim macke, uopste....Ne znam odakle vam takva ideja...  Btw, da se nadovezem na Prkija, glede ujedanja.LM,vodim ja psa u park. pre otprilike 10 godina se to desilo, i dolazi u park nas kucni prijatelj iz kraja koji je cuvao kokera svojih prijatelja, a imao je i svoju rotvajlerku.To je onaj park kod hotela Moskva dole.Kako sam sedeo na onim kamenima, i stavio ruku iza, na zelenilo, i koker i moj pas su pomislili da je moja ruka koska, pa su se oko nje pobili,jedva sam se izvukao,covece... 


Dobro, dokle ovo zamajavanje.
Kao, ne mrzim ja mačiće, pa onda čitava priča o kučićima.
Mada mi sad i to postaje sumnjvo. Ako toliko voli kučiće zašto baca kosku između njih. Da se pokolju? Ili voli samo rotvajlere, a mrzi kokere?

#163 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 25 July 2005 - 11:14

Urose, koliko si imao kg. tada? Mislim, jesi li bio mrsav?

#164 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 25 July 2005 - 11:17

Uroš:


Dobro, dokle ovo zamajavanje.
Kao, ne mrzim ja mačiće, pa onda čitava priča o kučićima.
Mada mi sad i to postaje sumnjvo. Ako toliko voli kučiće zašto baca kosku između njih. Da se pokolju? Ili voli samo rotvajlere, a mrzi kokere?

Volim sve vrste pasa, sem staforda i pitova...A macke jako volim, nemam razloga da ih ne volim, moj pas je bio jedan od retkih koji voli macke...Prestani da izvlacis iz kontexa ono sto pisem.2 100%,ajd postavi neko suvislo pitanje, pa cu ti odgovoriti...

#165 precog

precog
  • Members
  • 1,809 posts

Posted 25 July 2005 - 11:17

uros mrzi macke, jer gaji neumereno preteranu ljubav prema psima, sto je na korak od sovinizma. cini se da te odnose sa zivotinjama preslikava u odnose sa ljudima, dakle uros je nacionalista!!!
:lol: