Jump to content


Photo

Sladjana Milosevic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
1 reply to this topic

#1 Mlaaaden

Mlaaaden
  • Members
  • 1 posts

Posted 12 July 2005 - 08:29

Hello svima!!

Sta mislite o Sladjani Milosevic???

Na oficijalnom sajtu www.sladjana.com nalazi se od skora i forum...tako da i tamo mozete da razmenjujete misljenja!!!

Sajt njene asocijacije je www.arsetnorma.com takodje se i na ovom sajtu nalazi forum u kome bi se diskutovalo o umetnosti i pravlima koje se odnose na muzicku industriju...kao sto znate Sladjana se bavi problemom piraterije,zastite intelektualne svojine,zalaze se za donosenje novih zakona iz oblasti medija,zatim zalaze se i za uvedjenje reda u oblast muzicke industrije u Srbiji.....

Zelim da cujem vasu reakciju na sve ovo...
posetite forum

Attached Files



#2 dddejan

dddejan
  • Members
  • 1,413 posts

Posted 12 July 2005 - 11:03

nikad nisam imao prilike da je slusam i nemam nikakvo misljenje o doticnoj.

sto se tice sajta, sumnjiva mi je svaka borba protiv piraterije. uradio bi ja jedan scan po racunarima ljudi koji rade tamo, kladim se da bi iskopao dosta *.mp3 i *.avi fajlova.

pored toga, kako sam video sajt im je skroz neozbiljan (pored onog silnog finansiranja iz USA).
lose se otvara u mozilli i nema nasih slova. znaci kao borba protiv piraterije, ali sajt moze lepo da se vidi samo u MS IE5+ i na MS Windows platformi, ajde ajde, moze to i malo bolje.
ako planiraju da ubede nekog u nesto moraju malo da porade i na dizajnu.

Edit: Evo koliko je to organizovano. To mu dodje kao licni projekat Sladjane, sto meni deluje strasno neozbiljno.

Website designed by Alexandra Sladjana Milosevic
All rights reserved


Edited by dddejan, 12 July 2005 - 11:19.