Jump to content


Photo

graficki i web dizjan


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
67 replies to this topic

#1 Borrsky

Borrsky
  • Members
  • 197 posts

Posted 30 June 2005 - 14:05

pitam se kako da ovaj forum nema ovakav topic? oblast kojom se bavim vec 20 godina svakako ne bi trebala imati svoje mesto ovde kao jedan oblik savremene umetnosti a momci ce reci da li sam u pravu ili ovu temu treba negde premestiti...
ovo sam nedavno radio pa za pocetak i za kometare sasvim dovoljno.

Posted Image

#2 1939

1939
  • Banned
  • 1,201 posts

Posted 30 June 2005 - 16:42

Dobrodosao kolega B)

I ja se eto profesionalno bavim dizajnom. U pravu si za nesdostatak kreativnosti, zato hajde da na ovom topicu postavljamo neka nova i zanimljiva graficka resenja...

Evo jedne moje skorasnje kreacije. Uskoro, sve o Srbokratiji bice postavljeno na net-u B)

Posted Image

PS
gde bre nadje kombinaciju exyu-evergreen-folk :lol: :huh:

Edited by 1939, 30 June 2005 - 16:44.


#3 Borrsky

Borrsky
  • Members
  • 197 posts

Posted 30 June 2005 - 17:03

rodjen sam u splitu u kojem nisam ziveo dugo, a odrastao sam u srbiji, prvo u st.pazovi a kasnije u boru.nedavno sam za forum mog grada radio neka reseanja evo jednog koje je ostalo neiskoristeno...pozdrav i tebi kolega nadam se da cemo saradjivati...

Posted Image

ps. dragi kolega ja radim sta mi se naruci, ponekad je suvisno objasnjavati. pisem ono sto kazu...na zalost tako ti je to ovde sa nasim ljudima.

Edited by mish, 30 June 2005 - 17:19.


#4 dddejan

dddejan
  • Members
  • 1,413 posts

Posted 30 June 2005 - 17:12

rodjen sam u splitu u kojem nisam ziveo dugo, a odrastao sam u srbiji, prvo u st.pazovi a kasnije u boru.nedavno sam za forum mog grada radio neka reseanja evo jednog koje je ostalo neiskoristeno...pozdrav i tebi kolega nadam se da cemo saradjivati...

Posted Image

izvini, ali meni ovo ne deluje kao 20 godina iskustva. daj nesto opasno.

#5 Borrsky

Borrsky
  • Members
  • 197 posts

Posted 01 July 2005 - 13:33

Posted Image

idejno resenje radjeno za potrebe jednog filipinskog restorana...gospodine dejane nisam stvarno razumeo vase pitanje...ko je u opasnosti...ha ha ha.
malo pristojnosti molim...

#6 Borrsky

Borrsky
  • Members
  • 197 posts

Posted 01 July 2005 - 13:53

Posted Image

jedna od nasih najvecih agencija u svajcarskoj....

#7 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 01 July 2005 - 16:13

Posted Image

idejno resenje radjeno za potrebe jednog filipinskog restorana...gospodine dejane nisam stvarno razumeo vase pitanje...ko je u opasnosti...ha ha ha.
malo pristojnosti molim...

ova slika u pozadini nije tvoja, cini mi se da pripada nekome sa digitalblasphemy.com... ako ti treba bas tako neka, instaliraj Bryce, budi originalan :huh:

inace i ja se bavim web dizajnom i grafikom.. ne profesionalno, tj nisam studirala isti, ali sve sto radim na sajtu je iskljucivo moje delo... ili nedelo :lol: kako se kome svidi

#8 Borrsky

Borrsky
  • Members
  • 197 posts

Posted 01 July 2005 - 16:39

u pravu si slika nije moja pokupio sam je negde kao pozadinu pa je tako i ostalo. moracu da se pozabavim time ozbiljnije ubuduce i u definitivnoj verziji napravim nesto orginalno...cestitam tavoj sajt je zaista fenomenalan...

#9 dobar_znak

dobar_znak
  • Members
  • 1,145 posts

Posted 01 July 2005 - 17:54

1939, lepo urađeno ovo za Srbokratiju.

Mishu, bez uvrede, to da se baviš grafičkim dizajnom 20 godina je providna šala.

Hippie, Manu Chao je muzičar br. 1 u svetu (naravno računajući ove malo mlađe). Slažeš se?

#10 Borrsky

Borrsky
  • Members
  • 197 posts

Posted 01 July 2005 - 18:32

zahvaljujem se na gostoprimstvu i sve vas pozdravljam....

#11 1939

1939
  • Banned
  • 1,201 posts

Posted 01 July 2005 - 18:32

1939, lepo urađeno ovo za Srbokratiju.

Thanx :lol: , ima to ga jos...

Ovo je resenje koje sam napravio za jednu alternativnu heavy grupu gde sviraju moji prijatelji.

Attached Files


Edited by 1939, 01 July 2005 - 18:32.


#12 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 01 July 2005 - 23:01

Hippie, Manu Chao je muzičar br. 1 u svetu (naravno računajući ove malo mlađe). Slažeš se?

uff, nije bas no1 u svetu, ali ja ga volem kao da jeste :lol: :lol: :huh:

hvala mish, ne odustaj tako lako... treba prihvatiti i lose i dobre kritike, naravno samo da su iskrene, tako se najbolje uci...

#13 Borrsky

Borrsky
  • Members
  • 197 posts

Posted 02 July 2005 - 03:44

naravno hippie ....vec sam puno naucio ...hvala vam ....

#14 dobar_znak

dobar_znak
  • Members
  • 1,145 posts

Posted 02 July 2005 - 06:38

uff, nije bas no1 u svetu, ali ja ga volem kao da jeste :lol: :lol: :huh:

Ja najozbiljnije mislim da je najbolji, jer ima najbolji album u novijoj istoriji rokenrola ' Clandestino. Ako postoji nešto bolje kaži mi da odmah kupim.

#15 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 02 July 2005 - 16:48

hehh, Clandestino... story of life.... jedan od meni najdrazih albuma ikad...

naravno, najbolji u svom zanru, ali da ne kvarimo temu vise... :lol: