Jump to content


Photo

NO EXIT!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
46 replies to this topic

#31 dedazec

dedazec
  • Members
  • 1,460 posts

Posted 24 June 2005 - 00:09

Ti bi da zivis u Srbiji u kojoj sve funkcionise mnogo losije nego u drugim zemljama, i ti bi da platis 48 EUR za 4 dana u Srbiji, a da bude sve na svetskom nivou?

da.

#32 Igrac na zici

Igrac na zici
  • Members
  • 138 posts

Posted 24 June 2005 - 00:24

Cao exit, vidimo se ako snimim plocu pa mi platite da sviram...

snimi ti i remek delo, ali prethodno promeni državljanstvo, bez toga se nećeš ovajditi. ex SFRJ državljanstva nisu loše solucije...

#33 Yeahlenn

Yeahlenn
  • Members
  • 601 posts

Posted 24 June 2005 - 02:14

A šta je merilo za to da je nešto provod, pa još i nezaboravan?

I to još puna četiri dana?

Zvučiš k'o da radiš u telešopu ..... :lol:

Pa, care, pricamo o ljudima koji hoce da idu na Exit, sto znaci da je za njih to super. Ako nije, onda o cemu pricamo? Koji ce q na Exitu? :huh:

ps
Btw, meni nije nezaboravan provod... dovoljno mi je jedan dan da odem, da vidim sta se desava, ozvucenje kakvo je, odslusam neku svirku i cool :lol:

#34 Yeahlenn

Yeahlenn
  • Members
  • 601 posts

Posted 24 June 2005 - 02:16

da.

E, pa ne moze :lol:

#35 dedazec

dedazec
  • Members
  • 1,460 posts

Posted 24 June 2005 - 12:35

neka se potrude. :lol:

#36 vasudeva418

vasudeva418
  • Banned
  • 2,635 posts

Posted 24 June 2005 - 17:32

Ove balavce treba malo po guzi zato što porede kamp sa konclogorima. Ako pronadju u arhivima beleske o logorima u kojima se cirkalo, duvalo, krkalo i karalo, priznaću da postoji sličnost i smisao u poređenju. Inače- to su DaleBu.

#37 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 24 June 2005 - 17:53

jel istina da na exitu omladina dugo ceka na cucavce pa se od dosade drogira?

#38 pussy galore

pussy galore
  • Members
  • 367 posts

Posted 24 June 2005 - 17:59

ah, ovo ti jos najbolje do sada.

#39 isidor

isidor
  • Members
  • 652 posts

Posted 24 June 2005 - 19:14

Ma,j... mi se za Exit.Ionako se radi o trulim bendovima iz odvratnih imperijalistickih drzava koje sviraju besposlenim mladim ljudima koji rade u spijunskim ispostavama koje sebe nazivaju nevladinim organizacijama.Ja cu da poslusam svog mesiju Boru Corbu,velikog barda pravovernog rock n rolla koji mi je reakao da idem na zajecarsku gitarijadu.A ko oce na exit nek ide tamo da se drogira,bas me briga. :lol:

#40 dr_Ksabaras

dr_Ksabaras
  • Banned
  • 261 posts

Posted 24 June 2005 - 19:53

Ne sumnjam da ce mesija odseka za dijalizu pri Drajzerovoj i bard kobasice podrigushe u pravoj meri u Zajecaru nauciti klince koliko ”Sintelona” treba nasuti u kesu a ne povratiti potom po raspalim starkama. Ako omane, prvi arhandjeo Chipi ce zasigurno ”osvojiti” mase svojim ”fit lookom”. Za sve to vreme prvi redovi ce u dubokom kutku svoga srca iscekivati svetog Zmahera da im pokaze put ka kulturnijem i boljem sutra uz podrsku vecnih apostola gerijatrijskog funk-a : YU grupe.

#41 klimt

klimt
  • Members
  • 446 posts

Posted 24 June 2005 - 21:40

Koliko sam stigao da pogledam sajt NERADNIKA sasvim solidno je urađen. Prenošenje tekstova Hakima Beja i Boba Bleka svedoči da je njihov anarhizam dobro teorijski utemeljen. Tekst KONTRA-EXIT by LuDisT delimično je odštampan i u Kuriru od 22. juna. To je verovatno do sada najveći publicitet koji je NERADNIK dobio.

Evo citata iz istog magazina i od istog autora:
“Poznato je da je porodica osnovna ćelija društva, tako da i uzroke društvenih problema treba tražiti u njoj. Pošto je uzrok porodice monogamija, prostom logikom zaključujem da je monogamija uzrok svih nedaća na svetu!
Dok su Bušmani kolektivno vodili ljubav sve u šesnaest i gledali svoja posla, dotle je iskompleksirani beli čovek, osuđen da mnoge decenije provede sa istom osobom pod istim krovom mogao samo da nakuplja mržnju u sebi i da se sveti onima kojima je bilo lepo. Zato su proglasili slobodnu ljubav nemoralnom a vezanu ljubav moralnom. I zato su istrebljivali indijance gde god su ih našli.”

Ako KONTRA-EXIT bude u znaku tog broja 16 možda i svratim… :lol:
Što se tiče Exita već sam kupio kartu tako da nema ništa od bojkota.
Kako kaže Bob Blek: “Proleteri svih zemalja...OPUSTITE SE!”

Attached Files


Edited by klimt, 24 June 2005 - 22:09.


#42 pikli

pikli
  • Members
  • 2,042 posts

Posted 25 June 2005 - 11:12

A i karte u pretprodaji su strava skupe, pa još ova fora sa rezervacijom
Lane si moga u prvoj turi da uzmeš za sva 4 dana za nešto preko 2 .000 dindži, a ove 4.000
Svake godine su sve bezobrazniji sa cenama :lol:

nije tachno. mogao si da rezervishesh kartu preko neta za sva chetiri dana po ceni od 2500. toliko sam je ja platila.

Ne nego za 3.500,
bilo do 18.06.2005
a sad je 4000
i to do 1.07

Do kad je moglo da se uzme za 2.500 dindzi?

#43 papapavle

papapavle
  • Members
  • 338 posts

Posted 25 June 2005 - 17:22

Prvih 1000 prijavljenih (od dana početka rezervacija, beše davno - još tamo negde u martu/aprilu) rezervisali su karte po ceni od 2500 dinara, svakih 1000 sledećih po 100 dinara višoj ceni.

#44 pikli

pikli
  • Members
  • 2,042 posts

Posted 25 June 2005 - 20:57

Prvih 1000 prijavljenih (od dana početka rezervacija, beše davno - još tamo negde u martu/aprilu) rezervisali su karte po ceni od 2500 dinara, svakih 1000 sledećih po 100 dinara višoj ceni.

Do bijesa
Znači moraću u novembru da rezervišem kartu

#45 little j

little j
  • Members
  • 40 posts

Posted 25 June 2005 - 22:49

Da nije malo bezobrazno naplaccivati 1000 dinara po osobi u kampu? Shta ti tachno nude za te pare? Parche zemlje na koji ccesh da stavish shator? Po osobi! :lol: