Jump to content


Photo

Bijelo Dugme i zatvarači


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
23 replies to this topic

#16 Spleen

Spleen
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 21 June 2005 - 10:59

Nestade mi post koji sam napisao pre jedno sat vremena ili sam ja postao beznadezno izgubljen slucaj. Sledi pokusaj rekonstrukcije...

@ Spleen: Daj neki spisak sta sve ima na tom mp3 disku.

@ Papovac: Na prosloj temi o Ramonesima sam bas pomenuo 2 sveza live izdanja. Jedno je snimak koncerta od 7.1.1978. odrzanog u NYC, sto ce reci nedelju dana posle It's Alive. Ne bi trebalo da bude nikakve greske pri nabavci :lol:. Drugo izdanje je dostupno samo na vinilu i izaslo je u Italiji a snimak je sa koncerta iz 1980. odrzanom u Bremenu.

I da ne ispadne da trolujem temu o ulaznicama. Ja nisam cekao da je dobijem u nagradnoj igri nego sam je kupio preko ortaka. Kostala je 130 Antinih dinara sto je tad bilo oko 18,5 DM odnosno, danasnjih cca 9 €. U Zagreb sam isao vozom ali se sad ne secam koliko je kostala vozna karta.

Dee Dee Ramone - Greatest & Latest
Dee Dee Ramone - I.C.L.C. EP
Dee Dee Ramone & Terrorgruppe - Split EP
Dee Dee Ramone I.C.L.C. - I Hate Freaks Like You

Joey Ramone - Don't Worry About Me
Sibling Rivalry With Joey Ramone - In A Family Way EP

Marky Ramone - With The Intruders

Ramones - Tribute - We're A Happy Family

i konacno, Ramones - Bonus Songs - Rare - Tribute Bands

Sto se tice bonus pesama to su uglavnom live verzije pesama sa prva tri albuma, ali ne sa it's alive, i singl verzije pesama.
rare- ima svasta, npr. obrade street fighting man, i got you babe (mislim da je sa patty smith, ali nisam 100% siguran) onda pesme koje nikada nisu izdane kao "baby say you beg" "can't say anything nice" "chop suey" "go home ann" "i wasn't looking for love" "i'm not an answer" "please don't leave" "life goes on" "root o hatred" "sleeping troubles" "smash you" "stares in this town" "unhappy girl" you'r not fooling me" "the crusher"(dee dee peva)... i jos dosta toga

Bas zabavan mp3, taman kada su ramonesi poceli da mi skupljaju prasinu.
B)

#17 Spleen

Spleen
  • Members
  • 1,126 posts

Posted 21 June 2005 - 11:00

@ Spleen: Daj neki spisak sta sve ima na tom mp3 disku.

Dee Dee Ramone - Greatest & Latest
Dee Dee Ramone - I.C.L.C. EP
Dee Dee Ramone & Terrorgruppe - Split EP
Dee Dee Ramone I.C.L.C. - I Hate Freaks Like You

Joey Ramone - Don't Worry About Me
Sibling Rivalry With Joey Ramone - In A Family Way EP

Marky Ramone - With The Intruders

Ramones - Tribute - We're A Happy Family

i konacno, Ramones - Bonus Songs - Rare - Tribute Bands

Sto se tice bonus pesama to su uglavnom live verzije pesama sa prva tri albuma, ali ne sa it's alive, i singl verzije pesama.
rare- ima svasta, npr. obrade street fighting man, i got you babe (mislim da je sa patty smith, ali nisam 100% siguran) onda pesme koje nikada nisu izdane kao "baby say you beg" "can't say anything nice" "chop suey" "go home ann" "i wasn't looking for love" "i'm not an answer" "please don't leave" "life goes on" "root o hatred" "sleeping troubles" "smash you" "stares in this town" "unhappy girl" you'r not fooling me" "the crusher"(dee dee peva)... i jos dosta toga

Bas zabavan mp3, taman kada su ramonesi poceli da mi skupljaju prasinu.
B)

#18 Papovac

Papovac
  • Members
  • 998 posts

Posted 21 June 2005 - 11:13

, i got you babe (mislim da je sa patty smith, ali nisam 100% siguran)

A da nije Sony & Cher

#19 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 21 June 2005 - 12:12

A da nije Sony & Cher

Jeste.

#20 Mogul is Stoned

Mogul is Stoned
  • Members
  • 994 posts

Posted 21 June 2005 - 13:34

posle tako divnog hita baba se opasno izopacila

#21 Rad-oh-yeah?

Rad-oh-yeah?
  • Members
  • 21,862 posts

Posted 21 June 2005 - 14:06

"the crusher"(dee dee peva)...

Ovo nije previously unreleased. Naci cesh je na Dee Deejevom "Funky Man" rap albumu.

#22 voodoo_popeye

voodoo_popeye
  • Members
  • 310 posts

Posted 21 June 2005 - 22:01

Serem vam se u Ramonse,nisu vredni niti pisljiva Boba,a kamo li Rock-a :huh: bog da im dusu prosti :lol:

Edited by voodoo_popeye, 21 June 2005 - 22:03.


#23 Igrac na zici

Igrac na zici
  • Members
  • 138 posts

Posted 22 June 2005 - 23:14

Serem vam se u Ramonse,nisu vredni niti pisljiva Boba,a kamo li Rock-a :huh: bog da im dusu prosti :lol:

minimax dobio naslednika...

#24 zagor

zagor
  • Members
  • 6,113 posts

Posted 23 June 2005 - 11:00

Serem vam se u Ramonse,nisu vredni niti pisljiva Boba,a kamo li Rock-a :lol: bog da im dusu prosti :lol:

Teenage Lobotomy :huh: