Jump to content


Photo

Ceco, srecan ti rodjendan


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
229 replies to this topic

#226 Vojin Dj

Vojin Dj
  • Members
  • 330 posts

Posted 27 June 2005 - 02:47

Ups, zaboravih. Jaka vam stvar toples slike, ja imam skroz nude, i vlasnica se nimalo ne buni u smislu javne distribucije. Dapace, zena bez kompleksa, bre.
Ne znam da li je Danina drugarica, moja jeste, sto bi je se odricala kad me nikad nije izneverila, naprotiv.

Mislila sam da vam postiram, ali sad mi ne pada na pamet, toliko me Uki iznervirao.

:huh:


Uki, :lol: ti... @#$% ! !!! :lol:

Edited by Vojin Dj, 27 June 2005 - 02:48.


#227 Freddy

Freddy
  • Members
  • 1,200 posts

Posted 27 June 2005 - 02:52

Kako mi samo cvile mooda za tim slikama.

#228 Cher Fidel

Cher Fidel
  • Members
  • 1,536 posts

Posted 27 June 2005 - 03:15

Uki, :lol: ti... @#$% ! !!! :lol:

Ma pusti, gotovo je sad...mene kad prodje volja - kraj.
Ja mislila, onako, bez veze da ih stavim, sad mi je ubio volju. Sto on ume da mi ubije volju, taj Uki, pa niko ne ume tako.
Stvarno nisam imala nikakve lose namere, pa sve je to ljudski i normalno.
Sta, kad moze Madona sto ne moze i Ceki.

:huh:

#229 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 27 June 2005 - 07:37

Pa sto stvarno vi kojima se gadi, ne preskacete topik koji vec u naslovu ima vama omrazeno ime, i ne ostavite nas kojima je Ceca super ribetina da drkamo na miru.

Ne gadi mi se topic, ja sam ga otvorio. :lol:
Gadljiv sam na lik i delo doticne spodobe.

Samo vi nastavite vase igrarije, necu vise da vas ometam.

Ucinak koji ce na coveka imati pozitivna tvrdnja u mnogome zavisi od njegova razumevanja istinitosti i znacenja stava(u molitvi na primer nema svrhe pribegavati praznom ponavljanju).

Da zaokruzimo vase primitivno eksponiranje Cher, a vama Fredy sugestija: Za statisticki podatak uzmite negde na drugom mestu uzorak, pametnije vam je.
Za ShelLca sam znala da je primitivno prebacio ovu ujdurmu na PZD, a ne na DEPONIJU, samo da bi me uvalio u tako prostacki ritam, koji svakodnevno upraznjava. Savet mu je da pronadje i fotos PatriJotskog borca Arkana i postavi ga pored nje i tako Shellac kompletiramo sliku naseg Srbazijstva.

#230 Vojin Dj

Vojin Dj
  • Members
  • 330 posts

Posted 27 June 2005 - 21:33



Uki, :lol: ti... @#$% ! !!!  :lol:

Ma pusti, gotovo je sad...mene kad prodje volja - kraj.
Ja mislila, onako, bez veze da ih stavim, sad mi je ubio volju. Sto on ume da mi ubije volju, taj Uki, pa niko ne ume tako.
Stvarno nisam imala nikakve lose namere, pa sve je to ljudski i normalno.
Sta, kad moze Madona sto ne moze i Ceki.

:huh:


pusti Cher, nisi ni ti sasvim nevina. mada, krivica je, onako, 70-30 na Ukijevoj strani. :D

ako cete da se iskupite, onda jedino da uki postuje gole fotke Cede Jovanovica, a ti daj nesto svoje sa Ade Bojane, i sve OK. :lol: