Jump to content


Photo

Red Hot Chili Peppers


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
308 replies to this topic

#241 Smargelj

Smargelj
  • Members
  • 31 posts

Posted 15 March 2007 - 14:02

rasprodate sve karte.... blink.gif

#242 Psycho

Psycho
  • Members
  • 830 posts

Posted 15 March 2007 - 14:37

QUOTE
jedino je još ostao određeni broj rezervisanih ulaznica za one koji su kupili ili žele da kupe ulaznice za EXIT 07. Te ulaznice moguće je kupiti isključivo na internet adresi www.exitfest.org i njihov broj je ograničen na 10 000, od čega je najveći deo takođe već rasprodat.


fazoni & fore

#243 Good elf

Good elf
  • Members
  • 22 posts

Posted 15 March 2007 - 14:46

QUOTE

jedino je još ostao određeni broj rezervisanih ulaznica za one koji su kupili ili žele da kupe ulaznice za EXIT 07. Te ulaznice moguće je kupiti isključivo na internet adresi www.exitfest.org i njihov broj je ograničen na 10 000, od čega je najveći deo takođe već rasprodat.

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

#244 freakapotamus

freakapotamus
  • Members
  • 83 posts

Posted 15 March 2007 - 20:10

Ukratko: KO JE PREZIVEO PRICACE
Ja dosao u 10:40 i uzeo karte tek u 18h, da nije manijaka koji su uzimali po 50 karata islo mi mnogo brze sve. Karte su odradjene bedno, jedino sto su stampane na nekom fency skupom papiru (radim u stampariji pa znam sta je papir ) i sto imaju zig...ostalo je smesno, kao da je odradjeno na INKJET stampacu.

Najvise su smarali matorci i neke fufare koji su zapitkivali sta ovolika masa ceka (red je bio od vardara do triglava), babama i dedama je davan odgovor ULJE I SECER a fufarama i pederasima CECA. Uostalom onaj koji ne zna ni ne treba da zna wink.gif. A i posle toliko cekanja coveku se smuce ta pitanja

Karata vise nema u slobodnoj prodaji, sve je prodato!! Jedino oni koji su rezervisali mogu da pokupe svoje, tako da...ko je uzeo uzeo je, oni koji nisu su verovatno potcenili RHCP

Bitno je da se zavrsilo i da su karte u sefu u nekoj lokalnoj banci i cekam jun

Aj kad dodjem sebi pisem.....

Edited by freakapotamus, 15 March 2007 - 20:13.


#245 300

300
  • Members
  • 4 posts

Posted 15 March 2007 - 22:35

Danas otisao po karte u bilet servis i imam sta da vidim!!!Prodaja karata se odlaze do daljnjeg??? blink.gif To vazi samo za GLUPI bilet servis,ali ne i za ticket line sad.gif

#246 FriendOfTheEarth

FriendOfTheEarth
  • Members
  • 590 posts

Posted 15 March 2007 - 23:32

Mrzelo me da cekam danas, pokupicu sutra ili neki drugi dan do 20.3.

Ako neko ne "skrati" spisak.. rolleyes.gif

#247 grizzly

grizzly
  • Members
  • 11 posts

Posted 16 March 2007 - 01:11

KO PREŽIVI PIRČAĆE 2: NASTAVAK

I ja sam otišao oko 10:40 i bila je gomila ljudi kao što već znate. Pomislih bože da li je to dobar znak? Ma rekoh ovaj naš narod još ne veruje pa svi nagrnuli odmah, eto mene večaras pred zatvaranje, uđem izađem i gotovo. Međutim večeras oko 18h red potpuno isti kao da nije mrdnuo! Rekoh da vidim znam li nekog u redu, kad iz platoa izlazi lik koji je jutros bio tačni iza mene blink.gif . Možda je to i ovaj čovek odozgo...
Kažu ljudi produžili radno vreme do devet i umesto tri dana produžili na pet. Plus od sutra će biti u svakom ComTrade shop-u. Drugaricu i mene nije mrzelo, odšetamo do CTS na Obilićevom i za minut uzmemo svoje karte, ali uz obećanje da nikom ne kažemo? Kaže lik tačno toliko imaju (6 karata smo uzeli, opaska mene). Btw predamnom izvadi sto karata odvoji šest i propusti ih kroz ink-jet štampač?

restecpa

#248 ohbabyw

ohbabyw
  • Members
  • 2,208 posts

Posted 16 March 2007 - 08:44

pa nek' mi neko kaže šta je sa vaučerima za Egzićane????
zvala sam EXIT service, rekli mi da nisu slali još.
da li je neko dobio vaučer, ili kuliramo dry.gif

#249 Sombra

Sombra
  • Members
  • 48 posts

Posted 16 March 2007 - 09:49

Ja porucila karte kos tiketlajna sa dostavom na kucnu adresu.
Sinoc su mi (na Platou) rekli da ne brinem, svima ce ih kurirska sluzba isporuciti do 25.03.

#250 trashomi

trashomi
  • Members
  • 87 posts

Posted 16 March 2007 - 10:10

QUOTE(ohbabyw @ 16 Mar 2007, 08:44)
pa nek' mi neko kaže šta je sa vaučerima za Egzićane????
zvala sam EXIT service, rekli mi da nisu slali još.
da li je neko dobio vaučer, ili kuliramo dry.gif

kuliramo josh uvek

#251 freakapotamus

freakapotamus
  • Members
  • 83 posts

Posted 16 March 2007 - 11:26

QUOTE(grizzly @ 16 Mar 2007, 01:11)
KO PREŽIVI PIRČAĆE 2: NASTAVAK
Btw predamnom izvadi sto karata odvoji šest i propusti ih kroz ink-jet štampač?

restecpa


Tako je bilo i u ticketline, na kartama sve odradjeno...zig, numeracija, barcod, fancy papir itd...i samo kroz onaj stampac propusti onaj naslov RED HOT CHILI PEPPERS i logo GREEN FEST, nema sta, za karte se nisu potrudili ni malo

#252 TriK

TriK
  • Members
  • 165 posts

Posted 16 March 2007 - 12:07

Mislio sam da gorih karata od onih za Iron Maiden nece biti,ali sam se izgleda prevario.

#253 schmee

schmee
  • Members
  • 88 posts

Posted 16 March 2007 - 12:26

zanima me samo koliko je ljudi naručilo karte preko bilet servisa ... jer, kako mi se čini, bilet servis nije imao pravo prodaje karata za cert. proverio sam sva zvanična obaveštenja i nigde nije bio pomenut bilet (ips)... samo ticketline i exit.

nadam se da nisam u pravu, ali može vrlo lako da se desi da svi koju su napravili rezervaciju na biletservisu ispuše big time ... i ja sa njima ... sad.gif ima li neko više informacija?

edit: misquoted

Edited by schmee, 16 March 2007 - 12:27.


#254 Conchita Martinez

Conchita Martinez
  • Members
  • 3,290 posts

Posted 16 March 2007 - 12:35

Joj,nekako iskukah majci da mi da kesh za koncert.Ali se zato odrekoh ekskurizije...
sad.gif
Ali RHCP.Dobro je da sam na vreme rezervisala karte...
:lol

#255 ohbabyw

ohbabyw
  • Members
  • 2,208 posts

Posted 16 March 2007 - 12:45

ma koja ekskurzija...
ja odlučila da više ne idem na ekskurzije sa firmom. ni u turističke obilaske kulturnih znamenitosti. sve pare sprcavam u sopstvene UŠI!