Jump to content


Photo

Friends vs. Will & Grace


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
123 replies to this topic

Poll: Koja je bolja? (172 member(s) have cast votes)

Koja je bolja?

  1. Friends (106 votes [61.63%])

    Percentage of vote: 61.63%

  2. Will & Grace (66 votes [38.37%])

    Percentage of vote: 38.37%

Vote Guests cannot vote

#16 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 20 May 2005 - 13:43

jebote, W&G su negledljivi

#17 Joshua

Joshua
  • Members
  • 736 posts

Posted 20 May 2005 - 13:55

Glasala za Prijatelje.
Gledala sam pre neki dan jednu epizodu nekog cuda koje se zove "Joey"- lik iz Prijatelja se kao seli u LA, zivi sa sestrom (neka koja se nikad nije ni pojavila u Prijateljima) i njenim sinom-mladim genijem... Ista fora: on je i dalje glumac, ne moze da nadje posao, standardne replike + tu i tamo specijalni gosti tipa Lusi Lu, neko od Prijatelja i tako.
Slabije je od Prijatelja, ali se moze gledati- 20 minuta umrtvis ganglije i tu i tamo se nasmejes.

#18 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 20 May 2005 - 13:56

Amigosi su infantilni, ali su sto puta gledljiviji od Will & Gays. Zbog humora (odnosno nedostatka istog) a i zbog pederastije (jebiga, not my cup of tea...)

#19 loveless

loveless
  • Members
  • 761 posts

Posted 20 May 2005 - 15:13

nemam nikakav problem sa gejevima u seriji, nego sa odsustvom sarma i duhovitosti
sve mi je isiljeno

#20 Psycho

Psycho
  • Members
  • 830 posts

Posted 20 May 2005 - 16:16

nemam nikakav problem sa gejevima u seriji, nego sa odsustvom sarma i duhovitosti
sve mi je isiljeno

pa to je je*ani sitkom sa milion epizoda, naravno da je isiljen...koji nije?
a o sarmi i duhovima ne vredi raspravljati

#21 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 20 May 2005 - 21:30

samu sebe zacudila , glasala za Friends .... sve ukupno gledano bolja je serija /meni su W&G gledljivi... OK za pred spavanje/ al ni blizu recimo Frasiera, Beckera ili That 70's show...

#22 marianne

marianne
  • Members
  • 779 posts

Posted 20 May 2005 - 21:59

will & grace

#23 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 20 May 2005 - 22:45

Kada su americki sitkomi u pitanju prvi je Seinfeld, pa deset mesta prazno, pa onda Vesele sedamdesete i ostali.

#24 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 21 May 2005 - 02:37

Kada su americki sitkomi u pitanju prvi je Seinfeld

Kada su bilo koje humoristicke serije svih vremena u pitanju, Seinfeld je prvi!

#25 wrongdoer

wrongdoer
  • Members
  • 398 posts

Posted 21 May 2005 - 22:22

Mrtva trka ko je gori.....

Ipak, glasao za W&G jerbo su prijatelji jednostavno nepodnošljivi. Humor na nivou osnovne škole koji svaku asociaciju na sex mora da uvije u milion oblandi kako bi maloletna publika ostala uz televizore a da ih matori ne ukore.

Ipak, najbolji lik u obe serije je Joey, to moram da priznam. :lol:

A da me pitate za Coupling mesto Friendsa odgovor bi bio jednostavan!

#26 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 21 May 2005 - 23:45

A da me pitate za Coupling mesto Friendsa odgovor bi bio jednostavan!

Kako ono beše? Friendsi bi bili Coupling da ih ne piše kompletan idiot.

#27 lady pegasus

lady pegasus
  • Members
  • 45 posts

Posted 21 May 2005 - 23:45

Koliko ja ovde vidim, najveci problem sa Will & Grace je homofobicnost naseg auditorijuma.
Znaci strasno!

#28 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 22 May 2005 - 00:35

Koliko ja ovde vidim, najveci problem sa Will & Grace je homofobicnost naseg auditorijuma.
Znaci strasno!

Ниси у праву. У већини случајева то нема везе са хомофобијом. То што се Вил и Грејс врти око гејева мени не смета, пошто данас не постоји ниједан ситком који нема бар 1 квир персону, па сам навикла. Проблем је у хумору који је очајан. Од неколико епизода које сам одгледала једино ми се допала она у којој њих двоје препричавају како су се упознали, шта ли...

Ја сам, што је већ неко рекао, дала шансу Вил и Грејсу неколико пута и не вреди. Нису ни Пријатељи богзнашта били последњих 2-3 серијала чак, али ипак сам се пар пута смејала до суза.

А тек она Керен како ме нервира. Ужас. Она и Џек су дно, док су Вил и Грејс, за разлику од њих двоје, гледљиви.

Форе у серији су баш површне и безвезне, а највише мрзим да гледам комедију која не успе да ме насмеје... :lol:

Све у свему,

Вил и Грејс :lol:,
Пријатељи :huh:,
а Парови не :D него :lol: !

#29 time4heroes

time4heroes
  • Members
  • 594 posts

Posted 22 May 2005 - 00:42

meni nikako ne ide u glavu da prijatelji vode.
mislim, trebalo mi je dosta vremena da se navucem na will&grace, al sam se navukla.
a frendsi su mi toliko odbojni, odvratni i strejt, i gotovo potpuno negledljivi. i da ne zaboravim nula hemije medju akterima serije. nula!

#30 mfmilan

mfmilan
  • Members
  • 6,795 posts

Posted 22 May 2005 - 12:54

:lol:



prijatelji, naravno.