Jump to content


Photo

Natasha Miljkovic


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
142 replies to this topic

#136 ultimatebg

ultimatebg
  • Members
  • 505 posts

Posted 11 October 2005 - 13:39

Ipak mislim da je sinoc bila posebno losa! Ne gledam vise tu emisiju ali sam se sinoc zadesila na mestu gde se gledala i bila sam iznenadjena da jos uvek ima posao. Naravno da ima i gorih, mada sve manje...npr Bilja Obradovic i stvorenja sa Koshave.

<{POST_SNAPBACK}>


...i tako svaki put, svaki put bash sluchajno ti naletish na nju, i svaki put se iznenadish da josh uvek radi. i shta onda radish? chupash kose? Bash svaki put...

Edited by ultimatebg, 11 October 2005 - 13:41.


#137 Robin Goodfellow

Robin Goodfellow
  • Members
  • 98 posts

Posted 11 October 2005 - 18:44

...i tako svaki put, svaki put bash sluchajno ti naletish na nju, i svaki put se iznenadish da josh uvek radi. i shta onda radish? chupash kose? Bash svaki put...

<{POST_SNAPBACK}>

Kako si znao(la)?! I potresem se shto vise nemam shta da chupam jerbo nikako da dobije otkaz...

#138 chicha richa

chicha richa
  • Members
  • 1,491 posts

Posted 11 October 2005 - 18:58

MA super je Natasa!!!
Ali je jos bolja Maja Japundza!!!

<{POST_SNAPBACK}>


To, lave!
TV je ipak vizuelni medij. Dodao bih da Branka Nevestic toliko ozraci ekran da se vest ponekad i ne cuje. Bez zezanja... ( to kad gledam RTS, par puta ostanem na tom kanalu samo zbog nje, zena prosto zraci )

#139 stivlim

stivlim
  • Members
  • 1,526 posts

Posted 12 October 2005 - 09:24

Branka Nevestic je sad na Pinku i vodi Piramidu (a da zraci i da je prijatna osoba za razliku od ove sto joj onomad posvetih topic jeste)

#140 jaje

jaje
  • Banned
  • 351 posts

Posted 12 October 2005 - 11:17

I Branka je super!

Da hocu da im sudim o intelektualnim sposobnostima, citao bih njihove tekstove, analize ili ih slusao na radiju.

Ovako, za TV su IZUZETNE.
A vi sto vam se ne svidjaju, vi slobodno nemojte da ih gledate. JA HOCU!!! :lol:

#141 Shadow Fountain

Shadow Fountain
  • Members
  • 105 posts

Posted 16 October 2005 - 00:16

Alexia:
najvaznije da nju veoma voli gazda Tijanic..


videh da je taj primio neke ruse onomad oonaaakoo toplo bratski :lol:
pustite bre tu sludjenu dusu u pokusaju
p.s. javio mi Blue Sun je banovan 6 Oct oko 19:00 na 10 godina

#142 00 Chief Parish

00 Chief Parish
  • Sleepers
  • 94 posts

Posted 19 October 2005 - 20:06

U bezuspesnom pokusaju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#143 Alexia

Alexia
  • Members
  • 1,114 posts

Posted 01 November 2005 - 21:25

Emisija o pismenosti/nepismenosti Srba, 31.10. (inace zacudjujuce pristojna, ponajvise zahvaljujuci gostima - Ivan Klajn, Basara, Jovan Cirilov...).

I. Klajn: A sto se tice upotrebe cirilice, bas ovih dana sam video par grafita gde je SAMO SLOGA SRBINA SPAŠAVA napisano latinicom, i to uz koriscenje hrvatske varijante SPAŠAVA, sa Š umesto sa S.
N. Miljkovic: A mozda je napisao neki Hrvat?

Okamova britva na delu....