Jump to content


Photo

Jeste li bili izbaceni sa foruma i kog?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

Poll: Jeste li bili izbaceni sa foruma? (a dodajte kog) (46 member(s) have cast votes)

Jeste li bili izbaceni sa foruma? (a dodajte kog)

  1. Jesam (12 votes [26.09%])

    Percentage of vote: 26.09%

  2. Nisam (34 votes [73.91%])

    Percentage of vote: 73.91%

Vote Guests cannot vote

#1 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 03 May 2005 - 02:02

Ovo sam pomislio da je dobra tema za 'srpska posla' (o politici,forumima,i nama) :lol:

Zanimljivo ili ne, eto sad.

Ja sam licno bio izbacen sa dva foruma:
- Krstarica (pokacio sam se sa jednim likom pa je bilo i na moju i njegovu dusu, posteno sam izbacen. Te ti si derpe, ma ne ti si, i sl. a o cemu bi bio sukob nego na nacional vs liberal liniji), :huh: i:
- Srsforum.com (postavio sam temu 'kako je Vucic dosao do 107 kvm?' na podforumu 'Aleksander Vucicks', i nije zacuditi, osim sto sam potrajao ceo jedan dan pre nego sto su me otkrili srs 'muderatori') :huh:

U prvom slucaju sam sam bio kriv, ali i opste stanje foruma koji je prepun bizgova na ciji sam se nivo na kraju spustio (jos jedan zanimljiv detalj, u spomenutom kurcslusu, koliko sam kasnije sabrao je poseceno cak 5 ucesnika: 3 radikal-nacionaliste i 2 liberalnija lika, 1 srs-ovac je prosao samo sa opomenom.
Ali sveukupno sam se smorio i digao ruke od istog foruma, posto su ga opet preplavila Sitova deca koja bi da kolju "poturice" i "demonokrate") Inace ovo je sjajna ilustracija sa foruma demokratske omladine (hvala faronu):

Posted Image

Dakle vasa misljenja...

Edited by st.maurice, 03 May 2005 - 03:13.


#2 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 03 May 2005 - 02:42

Inace zaboravio sam da dodam, ovo je tema na kojoj mozete pricati i o specificnostima samog foruma. Ne samo u smislu politike na forumima, politike samih foruma, vec i nekim "biserima"

A jedan na koji sam nabasao je stranisa srsforuma.com na kojoj se vrse izmene podataka, a koja je puna naravno cirilice, ali i pravopisnih gresaka... (pravi pravcati duhovni naslednici onog srpskog poslanika sa pocetka 1900-tih koji je rekao kako treba pobiti sve pismene ljude u Srbiji.)

Dakle jos jedna kockica u nasoj slici "splava meduze"- koji je kod nas, ne posledica brodoloma ili neke prirodne katastrofe, vec ljudske gluposti i procesa negativne selekcije (i to u narastajima i narastajima) :lol:

Edited by st.maurice, 03 May 2005 - 03:15.


#3 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 03 May 2005 - 03:06

Odoh na spavanje, samo da vas obavestim kako sam oborio svetski rekord u duzini registrovanog boravka na jednom forumu!

Ja mislim da sam bio ispod 5 minuta na srsforum.com !
Dakle, prijavio sam se, postovao "crne bisere", koje sam inace modifikovao da se ne bi odmah naljutili tamo, samo sa stavio citate, bez ama bilo kakvog komentara - samo citati pod navodnicima! :huh:

Pozdravio sam Faraona sa f.dem.oml. koji tamo bitise (a nikad mi nece biti jasno kako je tamo uspeo da postuje preko 1.500 postova!) - sto poteze jos jedno interesantno pitanje, kako neko moze da postuje po 2-3.000 postova na dijametralno suprotnim forumima (??), kao i ko je ko. Gde je npr. moderator sa srsforuma redovan ban na rtsf-u (pirates), i sl.

Bas mislim da je interesantna ova tema.

Dakle: prijavih se - postovah - izbacise me t<5 min. A sve u 4:00 am,a ko bi rekao da nemaju strazu tamo :lol:

Edited by st.maurice, 03 May 2005 - 12:39.


#4 AxeZ

AxeZ
  • Banned
  • 675 posts

Posted 03 May 2005 - 19:52

Takodje su me banovali na krstarici jer sam smradikale nazivao sljamom nepismenim, ljudskim talogom i slicnim divotama...:lol:

#5 incognito

incognito
  • Members
  • 7,771 posts

Posted 03 May 2005 - 20:22

Takodje su me banovali na krstarici jer sam smradikale nazivao sljamom nepismenim, ljudskim talogom i slicnim divotama...:huh:

I ja sam, pa me nisu banovali :huh: ... Bice da je tu nesto drugo po sredi :lol:

#6 AxeZ

AxeZ
  • Banned
  • 675 posts

Posted 03 May 2005 - 20:26

I ja sam, pa me nisu banovali :huh: ... Bice da je tu nesto drugo po sredi :lol:

Hehe, jebiga, ti poznajes admina krstarice, ja ne poznajem...:huh:

#7 Anne Gwish

Anne Gwish
  • Members
  • 612 posts

Posted 03 May 2005 - 22:17

Ja sam samoj sabi zabranila posetu odredjenim forumima. Onako, najstroze...

Povremeno pogledam sta se prica npr. na SC ili forumu RTS-a i odmah se setim zasto nema svrhe truditi se, tj. zasto se sa nekim ljudima ne treba raspravljati ili ubedjivati ih (objasnjavati im) pa tacno da tvrde da je nebo bledo roze sa dodatkom ljubicaste...

#8 GG

GG
  • Banned
  • 5,491 posts

Posted 03 May 2005 - 22:29

Ovo sam pomislio da je dobra tema za 'srpska posla' (o politici,forumima,i nama) :lol:

Zanimljivo ili ne, eto sad.

Ja sam licno bio izbacen sa dva foruma:
- Krstarica (pokacio sam se sa jednim likom pa je bilo i na moju i njegovu dusu, posteno sam izbacen. Te ti si derpe, ma ne ti si, i sl. a o cemu bi bio sukob nego na nacional vs liberal liniji), :huh: i:
- Srsforum.com (postavio sam temu 'kako je Vucic dosao do 107 kvm?' na podforumu 'Aleksander Vucicks', i nije zacuditi, osim sto sam potrajao ceo jedan dan pre nego sto su me otkrili srs 'muderatori') :D

U prvom slucaju sam sam bio kriv, ali i opste stanje foruma koji je prepun bizgova na ciji sam se nivo na kraju spustio (jos jedan zanimljiv detalj, u spomenutom kurcslusu, koliko sam kasnije sabrao je poseceno cak 5 ucesnika: 3 radikal-nacionaliste i 2 liberalnija lika, 1 srs-ovac je prosao samo sa opomenom.
Ali sveukupno sam se smorio i digao ruke od istog foruma, posto su ga opet preplavila Sitova deca koja bi da kolju "poturice" i "demonokrate") Inace ovo je sjajna ilustracija sa foruma demokratske omladine (hvala faronu):

Posted Image

Dakle vasa misljenja...

Who gives a fuck?! :huh:

#9 NebojsaF

NebojsaF
  • Members
  • 1,163 posts

Posted 03 May 2005 - 22:34

Nisam nikad ucestvovao ni na jednom drugom forumu.
Pogledao sam SerbianCafe prvo, ali su me odbile neke stvari od njega i posle jedno pola godine sam cuo za ovaj forum i eto me! :lol:
Nikad banovan.

#10 st.maurice

st.maurice
  • Banned
  • 14,181 posts

Posted 03 May 2005 - 22:43

Who gives a fuck?! :huh:

Cudi me kako imas preko 5 iljadi postova, a nisi banovon zbog takvog izrazavanja. To bi bilo kao kada bi pr. ja tebi rekao, blow me... :lol:

Edited by st.maurice, 03 May 2005 - 22:59.


#11 marianne

marianne
  • Members
  • 779 posts

Posted 03 May 2005 - 23:19

jok :lol:

#12 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 04 May 2005 - 01:24

Yes,yes,s ovega i sa dsomladina.org.yu,i to vise puta... :lol: Btw,FREEDOM FOR DANILOBG,SUSHI,JERRY,KINKY KITTEN & GLADNI STUDENT!

Edited by uros_s78, 04 May 2005 - 15:45.


#13 Tacka

Tacka
  • Members
  • 27 posts

Posted 04 May 2005 - 20:47

Nisam izbacen ni sa jendog foruma (do sada). Verovatno zato sto sam dosta pasivan u pracenju. Najcesce sam sa strane i retko dajem postove.

#14 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 05 May 2005 - 00:35

Ovo sam pomislio da je dobra tema za 'srpska posla' (o politici,forumima,i nama)  :lol:

Zanimljivo ili ne, eto sad.

Ja sam licno bio izbacen sa dva foruma:
- Krstarica (pokacio sam se sa jednim likom pa je bilo i na moju i njegovu dusu, posteno sam izbacen. Te ti si derpe, ma ne ti si, i sl. a o cemu bi bio sukob nego na nacional vs liberal liniji), :huh:  i:
- Srsforum.com (postavio sam temu 'kako je Vucic dosao do 107 kvm?' na podforumu 'Aleksander Vucicks', i nije zacuditi, osim sto sam potrajao ceo jedan dan pre nego sto su me otkrili srs 'muderatori')  :D

U prvom slucaju sam sam bio kriv, ali i opste stanje foruma koji je prepun bizgova na ciji sam se nivo na kraju spustio (jos jedan zanimljiv detalj, u spomenutom kurcslusu, koliko sam kasnije sabrao je poseceno cak 5 ucesnika: 3 radikal-nacionaliste i 2 liberalnija lika, 1 srs-ovac je prosao samo sa opomenom.
Ali sveukupno sam se smorio i digao ruke od istog foruma, posto su ga opet preplavila Sitova deca koja bi da kolju "poturice" i "demonokrate") Inace ovo je sjajna ilustracija sa foruma demokratske omladine (hvala faronu):

Posted Image

Dakle vasa misljenja...

Who gives a fuck?! :huh:

Word.

#15 henrik larsson

henrik larsson
  • Members
  • 6,231 posts

Posted 05 May 2005 - 14:55

Ja sam šonja :lol: Nisam izbačen ni sa jednog...tu i tamo malo warna...stidim se