Jump to content


Photo

Čeda Jovanović, istine i laži


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
331 replies to this topic

#1 zokiasov

zokiasov
  • Banned
  • 1,399 posts

Posted 02 April 2005 - 04:10

Koliko ja znam ,a mislim da sam upoznat s` time, Gospodin Legija je bio idol naseg dragog Cedice,kome srce jednostavno nije dozvolilo da dogura dalje od wannabe opasnog i zajebanog momka. :lol:

#2 zokiasov

zokiasov
  • Banned
  • 1,399 posts

Posted 02 April 2005 - 12:30

Ako uzmemo u obzir da Sonja Liht cesto sedi u Centru Modernih Vestina koji drzi Boris Tadic onda ne cude ovakva pitanja.

Sve ove gluposti mogu da se pobiju samo jednim pitanjem.

Sta mi kao gradjani imamo od toga sto je Boris Tadic prvi "demokratski"(covek koji je diktator u svojoj stranci) predsednik Srbije?
Nista!



Ne Legija je bio idol Vojislava Kostunice koji je 3 godine podrzavaop njegovu mafijasku kliku koja se borila protiv Zorana Djindjica i njegove vlade i politike ciji je deo bio i Cedomir Jovanovic.

Svi argumenti idu u tom pravcu ili mislis da Legija veruje KLostunicinoj vlasti "tek tako. :lol:

Ma pusti bre kostunjavog, ovde se prica o Cedi ( a o cemu drugom :huh: ).
Ti si insajder ,za razliku od ovih sto bi to voleli da budu,a kao takav mozda i poznajes Cedu.Ako je tako, znaci ako ga znas, pitaj ga da li se kao klinac lozio na Legiju.

#3 eon

eon
  • Banned
  • 200 posts

Posted 02 April 2005 - 18:43

Ako je i od glomazne Sonje Liht mnogo je glupo.

Jeste li primetili da svako ko ovih dana pokušava da brani DSS ili Tadića zvuči neviđeno glupo.

#4 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 02 April 2005 - 19:21

Ako uzmemo u obzir da Sonja Liht cesto sedi u Centru Modernih Vestina koji drzi Boris Tadic onda ne cude ovakva pitanja.

Jebi ga, Erase, totalno si odlepio..sada ni Sonja L. ne valja, jer nije uz (za) Cedu? Prvo Boris, pa V.Pesic, Pa S.Liht... :huh:

Odlepili su oni koji nisu uz Cedu... Djelic, Vlahovic, Ruzica Djindjic, Zoran Zivkovic, Vesna Pesic, evo i sad Sonja Liht... sve sami cetnici, fasisti, kohabitanti, anusovci, koji ce da vrate Srbiju u 90-e.

ne ti si odlepio,jer menjaš teze i lažeš.... :D :huh: :lol:

#5 Steamroller

Steamroller
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 02 April 2005 - 21:02

Ako uzmemo u obzir da Sonja Liht cesto sedi u Centru Modernih Vestina koji drzi Boris Tadic onda ne cude ovakva pitanja.

Jebi ga, Erase, totalno si odlepio..sada ni Sonja L. ne valja, jer nije uz (za) Cedu? Prvo Boris, pa V.Pesic, Pa S.Liht... :huh:

Odlepili su oni koji nisu uz Cedu... Djelic, Vlahovic, Ruzica Djindjic, Zoran Zivkovic, Vesna Pesic, evo i sad Sonja Liht... sve sami cetnici, fasisti, kohabitanti, anusovci, koji ce da vrate Srbiju u 90-e.

ne ti si odlepio,jer menjaš teze i lažeš.... :D :huh: :lol:

Izvini ali to su samo neke etikete koje pripisivane onima koji podrzavaju sadasnju politiku DS-a.

#6 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 03 April 2005 - 00:24

a ko je pominjao nekog od dotičnih na ovom topicu i ko ih je ikada ovako nazvao na bilo kom topicu ikada na ovom forumu??

Odlepili su oni koji nisu uz Cedu... Djelic, Vlahovic, Ruzica Djindjic, Zoran Zivkovic, Vesna Pesic, evo i sad Sonja Liht... sve sami cetnici, fasisti, kohabitanti, anusovci, koji ce da vrate Srbiju u 90-e.

#7 Steamroller

Steamroller
  • Members
  • 3,177 posts

Posted 03 April 2005 - 00:35

a ko je pominjao nekog od dotičnih na ovom topicu i ko ih je ikada ovako nazvao na bilo kom topicu ikada na ovom forumu??

Odlepili su oni koji nisu uz Cedu... Djelic, Vlahovic, Ruzica Djindjic, Zoran Zivkovic, Vesna Pesic, evo i sad Sonja Liht... sve sami cetnici, fasisti, kohabitanti, anusovci, koji ce da vrate Srbiju u 90-e.

Pa ako podrzavaju fasisticku, kohabitantsku, anusovsku politiku DS-a sta to njih cini?

#8 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 03 April 2005 - 00:38

saradnicima...oni ne podržavaju,oni kohabitiraju sa njima...pa šta ja mogu kad je tako...još ako sad uđu u vladu.... :lol:

#9 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 05 April 2005 - 14:01

Ako je i od glomazne Sonje Liht mnogo je glupo.

Jeste li primetili da svako ko ovih dana pokušava da brani DSS ili Tadića zvuči neviđeno glupo.

Danas gde pogledas sve je glupo , a i sama sebi izgledam glupo.Mandam se ovde po B92 ne znajuci sta me je snaslo jer sam slucajno ustanovila da mogu da komentarisem u zabavistu(tako me je svrstao neki moderatorcic)

#10 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 05 April 2005 - 14:06

pa nije ovde tako loše..... :lol:
kvazi elita ovde ne silazi.... :huh: :huh: :D tako da nema nerviranja baš u tolikoj meri (bar kod mene).....

#11 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 06 April 2005 - 12:02

pa nije ovde tako loše..... :lol:
kvazi elita ovde ne silazi.... :huh: :huh: :D tako da nema nerviranja baš u tolikoj meri (bar kod mene).....

Nije lose , ali ne mogu recimo Henry- ja da komentarisem a tamo je napisao ovo:

"Ma verovatno je ona u pravu, ali se meni ipak srce cepa od tuge i bola zbog duhovnih i ostalih patnji tih moralnih gromada koje su bez ikakvog razloga bile hapsene te zlostavljane za vreme mrske dosmanlijske sablje. Sta da radis, pravi sam malogradjanin, mora neko i to da bude. Da je bilo do mene, ja bi to po Robespjerovom receptu, malo primerenije vremenu, da ne prljamo okolinu a i da imamo dzabe radnu snagu za rudnike. Bila bi vika i dreka neko vreme, koga je briga, i tako vazimo za divljake, a onda bi se to zaboravilo. Ali bi se lakse disalo."

Svuda su dosli divlji da isteraju pitome(oni sa planina) pa tako i na forumu.
Uselila se divljac svuda i na svakom mestu.

Slicno tome , razlicite oblasti mozga povezane su sa objektivnim, odnosno sa subjektivnim aktivnostima uma.
(Zapamtite ceoni deo mozga je namenjen objektivnom, a zadnji deo subjektivnim radnjama, dok srednji deo nosi obelezje sa obe strane).

#12 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 06 April 2005 - 12:07

Svuda su dosli divlji da isteraju pitome(oni sa planina) pa tako i na forumu.
Uselila se divljac svuda i na svakom mestu.

nemoj divljač da vređaš....oni su brđani!!! :lol:

ovo je drugi treći split koji se šalje ovamo i u svakom je tema ili boris tadić lično ili ds....

#13 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 07 April 2005 - 12:35

nemoj divljač da vređaš....oni su brđani!!! :lol:

Kako jedan ozbiljan politicar LAKI21 komentarise o Sonji
i dogadjajima vezanim za njene izjave na glavnom odeljku politika(Molim moderatorcica da nam ovakvog ne ubacuje u omladinu)
Za ovakve je ulaz zabranjen!
=================================================
Papirne maramice VEOMA povoljno !!! Izuzetna prilika !!!

Pogodne za brisanje reke suza zbog odmetnute Sonje Liht, koja se, o Sudbino, usudila ne zajaukati povodom strasne & mracne sudbine ugrozenih nam Cede & Bebe
=================================================
Kako ga rodi majka pametnog da ovako nesto sroci?
Danilo sa kog brda mislis da je poslata ova poruka?

#14 minka

minka
  • Banned
  • 1,886 posts

Posted 07 April 2005 - 12:53

a ko je pominjao nekog od dotičnih na ovom topicu i ko ih je ikada ovako nazvao na bilo kom topicu ikada na ovom forumu??

Odlepili su oni koji nisu uz Cedu... Djelic, Vlahovic, Ruzica Djindjic, Zoran Zivkovic, Vesna Pesic, evo i sad Sonja Liht... sve sami cetnici, fasisti, kohabitanti, anusovci, koji ce da vrate Srbiju u 90-e.

:lol: :huh: :huh: :D

nikad nista neces nauchiti, Danilo dete...

#15 sonjal

sonjal
  • Banned
  • 3,375 posts

Posted 07 April 2005 - 12:59

nikad nista neces nauchiti, Danilo dete...

Zbog naseg deteta Danila bice ti glava puna cvoruga!
Imas li ti nesto pametnije da izjavis (mozda sem sto udaras svoju glavicu u zid)?