Jump to content


Photo
* * * * * 1 votes

More, jezero, rijeka ...


  • Please log in to reply
1071 replies to this topic

#976 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 31 May 2011 - 08:58

mrzi me da sad tražim fotke odavde i postavljam ih ali cu samo reci da sam s drugarom sinoc uhvatio 4 barakude, u mrkli mrak. vratimo se oko ponoci u porat i pravac do jednog od restorana, prodamo ih i podelimo po 55 evra, od zajebancije.. posle toga, narafski, na Super Bock u "Bari". :D
  • 0

#977 Gojko & Stojko

Gojko & Stojko
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 02 June 2011 - 02:16

Posted Image

Kemps Bej, sa Stone planine.

SaE
  • 0

#978 Gojko & Stojko

Gojko & Stojko
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 06 June 2011 - 06:21

Stona planina i Lavlja glava, sa severa i juga

Posted Image

Posted Image

SaE
  • 0

#979 Gojko & Stojko

Gojko & Stojko
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 08 June 2011 - 01:14

Rt dobre nade

Posted Image

SaE
  • 1

#980 Gojko & Stojko

Gojko & Stojko
  • Members
  • 3,000 posts

Posted 16 June 2011 - 03:59

Boulders Beach

Posted Image

Posted Image

Share & Enjoy
  • 0

#981 montokuc

montokuc
  • Members
  • 50 posts

Posted 17 July 2011 - 13:52

Mljet,Prozurska Luka

Attached Files


  • 1

#982 XXL

XXL
  • Members
  • 18,731 posts

Posted 29 July 2011 - 13:10

Lijepi otok Vis. Danas malo vise oblacno, pa ekipa otisla u setnju, ja malo pijuckam i uzivam u finom viskom prosheku. Jucer bili kod barba Tonce, koji ima staru kamenu kucu, gdje se nekad riba solila, u kojoj mu je jos pradjed zivio. Auto se ostavi u mjestu Stiniva i odatle imaju dvije 'kozije' staze. Jedna vodi do prekrasne plaze istog imena, a druga do barba Tonce. Ima bogami po sata lomljave tom stazicom. Ali kad se stigne, barba se lijepo sa svima ispozdravlja, pita jesmo li za travaricu, neki jesu, ja uvijek za (popio sam jako puno) i onda malo zamezimo carpaccio od incuna. Mmmm, jami. Kupanje u prekrasnoj uvali ispod kuce, a onda na brodet od hobotnice. Rezervisao moj kum, koji zivi na Visu u dobar je s Toncom. Tonco super lik, stari ribar sa milion nekih interesantnih pricica. To je neoficijelna konoba, sve domace pravi barba Tonco licno. Odbio je grupu Engleza zbog nas. Barba nije gladnih ociju i primi tako po jednu grupu u par dana. Super, super, Beogradjani i ostali iz Srbije slobodno navalite, Tonci su svi isti, samo bi kaze sve pozatvara u Haag i Milosevica i Tudjmana i Aliju, samo da su pozivjeli. :) Itd, itd, kad se vratim okacicu i poneku sliku.
PS
kaze barba, ajme sta ste mi vi dobri gosti, prvi put da ne moram kruh bacati. e moj barba, kazem mu ja, bosanci i sa makaronima jedu hljeb.
  • 0

#983 Honey Badger

Honey Badger
  • Members
  • 7,643 posts

Posted 29 July 2011 - 14:57

Lijepi otok Vis. Danas malo vise oblacno, pa ekipa otisla u setnju, ja malo pijuckam i uzivam u finom viskom prosheku. Jucer bili kod barba Tonce, koji ima staru kamenu kucu, gdje se nekad riba solila, u kojoj mu je jos pradjed zivio. Auto se ostavi u mjestu Stiniva i odatle imaju dvije 'kozije' staze. Jedna vodi do prekrasne plaze istog imena, a druga do barba Tonce. Ima bogami po sata lomljave tom stazicom. Ali kad se stigne, barba se lijepo sa svima ispozdravlja, pita jesmo li za travaricu, neki jesu, ja uvijek za (popio sam jako puno) i onda malo zamezimo carpaccio od incuna. Mmmm, jami. Kupanje u prekrasnoj uvali ispod kuce, a onda na brodet od hobotnice. Rezervisao moj kum, koji zivi na Visu u dobar je s Toncom. Tonco super lik, stari ribar sa milion nekih interesantnih pricica. To je neoficijelna konoba, sve domace pravi barba Tonco licno. Odbio je grupu Engleza zbog nas. Barba nije gladnih ociju i primi tako po jednu grupu u par dana. Super, super, Beogradjani i ostali iz Srbije slobodno navalite, Tonci su svi isti, samo bi kaze sve pozatvara u Haag i Milosevica i Tudjmana i Aliju, samo da su pozivjeli. :) Itd, itd, kad se vratim okacicu i poneku sliku.
PS
kaze barba, ajme sta ste mi vi dobri gosti, prvi put da ne moram kruh bacati. e moj barba, kazem mu ja, bosanci i sa makaronima jedu hljeb.


Ima tamo na Visu Modra spilja. Vrijedi pogledati. :)
  • 0

#984 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 29 July 2011 - 15:07

Mljet,Prozurska Luka


ah, konoba kod Barbe, mada se meni više svidelo kod Gamba na Hvaru, odmah iznad Sucuraja. :D
  • 0

#985 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 29 July 2011 - 15:12

a evo je vala kod Gamba, s druge strane brda od Sucuraja. 18. Juli ove godine, s jedrenja. sjajna konoba i još ludji gazda. :D

Attached Files


Edited by barracuda, 29 July 2011 - 15:12.

  • 0

#986 melankolic

melankolic
  • Members
  • 25,300 posts

Posted 11 August 2011 - 18:45

Opatija...

Posted Image

Posted Image

Posted Image

... & Venezia.

Posted Image

Posted Image

Edited by melankolic, 11 August 2011 - 18:57.

  • 0

#987 anja11

anja11
  • Banned
  • 9 posts

Posted 22 November 2011 - 10:04

Ima zaista divnih fotki, prija mi pogleda na more u ove hladne dane :)
  • 0

#988 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 22 November 2011 - 11:44

More...

My link

Posted Image

Edited by FL-Sunshine State, 22 November 2011 - 12:33.

  • 0

#989 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 22 November 2011 - 12:02

Nije mi jasno zasto ne mogu da post-ujem slike s imageshack - vidim da drugi mogu? Javlja mi se message error " You are not allowed to use that image extension on this board."
???
  • 0

#990 Sunshine State

Sunshine State
  • Members
  • 1,505 posts

Posted 22 November 2011 - 12:07

...

jednom hoce (fotografija broda gore), drugi put nece...

Cinque Terre

Francuska

My link

Edited by FL-Sunshine State, 22 November 2011 - 12:45.

  • 0