Jump to content


Photo

Requiem na ukidanje raznog


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
229 replies to this topic

#226 Shellac

Shellac
  • Sleepers
  • 393 posts

Posted 22 April 2005 - 12:19

meni se npr. svidelo kako te strpljivi četonja na finjaka iscipelario i ušio ti raščepljenu labrnju. jes malčicko kaspar hauzer bano iz "odijeka + reagovanja" il "među nama" & strava smarači s tim rabošima i bontonima (skoro ko "gos'n" džondo majnus zloba), al neka gi.

Ја сам ово морао да дешифрујем читав дан не бих ли Вам одговорио, али хвала Богу, појавио се неко "из породице" да преведе. Но, свеједно, не знам шта да Вам на ово одговорим, сем да нисам "четоња" или "Каспар Хаузер", нити сам имао намеру да "ципеларим" Дискутанта, односно, да му се "ругам", како је он умислио.

Био бих врло задовољан кад би ми Дискутант одговорио шта је његов крајњи циљ, али изгледа да нисам достојан те части.

#227 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 22 April 2005 - 15:41

a shto se tiche odgovaranja, dzaba ti sad vadjenje na to shto umesh da prdish samo srpski Srpski kad nisi znao da odgovorish ni na shelakov srpsko Srpski post.

:lol:

Na Shellacov post se nema sta odgovarati, covek je rekao sta on misli; sa time mogu ili ne moram da se slozim i to je manje/vise = sve. Voli da cita i da prati sto je izvanredno retka osobina na forumu i ja takvo forumsko ponasanje generalno veoma volim i cenim.

Vidi kako pise Shellac, vidi kako pise Hella: uocavas razliku? Heljackim doskocicama, pogotovo kada ne sadrze pitanje, je ionako nemoguce doskociti niti je vredno mog napora, pa, sto se mene tice - bacam tamo gde treba i na kraju povucem vodu.

E sad, prevedi mu to nazad, molim te.

#228 Dunadan

Dunadan
  • Members
  • 12,305 posts

Posted 22 April 2005 - 16:38

Vidi kako pise Shellac, vidi kako pise Hella: uocavas razliku?

jok. ne odgovarash ni jednom ni drugom.

Heljackim doskocicama, pogotovo kada ne sadrze pitanje, je ionako nemoguce doskociti niti je vredno mog napora, pa, sto se mene tice - bacam tamo gde treba i na kraju povucem vodu.

ah, higijenichar. samo shto si, ah, bio valjda previshe revnostan pa povuko vodu pre nego shto si se pokakio, jer ovo

Na Shellacov post se nema sta odgovarati, covek je rekao sta on misli

jednostavno nije tachno
npr. imas direktno pitanje:

Још нешто: Ви налазите за сходно да кажете како без Хефестуса и Хипи онај топик не би вредео ништа. Међутим, не можете порећи да сте и сами увидели колико је тај топик био значајан. Или сте само хтели да похвалите аутора те успешне теме? Шта се крије иза тог ласкања?


ili:

И, хоћете ли коначно рећи шта је Ваш крајњи циљ? Је ли злобно пребацивање због фотографије у униформи или гурање носа у анус начин да се квалитет форума подигне на виши ниво? Ако Вам је узор био одељак "Игре без граница" са Сербианкафеа, може се рећи да сте на веома добром путу. Или само желите да се иживљавате над тим бенигним и незанимљивим учесницима форума који никоме не желе зло?


al dobro, selektivna percepcija.
the usual.

#229 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 22 April 2005 - 16:53

jok. ne odgovarash ni jednom ni drugom.

Stvarno ne vidis razliku u rukopisu i jeziku - na to sam mislio, shvati.

ah, higijenichar. samo shto si, ah, bio valjda previshe revnostan pa povuko vodu pre nego shto si se pokakio, jer ovo

jednostavno nije tachno
npr. imas direktno pitanje:


ili:


al dobro, selektivna percepcija.
the usual.

To shvatam kao retoricko pitanje, jer sam u bar dva-tri posta jos eksplicinije govorio da je znacaj topica ogroman, da je stavise, nevidjeno znacajan topic jer se tamo formulise novi forumski diskurs i nova forumska pravila od nove ekipe. Koja se pokazala i kao veoma jalovom buduci da je stvorila jos 50 novih Dundica&Hella i sto je (tada sam samo predvideo) dovelo do toga da je forum dosadnije mesto zbog klo(v)nova istih ili slicnih preferenci [tamo negde na split-topicu "pominjanje porodice...").

Inace, nije Shellac otkrio nista od mene/za mene novo pa ne osecam potrebu da odgovorim.

Pitanje anusa je preforsirano, rekoh "u dupe". I radi se o stilskoj figuri sasvim pravilno shvacenoj od recipijenta, u to uopste ne sumnjam. Posto je shvaceno onako kako je namenjeno a namenjeno je da bude jasno, ja se dalje ne mesam.

Got that?

#230 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 22 April 2005 - 16:56

Got that?

Nope C-Dur :lol: