Jump to content


Photo

AUTOPARK


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
183 replies to this topic

#151 loveless

loveless
  • Members
  • 761 posts

Posted 21 September 2006 - 16:02

QUOTE(nonick @ 21 Sep 2006, 16:42)
pa neki demo barem? pola pesme bez mixa? naslov pesme?


je l' me ti pitas sta ima na majspejsu, ili zasto nema? smile.gif
1. ako je prvo (a verovatno nije), onda klikni na link pa vidi smile.gif
2. ako je drugo, onda ovako: ne moze jos, ali ce biti. negde oko izlaska albuma. stavicu da ne moze da se daunlouduje. ne jer mislim da cemo nesto posebno uraditi, nego eto, da ne osecamo lose:)...nazivi pesama su vec objavljeni bili negde, vise puta, i na blogu (loveless.mojblog.co.yu), i na nasem sajtu (trenutno ne radi), ali uskoro ce biti objavljeno sve. nema demo-a, toga je bilo u martu, aprilu, maju, sad je vec sve gotovo smile.gif . mozes da pratis iste ove moje odgovore i na popboks forumu (www.popboks.com). a uskoro ces par pesama moci da cujes uzivo, ako si u beogradu. i ako te zanima, naravno.

#152 nonick

nonick
  • Members
  • 1,843 posts

Posted 21 September 2006 - 16:30

kasnije cu se logovati na ms, sad treba da radim pa u pauzama malo shkrabam po forumu. imam ja nekoliko pesama na hard drive-u, sad ne secam se vishe koje su koje a znam da sam te to pitao i proshli put wink.gif . anyway, bash me interesuju studijski snimci pa cu da ih preslusham kad ih stavite.

p.s. u vezi beograda, mozhda za nekoliko godina...

#153 loveless

loveless
  • Members
  • 761 posts

Posted 22 September 2006 - 08:14

QUOTE(nonick @ 21 Sep 2006, 17:30)
anyway, bash me interesuju studijski snimci pa cu da ih preslusham kad ih stavite.


eh, ovo zvuci porazavajuce - ja sam mislila da ce taj album neko i da kupi. blink.gif sad.gif

#154 loveless

loveless
  • Members
  • 761 posts

Posted 22 September 2006 - 08:18

sad vise nije tajna da ce AUTOPARK (zajedno sa endorfinom i repetitorom) svirati za deseti rodjendan indie-go veceri i istovremeno otvaranje sezone na akademiji. sledeci petak, 29.9. - kasno uvece. pogledaj na topiku indie-go za vise informacija.

#155 LayneStaley

LayneStaley
  • Members
  • 466 posts

Posted 22 September 2006 - 10:32

QUOTE(loveless @ 22 Sep 2006, 09:14)
ja sam mislila da ce taj album neko i da kupi. blink.gif  sad.gif


Naravno da hoće.

Mogli ste demo snimke s obzirom na kvalitet zvuka i pesama komotno da objavite kao debi, a sad recimo da objavite drugi album. Ne bih da tupim preterano o pesmama i pratećim stvarima, ali ono što me raduje je utisak koji sam stekao slušajući stvari - stvarno delujete kao bend.

Good luck

#156 loveless

loveless
  • Members
  • 761 posts

Posted 22 September 2006 - 12:06

QUOTE(LayneStaley @ 22 Sep 2006, 11:32)
Naravno da hoće.

Mogli ste demo snimke s obzirom na kvalitet zvuka i pesama komotno da objavite kao debi, a sad recimo da objavite drugi album. Ne bih da tupim preterano o pesmama i pratećim stvarima, ali ono što me raduje je utisak koji sam stekao slušajući stvari - stvarno delujete kao bend.

Good luck


hvala ti.
mi smo taj prvi album /+ jos 2 kasnije pesme i jednu sa v.prezirom/ objavili na netu (ko nije mogao da skida, ja sam licno dala cd svakom ko je trazio), jer niko nije bio zainteresovan da to objavi, ali smo procenili da ce biti zainteresovanih da cuju.
ako imas taj utisak za prvi album, zanima me sta ces reci kad cujes ovaj drugi. posle 6 godina zivljenja u autoparku, mislim da smo sada bend vise nego ikada. nove pesme mozes da cujes sledeceg petka, pa mi sam reci posle koncerta (ako dodjes). smile.gif

#157 nonick

nonick
  • Members
  • 1,843 posts

Posted 22 September 2006 - 13:59

QUOTE(loveless @ 22 Sep 2006, 08:14)
eh, ovo zvuci porazavajuce - ja sam mislila da ce taj album neko i da kupi. blink.gif  sad.gif


he-he, rock&roll is a bitch, e?
koliko sam puta postovao na ovom topiku mozhda zasluzhujem free copy,
a neki ovde i potpisan vinil.

zahebavam se, nemoj da si zaprepashcena i tuzhna odjednom, dobar album ce se prodavati bez problema. jel ce biti negde da se kupi na netu?

#158 loveless

loveless
  • Members
  • 761 posts

Posted 22 September 2006 - 14:17

QUOTE(nonick @ 22 Sep 2006, 14:59)
he-he, rock&roll is a bitch, e?
koliko sam puta postovao na ovom topiku mozhda zasluzhujem free copy,
a neki ovde i potpisan vinil.

zahebavam se, nemoj da si zaprepashcena i tuzhna odjednom, dobar album ce se prodavati bez problema. jel ce biti negde da se kupi na netu?

smile.gif ma nisam zaprepascena i tuzna, svesni smo mi da se mi 'leba necemo najesti od toga, ali zato NOW MY HEART IS FULL. fraza ili ne (a i naziv morisijeve pesme), tako je. ne znam da li ce biti da se kupi na netu, nije losa ideja - moguce preko izdavaca.voleli bismo samo da to dodje do svakoga kome bi nesto znacilo.
bilo bi super da ima vinila. istina - hvala na postovima smile.gif

#159 jevticnenad

jevticnenad
  • Members
  • 122 posts

Posted 04 November 2006 - 21:28

uskoro, vrlo uskoro... nesto novo... sasvim novo... za nas i vas...

#160 post.pessimist

post.pessimist
  • Members
  • 11 posts

Posted 04 November 2006 - 21:47

koliko je to uskoro...? pomalo se smorismo od cekanja... septembar... oktobar... novembar... znam da nije do vas ali... ph34r.gif

#161 jevticnenad

jevticnenad
  • Members
  • 122 posts

Posted 04 November 2006 - 22:09

QUOTE(inhuman @ 4 Nov 2006, 21:47)
koliko je to uskoro...? pomalo se smorismo od cekanja... septembar... oktobar... novembar... znam da nije do vas ali...  ph34r.gif



sve se to oteglo... ali nije moglo, niti moze, brze... ali sada se svem tom cekanju nazire kraj... vazno je da je album gotov i da ce izaci...

#162 SDRE

SDRE
  • Members
  • 140 posts

Posted 15 December 2006 - 12:38

Album grupe AUTOPARK 'Osecanja za poneti' je konacno izasao.

Ima ga u Platou, i, kako je najavljeno, u b92 shopu.

#163 KaspeR

KaspeR
  • Members
  • 356 posts

Posted 15 December 2006 - 14:34

Video sam spot pre neki dan na MTV Ardiji u nekom okoponoćnem terminu...
Baš mi se svideo...

#164 loveless

loveless
  • Members
  • 761 posts

Posted 15 December 2006 - 20:52

QUOTE(KaspeR @ 15 Dec 2006, 14:34)
Video sam spot pre neki dan na MTV Ardiji u nekom okoponoćnem terminu...
Baš mi se svideo...

mi samo dobijamo termine posle ponoci...razumljivo smile.gif

#165 SDRE

SDRE
  • Members
  • 140 posts

Posted 22 December 2006 - 13:22

Premijera spota "Filmovi" na

www.popboks.com