Jump to content


Photo

Najdebilniji, najružniji, najgluplji voditelji


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
284 replies to this topic

#121 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 08 July 2005 - 10:34

Zeka milioner, najodrvartniji ubedljivo.

#122 nidzoni

nidzoni
  • Members
  • 182 posts

Posted 08 July 2005 - 15:59

snezana dakic. naruznija, najgluplja i najiritantnija samonabedjena glupaca koja se ikad pojavila na televiziji.
svacija glupost me nasmeje, ali dakicka. to je too much. unbearable!

potpuno se slazem sa ovom konstatacijom..dodao bih jos - kompleksacica i to teska :lol:

Voditelji - carevi su: Voja Nedeljkovic (3K) i Goran Dimitrijevic (B92), mada gotivim i Tanju Peternek (3K)

#123 redridinghood

redridinghood
  • Members
  • 570 posts

Posted 12 July 2005 - 19:06

NIKO NIJE NAVEO OLJU KOVACEVIC!!!!

I rest my case!

#124 Erestor

Erestor
  • Members
  • 2,150 posts

Posted 13 July 2005 - 14:11

NIKO NIJE NAVEO OLJU KOVACEVIC!!!!

I rest my case!

Ne, ne, ne, ne, ne, i NE!

Olja Kovacevic je doktor nauka i ursa majjstor novinarstva u odnosu na vecinu navedenih, posebno Tanju Vidojevic.

#125 CTPAX

CTPAX
  • Members
  • 10,503 posts

Posted 13 July 2005 - 15:08

Voditelji - carevi su: Voja Nedeljkovic (3K) i Goran Dimitrijevic (B92), mada gotivim i Tanju Peternek (3K)

cekaj... ti stavljas voju nedeljkovica i gorana dimitrijevica u isti kos?!? :lol:

kakav mix, covece...

Edited by CTPAX, 13 July 2005 - 15:09.


#126 Raymond_Avilla

Raymond_Avilla
  • Members
  • 13 posts

Posted 04 August 2005 - 02:22

A zar nisu najgori likovi na svetu ona dvojica koji vode onu emisiju na BK gde se sibaju politicari?? Oni su toliko ljigavi... skoro kao Milan T kao Titograd? Milicic.

#127 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 04 August 2005 - 10:28

Ne znam kako se zove onaj idiot koji vodi onu "emisiju" o filmskim greskama na BK /pau-pau, vau-vau il' nesto slicno/ ..... mislim da je to ubedljivo najneduhovitije stvorenje na svetu....

#128 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 04 August 2005 - 12:22

Jeste vala, smori me svaki put kada ulovim tu emisiju.

U stvari manje duhovit je onaj što radi vremensku prognozu na B92.

#129 Southern Comfort

Southern Comfort
  • Members
  • 1,453 posts

Posted 07 August 2005 - 15:47

Posto je rec o voditeljima, Pink ekipa ispada iz konkurencije i znatno suzava izbor.

Smrtonosni musko-zenski tandem koji mi prvo pada na pamet: Predrag Sarapa i Olivera "Nisam glupa!!!" Kovacevic. Par milimetara iza: Natasa Miljkovic, Zeka Milijunas i radikalka koja vodi "Kljuc" (RTS), nikako ime ne mogu da joj zapamtim.

Ah, setite se i Olivere Maletovic. Ispunjava sva tri kriterijuma iz naslova teme.

#130 ricciola

ricciola
  • Members
  • 197 posts

Posted 07 August 2005 - 17:38

ubedljivo najveci kreten je onaj tabloid bktv :lol:

#131 zgubidan

zgubidan
  • Members
  • 667 posts

Posted 08 August 2005 - 08:07

Ne znam kako se zove onaj idiot koji vodi onu "emisiju" o filmskim greskama na BK /pau-pau, vau-vau il' nesto slicno/ ..... mislim da je to ubedljivo najneduhovitije stvorenje na svetu....

<{POST_SNAPBACK}>

Odvratan lik, tema extra glupa

#132 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 09 August 2005 - 18:45

nisam siguran da je "naj" u bilo kojoj od gore navedenih kategorija, ali mi se zgadio zivot pre neko vece

pokusaj duhovitosti, sta li, ispao je potpuno kretenski - baja na krovu kaze nesto u stilu "nema vetra, ali je duvalo samo u Guci, i to sa svih strana"

pa ko bre pise takve stvari, kome pada na pamet da to stavlja u program? jeste, sve velike televizije imaju neki dijalog sa likovima koji najavljuju vreme da to ne bi ispalo do zla boga dosadno, ali ovaj nacin je totalno bezveze.

i koji krasni ja gledam vesti na tv???

#133 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 09 August 2005 - 18:58

pokusaj duhovitosti, sta li, ispao je potpuno kretenski - baja na krovu kaze nesto u stilu "nema vetra, ali je duvalo samo u Guci, i to sa svih strana"

<{POST_SNAPBACK}>


znaci ipak sam dobro cula. sve nisam mogla da verujem.

#134 KANDAhar

KANDAhar
  • Members
  • 5,117 posts

Posted 09 August 2005 - 19:02

DVA prototipa trol/gnom/leprikon novinarki koje nisu prosle ni kontrolu kvaliteta, pa kao takve zavrsile na Pinku, jesu:
1) ona @#!%(*&^ sto vodi Zamku i, nadasve
2) ona #@$@^#$!&!!?!!! sto vodi TV duel...
:huh: :lol:

#135 pixy

pixy
  • Members
  • 4,111 posts

Posted 09 August 2005 - 22:21

znaci ipak sam dobro cula. sve nisam mogla da verujem.

<{POST_SNAPBACK}>



a pazi, to su prve vesti b92 koje sam odgledao duze od 10 sekundi tokom poslednje dve godine

sve sam se nadao da necu ucestvovati u ovom delu foruma, ali ene.... desilo se