Jump to content


Photo

Split: Trolovanje ukidanja raznog


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
56 replies to this topic

#1 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 24 March 2005 - 21:02

[quote name='Hefestus' date='24 Mar 2005, 21:55']
[/QUOTE]
Kakvo bre banovanje!
Arogancija i vrednost pisanja? Na koga bre to mislis? [/quote]
Pa na samu sebe :huh:

Can it be more pathetic than that? :lol:

#2 Sioran

Sioran
  • Members
  • 1,885 posts

Posted 24 March 2005 - 21:06

>Pa na samu sebe

pa i na sebe, naravno. ne mislim valjda na tebe, tikvo?

>Can it be more pathetic than that?

moze, kako da ne - tvojih 1k nicega su dokaz toga.

#3 mandarinaD

mandarinaD
  • Members
  • 1,573 posts

Posted 24 March 2005 - 21:15

http://www.b92.net/i...60
:lol:

#4 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 24 March 2005 - 21:15

Ukinuti Forum B92, sve clanove okupiti na jednom mestu, premazati vazelinom i etericnim uljima i platiti Roku Sifrediju da ih guzi sve dok se ne razdvoji zito od kukolja...tako zaredjati sa svim forumima sa srpskog govornog podrucja sve dok i poslednji konzument neta sa ovih prostora ne bude toliko malaksao da ne moze da ukuca svoj password.

#5 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 24 March 2005 - 21:15

>Pa na samu sebe

pa i na sebe, naravno. ne mislim valjda na tebe, tikvo?

>Can it be more pathetic than that?

moze, kako da ne - tvojih 1k nicega su dokaz toga.

Polako Sioran, udahni duboko, nema razloga da gubish nerve.

Shto se mene tiche, samo nastavi sa `uvredama`, kad vec nemas drugih argumenata.

:lol:

#6 Sušim starke, a vi?

Sušim starke, a vi?
  • Members
  • 7 posts

Posted 24 March 2005 - 21:27

open access, free flow of information, EFF, OPEN source, Virtual communities. Pa umrecu od smeha :lol:

Ima li uopste vise ikog prezivelog iz onog vremena kad je ovde bilo zanimljivo? Ili su se svi razbezali pod naletom ovih pernatih napasti?

#7 Rostokovsky

Rostokovsky
  • Members
  • 3,260 posts

Posted 24 March 2005 - 21:29

Sioran ocito nije u formi, tako skromni zahtevi koji prilice samo obicnim smrtnicima.
zasto ne ukinuti citav glupavi forum?
to bi bio veliki korak za malo covecanstvo aka malogradjanstvo.

Edited by 3opge, 24 March 2005 - 21:30.


#8 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 24 March 2005 - 21:31

Ukinuti Forum B92, sve clanove okupiti na jednom mestu, premazati vazelinom i etericnim uljima i platiti Roku Sifrediju da ih guzi sve dok se ne razdvoji zito od kukolja...tako zaredjati sa svim forumima sa srpskog govornog podrucja sve dok i poslednji konzument neta sa ovih prostora ne bude toliko malaksao da ne moze da ukuca svoj password.



ne ne ne
ne slazem se sa kastiNGom

ovo za b92 je jedino resenje u kriznoj situaciji,
idem da korigujem listu za Dragana i proglasim te
Sultanom.

#9 Krampa

Krampa
  • Members
  • 4,481 posts

Posted 24 March 2005 - 21:36

Ukinuti Forum B92, sve clanove okupiti na jednom mestu, premazati vazelinom i etericnim uljima i platiti Roku Sifrediju da ih guzi sve dok se ne razdvoji zito od kukolja...tako zaredjati sa svim forumima sa srpskog govornog podrucja sve dok i poslednji konzument neta sa ovih prostora ne bude toliko malaksao da ne moze da ukuca svoj password.

Kakav predlog, ipak mislim da bi bilo bolje da se organizuju velike B92 orgije za clanove Foruma uz, normalno, skromnu uplatu. Da se izjebemo ko ljudi, izljubimo i razidjemo. Na taj nacin bi razbili neke nesuglasice i mislim da bi ova negativa kosmicka energija nesta sa foruma.

Pa ko koga stigne i ko skim.

Komu opanci = komu kurtoni.

#10 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 24 March 2005 - 21:41

Ne bi bilo pravedno...ti ja bismo morali da spopadnemo urosa, shodno ranijim zavetima, a kad bi ljudi videli koliko je on pozeljan svi bi stali u red da se njime sexualno okoriste. Vecina forumasa tog dana bi ostala suva dilda...

#11 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 24 March 2005 - 21:46

Kakav predlog, ipak mislim da bi bilo bolje da se organizuju velike B92 orgije za clanove Foruma uz, normalno, skromnu uplatu. Da se izjebemo ko ljudi, izljubimo i razidjemo. Na taj nacin bi razbili neke nesuglasice i mislim da bi ova negativa kosmicka energija nesta sa foruma.

Pa ko koga stigne i ko skim.

Komu opanci = komu kurtoni.

sto je babi milo...

dzabe se nadas, ostajes zarobljen u kandzama apstinencije... jedino te jos urosh hoce

#12 sotto voce

sotto voce
  • Members
  • 96 posts

Posted 24 March 2005 - 21:48

b92 dionizijacke orgije


sa sve fuck-sveskama u koje se upisujemo simpatijama za naredne plesove
trpanje rulez !

#13 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 24 March 2005 - 21:49

Ne bi bilo pravedno...ti ja bismo morali da spopadnemo urosa, shodno ranijim zavetima, a kad bi ljudi videli koliko je on pozeljan svi bi stali u red da se njime sexualno okoriste. Vecina forumasa tog dana bi ostala suva dilda...

vama dvojici: na deponiji se regrutuju vasi

ps samo deponiju ne ukinuti, po njoj bi budutja pokoljenja desifrovala
komunikaciju razbludne kolevke dedovine & babovine

#14 mandarinaD

mandarinaD
  • Members
  • 1,573 posts

Posted 24 March 2005 - 21:49

open access, free flow of information, EFF, OPEN source, Virtual communities. Pa umrecu od smeha :huh:

Ima li uopste vise ikog prezivelog iz onog vremena kad je ovde bilo zanimljivo? Ili su se svi razbezali pod naletom ovih pernatih napasti?

ocigledno da ne vazi za neke TMI :lol: :huh: :huh:
da ne dovlachim ovde raznorazne e-dr-e za pitanja etike/slobode govora na netu

eduKuacija, eduKacija < decko , tako se ne prave aeroplani :P)>
a za perje se plasim da No 1 ne ostane bez ono(g) malo(g) sto ima;-) ukljucujuci jos neke;-)

uostalom: ako se ikome ne svidja razno ili bilo sta sto je u donjem domu foruma
idite na sever

srecan vam put :D

over&out za ovu besmislenu diskusiju

#15 Sioran

Sioran
  • Members
  • 1,885 posts

Posted 24 March 2005 - 22:04

>kad vec nemas drugih argumenata.

pazi, ti si valjda nacula da ljudi koji diskutuju pominju nekakve argumente pa valjda mislis daj da i ja to pomenem. ali kad pricas sa mnom stvari prosto nisu tako jednostavne kao sto su kad pricas sa svojim drugarima sa raznog. ti si ta koja ovde nije iznela nijedan argument za bilo sta. tvoj jedini komentar se odnosi na mene - znaci u najboljem slucaju moze da predstavlja licni napad. a u najverovatnijem prosto tvoj tipican post - bezvredno, dosadno djubre.

>Shto se mene tiche, samo nastavi sa `uvredama`,

that certainly works for me - glupaco.

>srecan vam put

ili mozda srecan tebi? :lol: