Jump to content


Photo

Split: Trolovanje ukidanja raznog


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
56 replies to this topic

#16 Leia

Leia
  • Members
  • 3,733 posts

Posted 24 March 2005 - 22:09

jel ovaj topic treba da sluzi za primer kako izgleda smislena diskusija?
:huh: :lol:

#17 Allegra

Allegra
  • Members
  • 1,957 posts

Posted 24 March 2005 - 22:16

that certainly works for me - glupaco.

I shta josh?

Samo se ti istresi dobro, osecacesh se mnogo bolje posle.



:lol:

#18 Hefestus

Hefestus
  • Members
  • 6,822 posts

Posted 24 March 2005 - 22:32

Sta je bilo? Sto ste posustali, ovako Roco nikada nece da gostuje :lol: To ce mnoge da razocara :huh:

ps: trol je zakon!


#19 Sušim starke, a vi?

Sušim starke, a vi?
  • Members
  • 7 posts

Posted 24 March 2005 - 22:46

ocigledno da ne vazi za neke TMI :lol: :huh: :huh:
da ne dovlachim ovde raznorazne e-dr-e za pitanja etike/slobode govora na netu

eduKuacija, eduKacija < decko , tako se ne prave aeroplani :P)>
a za perje se plasim da No 1 ne ostane bez ono(g) malo(g) sto ima;-) ukljucujuci jos neke;-)

uostalom: ako se ikome ne svidja razno ili bilo sta sto je u donjem domu foruma
idite na sever

srecan vam put :D

over&out za ovu besmislenu diskusiju

Iz prilozenog se moze zakljuciti samo da ti kapaciteti tvog pileceg mozga ne dozvoljavaju da sastavis smislenu recenicu? Mada je to bilo ocigledno i iz tvojih dosadasnjih postova.

Vidim da vas mnogo interesuje datum registracije. Da ne bih stvarao dodatnu konfuziju u vasim lepim supljim glavicama, odacu vam tajnu. Registrovao sam ovaj nik pre mesec dana u nameri da vam kazem ovo isto sto i sada. Mozda je prijavljivanje sada zabranjeno, ali tada nije bilo. A onda su vasi kokosiji mozgovi tu pronasli neku zaveru. Blago vama, mora da vam je mnogo lepo u zivotu.

#20 Merlak

Merlak
  • Members
  • 2,906 posts

Posted 24 March 2005 - 22:50

jel ovaj topic treba da sluzi za primer kako izgleda smislena diskusija?



Right!

Argumenti - "glupacho", debilu, bezvredno djubre.....samo tjurka fali....

Ni na raznom nije ispod tog nivoja, iako se licno ne udevam u vocapse
typo "metni svoju slicicu", "sta imas na sebi, baby"......slusam kako ti sinapse zvekecu.......

Moz' pod4um za frustrirane, samodovoljne, bigegovce, dzavkurav ne-banovane.....ma sh'a mi sve pada na pamet.....

Da se svi samospalimo, jerbo nas jedino posrnula Politika i Kaladont
drze na okupu.... :huh:

A i izbori nekog naidili, kontam da poklonim neke glasove za DZ..... :lol:

#21 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 24 March 2005 - 23:01

Eh,zar nemaju pravo SVI da kazu ono sto misle?Radije bih se zanimao eventualnim otvaranjem podforuma "za vredne,pametne,dubokoumne i iznad-proseka 4umashe",umesto bilo kakvih ukidanja.Neko je ovde sebican,ovaj,bezobrazno... :lol:

#22 Sioran

Sioran
  • Members
  • 1,885 posts

Posted 24 March 2005 - 23:11

>Eh,zar nemaju pravo SVI da kazu ono sto misle?

zamisli - nemaju. bar ne na jednom privatnom forumu.

>Neko je ovde sebican,ovaj,bezobrazno...

sta da ti kazem - to nam je svima u prirodi. ti bi - sebicno - da bez ogranicenja zagadjujes po forumu. ja bih - sebicno - da imam sta da procitam. i tako, ostaje da se vidi sta bi moderatori i to.

>Argumenti - "glupacho", debilu, bezvredno djubre.....samo tjurka fali....

no problem there, curko. i bilo bi krajnje vreme da savladas neuhvatljivi koncept recenice. ili ako je to problem onda makar tacke (znaci ne vise tacaka - jedne tacke, like this '.').

#23 Stoprocentni

Stoprocentni
  • Members
  • 5,096 posts

Posted 24 March 2005 - 23:17

Posted Image

#24 dudaburzujka

dudaburzujka
  • Members
  • 103 posts

Posted 25 March 2005 - 00:36

pogresno! upravo su arogantni clanovi foruma jedini koji pisu nesto vredno citanja - pa ne mislis valjda da su arogantni bez razloga? reforma treba da, ako mora, banuje, a idalno odvrati od pisanja bezlicne njanjatore poput tebe koji na forum dolaze zbog opustanja i nekakvog dobrog zezanja (?)


Konkretno, draga, tvojoj aroganciji bi pomoglo da malo odsurfas vec do nekog sajta tipa www.submissivemalebitches.net i, umesto sto ovde dajes sebi oduska, malo zahvatis rukom ispod gacica i socno se pronanjas. Pomaze kod tvoje vrste histerije.

Mani me vise svog forumskog sublimiranja.

#25 lakonoga

lakonoga
  • Members
  • 96 posts

Posted 25 March 2005 - 00:43

that certainly works for me - glupaco.

shto se mene tiche, ne morash vishe nishta reci.Donekle sam sklopila tvoj psiho profil.

c ya


#26 barracuda

barracuda
  • Members
  • 8,995 posts

Posted 25 March 2005 - 00:48

sta da ti kazem - to nam je svima u prirodi. ti bi - sebicno - da bez ogranicenja zagadjujes po forumu. ja bih - sebicno - da imam sta da procitam. i tako, ostaje da se vidi sta bi moderatori i to.

Da bi imao/la sta da procitas (pametno),treba i napisati nesto pametno...No,mene tvoji problemi ne zanimaju.Svima u prirodi,ne? :lol:

>Argumenti - "glupacho", debilu, bezvredno djubre.....samo tjurka fali....

no problem there, curko. i bilo bi krajnje vreme da savladas neuhvatljivi koncept recenice. ili ako je to problem onda makar tacke (znaci ne vise tacaka - jedne tacke, like this '.').

S tvojim komentarima i rafiniranim izborom-sretja "vlada" 4umom :huh:

Edited by Undead, 25 March 2005 - 00:52.


#27 Gandalf

Gandalf
  • Members
  • 7,553 posts

Posted 25 March 2005 - 00:59

vanity, my favorite sin. :lol:

#28 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 25 March 2005 - 01:30


that certainly works for me - glupaco.

shto se mene tiche, ne morash vishe nishta reci.Donekle sam sklopila tvoj psiho profil.

c ya

mozda bi ti pomogle neke dodatne informacije, npr kako se ispravno kvotuje...

#29 Goranz

Goranz
  • Members
  • 11,307 posts

Posted 25 March 2005 - 01:37

Ne. Ovako.

nisam trebao to da napisem, priznajem...pri pomenu Roka si se izgleda toliko uzbudio da ces sledecih godinu dana samostalno navodnjavati celu australijsku pustinju.

#30 Indy

Indy
  • Members
  • 21,392 posts

Posted 25 March 2005 - 01:44

nisam trebao to da napisem, priznajem...pri pomenu Roka si se izgleda toliko uzbudio da ces sledecih godinu dana samostalno navodnjavati celu australijsku pustinju.

Nisam ja rekao da to nisi trebao da napises. Naprotiv, to bas je trebalo da napises, ako je moja formulacija toga sta je najarogantniji forumas ispravna. Ocigledno jeste.