Jump to content


Photo

zasto, pobogu?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
167 replies to this topic

#166 CallCenter

CallCenter
  • Members
  • 1,892 posts

Posted 25 February 2005 - 15:27

QUOTE(Mimi @ 25 Feb 2005, 08:33)
calce - ispada da ne bi imao shta da pishesh da nije mene


Ma ne bih ja, nego vidim da spočitavaš nekome da laže, pa ko' velim da podsetim da ni ti nisi imuna na laganje.

U svakom drugom slučaju - nisi intrigantna. Znači yawn2.gif ili
QUOTE(Mimi)
prilichno bledunjavo


#167 condor

condor
  • Banned
  • 4,809 posts

Posted 26 February 2005 - 05:29

QUOTE(Hella @ 24 Feb 2005, 09:05)
samo kad bi od slepila uzrokovanog ovim božanskim bljeskom lucidnosti video ko je u tročlanoj komisiji za utvrđivanje moje odgovornosti. ovako ne vidim šefa (šeficu?) iza lampe.
&
crni condome, kako te navukoše na ovako izletanje? nikad od tebe islednik bre. glavni zaverenik da ti nešto prizna, samo jer si ti to tražio?

Lagish, Hellisha, nisam u tebe uperio nikakve reflektore - jedva sam ukljuchio jednu omanju lampu, na kojoj je pisalo "Lun". I - pogodi ko je doleprshao iz mraka? tongue.gif

I uopshte ne mislim (again, sve procenjujuci iskljuchivo na osnovu vashih knee-jerk reakcija, pricha sklopljena ekskluzivno na osnovu trzanja, what a concept!) da si ti u Lunovoj pogibiji igrao ista vishe od epizode. Al' ti svejedno nije bash najprijatnije kada te na dotichnu ulogicu podsecaju, zar ne?



Mimika, prividja ti se nekakav Legija? Cekaj, zar taj nije tvoj heroj? Zar nije ubio choveka protiv koga si onoliku harangu vodila?

#168 Diskutant

Diskutant
  • Members
  • 8,262 posts

Posted 26 February 2005 - 21:58

Mimi,

Kako si?