Jump to content


Photo

FEST 2005 - informacija


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
89 replies to this topic

#61 jack bauer

jack bauer
  • Members
  • 629 posts

Posted 11 February 2005 - 01:03

QUOTE(Festman @ 11 Feb 2005, 00:38)
QUOTE(jack bauer @ 10 Feb 2005, 19:47)
iskreno sam se nadao da ce tvoj stariji brat da mi odgovori.

Ako nastaviš i dalje tako nepristojno da se ponašaš na Forumu, ima da te pojedem za doručak !


ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif


f e s t m e n j e d u h o v i t ! ! !


dzizas, what's next - goran paskaljevic snima komediju? ceca tri u jednoj tablete bojkovic otvara Kan? mladji od 25 prepoznaju katrinu danev u "prepunoj sali sava centra"?

festmene, ja sam krupan zalogaj. ocu li ti proci pored knedle?


ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

#62 queeria

queeria
  • Members
  • 1,429 posts

Posted 11 February 2005 - 12:37

Apsolutno fantasticno smile.gif
Dok su dijamanti, rols rojsevi, vile i jahte, luksuz u svetu, kod nas je luksuz otici na FEST...
Ali dobro, makar su se setili nas, socijalnih slucajeva, pa repriziraju fancy filmove u terminu od 11h za koje placamo SAMO 150 dinara, tako da postoji teorijska mogucnost da se nesto i odgleda na Festu...

#63 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 11 February 2005 - 13:04

QUOTE(jack bauer @ 11 Feb 2005, 01:10)
a za opus matore babe katrine... draga catwoman, to sto si ti odgledala vise od jednog dobrog filma sa njom je super. i ja sam. ali to je najmanje bilo zbog doprinosa abnormalno isprazne plavuse. ... da ne pomisli neko da imam nesto protiv plavusa (odn. heilel)

gledam nesto tvoj "opus" i doprinos ovom forumu...i nikako mi nije jasno odakle tebi pravo na drskost da Katrin Denev nazivas babom????

citam ov etvoje "abnormalno isprazne" redove "brate" jack,i sve mi se cini da ti imas neki zestok kompleks od pametnih plavusa!

a brate "jack" kakav je tvoj filmski ukus? sta ti je to "abnormalno isprazno " u glumi Katrin Denev? koji bi filmic mladi isprazni allternativac vole da gleda na Festu ? i koga bi omladinac ostrog jezika (ups , dadoh ti kompliment za tvoje baljezgarije) pozvao da otvori Fest? neku Kurtni Lav u dopicnjaku? jel to dovoljno mlado i "u fazonu"?

evo "brate" jack da se malo uplasis: lepa, pametna zena te gleda pravo u oci laugh.gif ...."matora " po kriterijumu "brata" jacka a i dalje dobra wink.gif

FEST

Edited by heilel, 11 February 2005 - 13:11.


#64 chandra

chandra
  • Members
  • 2,782 posts

Posted 11 February 2005 - 13:22

kortni je nazalost trenutno u zatvoru. sad.gif sad.gif sad.gif

heilel, malo je glupo da se mesam u tudju raspravu, ali imam utisak da ti branis ovakvu koncepciju festa kakva nam je ponudjena? pamtis li predratne festivale? pa ovo sada nije ni prineti i uopste nije u pitanju katrin denev ili ken rasel. problem je u tome sto su zaista velika i (u tom trenutku aktuelna) imena dolazila na fest srecni sto ce biti tu i sto ce im film biti prikazan pred beogradskom publikom. danas je fest najobicniji provincijski festival koji reciklira programe proslogodisnjih festivala bez ikakvog identiteta ili programske politike, a gosti dolaze da se pojave na otvaranju, uzmu pare i beze kuci. ali sve je to ok. pitanje je samo zasto se svi upinju da nam ovakav fest predstave kao vrhunski dogadjaj...

#65 jack bauer

jack bauer
  • Members
  • 629 posts

Posted 11 February 2005 - 13:28

ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif


heilel,

najvaznije je biti zdrav.

da li je katrin danev matora ili mlada baba, da li je baba uopste, da li je odlicna glumica i koliko je ruku i prstiju potrebno da bi se izbrojali njeni dobri ili losi filmovi nije bitno... prdni na promaji.

poenta je da katrin danev uz sav svoj imidz modernom i preporodjenom festu (a to ovaj nikako nije!) ne moze da znaci nista. ona je mogla i trebalo da bude gost u vremenu kada su se u sc-u za vreme predstava stipkali neki drugi komunistici. danas ona je neko&nesto gomili jadnika koja misli da je ljubav&moda- sneky dakic, kojima mirjanabobic&mojsilovic "otvara oci", koje timo(0)ejev zabavlja, drugim recima, onima koje fest zanima kao "manifestacija" koja "beogradjanima" vraca nadu da jos uvek postoji sansa da se ukace na davno prekinutu tacku u vremenu. katrin danev je tu da se kamufliraju jadnici koji su okupirali ovaj festival i stiskaju ga kao nekad stafetu mladosti dok su trcali od nemila do nedraga diljem njihove jebene jugoslavije.

i ne mora da bude kortni lav u dopicnjaku, ali MORA da bude neko cije ime i aktuelni rad reprezentuju nesto u SADASNJEM trenutku svetskog filma. neko cije cemo prisustvo spominjati narednim generacijama kao naznaku naseg ispravnog "njuha" da otkrijemo bitne stvari.

katrin danev je safe play zlatnih papagaja i njihove idiotske mladuncadi koja ce nas ove godine uveseliti jos jednim filmom volkera fakin shlendorfa, misleci da nam time cini uslugu.

i nema to veze sa alternativnom. to ima veze sa ambicijama, sa znanjem, sa radoznaloscu, sa konceptom i mnogim drugim stvarima o kojima ti pacovi, koji su te isturili u prvi red da buncas ovde kao neuhranjeni homeless.. i prdis na promaji, nemaju pojma.

ajd sad. u ladni bioskop. mozda sretnes festmena.

ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

Edited by jack bauer, 11 February 2005 - 13:31.


#66 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 11 February 2005 - 13:49

QUOTE(jack bauer @ 11 Feb 2005, 14:28)
ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif


heilel,

najvaznije je biti zdrav.

da li je katrin danev matora ili mlada baba, da li je baba uopste, da li je odlicna glumica i koliko je ruku i prstiju potrebno da bi se izbrojali njeni dobri ili losi filmovi nije bitno... prdni na promaji.

poenta je da katrin danev uz sav svoj imidz modernom i preporodjenom festu (a to ovaj nikako nije!) ne moze da znaci nista. ona je mogla i trebalo da bude gost u vremenu kada su se u sc-u za vreme predstava stipkali neki drugi komunistici. danas ona je neko&nesto gomili jadnika koja misli da je ljubav&moda- sneky dakic, kojima mirjanabobic&mojsilovic "otvara oci", koje timo(0)ejev zabavlja, drugim recima, onima koje fest zanima kao "manifestacija" koja "beogradjanima" vraca nadu da jos uvek postoji sansa da se ukace na davno prekinutu tacku u vremenu. katrin danev je tu da se kamufliraju jadnici koji su okupirali ovaj festival i stiskaju ga kao nekad stafetu mladosti dok su trcali od nemila do nedraga diljem njihove jebene jugoslavije.

i ne mora da bude kortni lav u dopicnjaku, ali MORA da bude neko cije ime i aktuelni rad reprezentuju nesto u SADASNJEM trenutku svetskog filma. neko cije cemo prisustvo spominjati narednim generacijama kao naznaku naseg ispravnog "njuha" da otkrijemo bitne stvari.

katrin danev je safe play zlatnih papagaja i njihove idiotske mladuncadi koja ce nas ove godine uveseliti jos jednim filmom volkera fakin shlendorfa, misleci da nam time cini uslugu.

i nema to veze sa alternativnom. to ima veze sa ambicijama, sa znanjem, sa radoznaloscu, sa konceptom i mnogim drugim stvarima o kojima ti pacovi, koji su te isturili u prvi red da buncas ovde kao neuhranjeni homeless.. i prdis na promaji, nemaju pojma.

ajd sad. u ladni bioskop. mozda sretnes festmena.

ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif ph34r.gif

uuuu...ti si nadasve popularna kategorija kvazi intelektualaca....ogorcenog kritizera sa stavom "mrzim popularno i negativan sam po svakom pitanju" ...hm to nema nikakve veze sa "sa ambicijama, sa znanjem, sa radoznaloscu, sa konceptom i mnogim drugim stvarima" .

i nikakvi "pacovi " mene nisu "isturili u prvi red"...a sto se tice "prdeza na promaji"...bice da se oseti sa tvoje strane.

i jeste "brate " jack ...zdravlje je najvaznije , zato ti zelim da se manje srdis i budes neurozan i da malo zaboravis na ominljenu srpsku zabavu "ogorceno pljuvanje po svemu " i to iz dobro ukopanog mesta....tako ces sacuvati zdravlje i zivce...i svoje a i nase koji te citamo.

sve najbolje , brate "jack" ....kritizer kao ti ima sigurno pakleno dobar plan kako sve to sto mu smeta a vezano je za filmske festivale "diljem jebene jugoslavije"( a i ne samo njih ) da promeni, izmeni i nacini boljim na radost sirokih masa kvazi intelektualaca!
cekajuci plodove tvojih aktivnosti - pozdravljam te iz biskopskih sala naseg Beograda! wink.gif

#67 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 11 February 2005 - 14:21

Najlepsa zena ikad!

#68 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 11 February 2005 - 14:25

QUOTE(heilel @ 11 Feb 2005, 15:21)

Bas i nije....

#69 Crippled Avenger

Crippled Avenger
  • Members
  • 472 posts

Posted 11 February 2005 - 14:27

jack, care, faco, genije, uspeo si da iznerviras FESTovu maskotu. kao ona deca u Diznilendu sto muce sirote sljakere preobucene u Miki Mausa. svaka cast!

#70 Crippled Avenger

Crippled Avenger
  • Members
  • 472 posts

Posted 11 February 2005 - 14:28

QUOTE(heilel @ 11 Feb 2005, 15:21)

najlepsa zena nekad

#71 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 11 February 2005 - 15:05

QUOTE(rainbow @ 11 Feb 2005, 15:25)
Bas i nije....

E bas jeste!

i nekad i sad !

i dragi momci koji mislite da je ona "baba" - kad budete imali 60 i probudite se pored svoje zene (hm, valjda necete svi ostati samci ) setite se ovih slika wink.gif...tesko da se mnoge devojcice mogu porediti cak i sa ovim!

#72 rainbow

rainbow
  • Banned
  • 464 posts

Posted 11 February 2005 - 15:07

Zena je (bila) lepa ali daleko od toga da je "najlepsa zena ikad"

#73 heilel

heilel
  • Members
  • 798 posts

Posted 11 February 2005 - 15:08

QUOTE(rainbow @ 11 Feb 2005, 16:07)
Zena je (bila) lepa ali daleko od toga da je "najlepsa zena ikad"

pa zato se kaze da su ukusi razliciti i ad o njima ne vredi raspravljati ...daklem meni je najlepsa ikad smile.gif

#74 freak

freak
  • Members
  • 1,723 posts

Posted 12 February 2005 - 03:18

he, ovo je super od festa do najlepse zene, ma koga treba da zanima ko ce da otvori fest ionako ne idem na premijere i film gledam zbog filma mozda ja nisam upravu ali ma ko da bi dosao mislim da publika koja daje tolike pare za otvaranje slikala bi se sa njim/om tesko da bi znali i koje cool.gif aj' mi da vidimo od ovoga sta moze da se odgleda. ipak je ovo srbija pa ko hoce da dodje neka dodje ne vidim koga bi mi mogli uopste i da dovedemo...
ps. pa gde smo dobro nam i ovo dolazi mada pritom ja i uspeo da nadjem filmove za gledanje i ne znam sto toliko svi pljuju po festu, naravno da ima mana ali u zemlji gde je kultura na poslednjem, usudio bih se reci i da se i namerno zapostavlja jer kome treba kultivisan obazovan covek glasac.
o festu pa pricacemo kadaprodje valjda sto mi unapred moramo da umanjujemo neciji trud.... mad.gif smile.gif wink.gif

Edited by freak, 12 February 2005 - 03:21.


#75 JamesBond

JamesBond
  • Sleepers
  • 6 posts

Posted 12 February 2005 - 09:51

QUOTE(heilel @ 11 Feb 2005, 15:05)
i dragi momci koji mislite da je ona "baba" - kad budete imali 60 i probudite se pored svoje zene (hm, valjda necete svi ostati samci ) setite se ovih slika wink.gif...tesko da se mnoge devojcice mogu porediti cak i sa ovim!

Kao mlada i nije nesto, ali danas izgleda dovoljno dobro da bih zbog nje zanemario mnoge mladje.
Ipak, u konkurenciji za najlepsu zenu ikada ima i jacih kandidatkinja, mnogo blize, medju nama, na forumu, ovde...

Edited by JamesBond, 12 February 2005 - 09:55.