Jump to content


Photo

What's up?


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
28571 replies to this topic

#61 pingvin44

pingvin44
  • Members
  • 84 posts

Posted 25 January 2005 - 11:07

yawn2.gif

Attached Files



#62 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 25 January 2005 - 12:41

QUOTE(Mallorn Tree @ 25 Jan 2005, 11:46)
Konacno sneg wub.gif i ovako - samo tako

Da,konacno... smile.gif

#63 Rain Girl

Rain Girl
  • Members
  • 2,803 posts

Posted 25 January 2005 - 12:43

QUOTE(al bundy @ 25 Jan 2005, 11:16)
zipa gruda
buum
whistling.gif

ohmy.gif

Bandiiii

buuum x

wink.gif
whistling.gif

Edited by Rain Girl, 25 January 2005 - 12:44.


#64 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 25 January 2005 - 15:00

Opet mi nesto nije jasno:
ko je lignjoslav a ko "lignjoslav"?

#65 voja i

voja i
  • Members
  • 3,917 posts

Posted 25 January 2005 - 15:17

QUOTE(amelija @ 25 Jan 2005, 15:00)
Opet mi nesto nije jasno:
ko je lignjoslav a ko "lignjoslav"?

lik iz crtanog "sundjerko bob". laugh.gif

#66 reg

reg
  • Members
  • 4,229 posts

Posted 25 January 2005 - 15:18

QUOTE
Opet mi nesto nije jasno:
ko je lignjoslav a ko "lignjoslav"?


Pitanje je sad...

#67 Hippie

Hippie
  • Members
  • 4,385 posts

Posted 25 January 2005 - 15:25

grickam Krašove bonbone, nekadasnji Visoki-C.. i plazmu smile.gif pronasla jednu nasu radnju ovdi.. jebote, kak samo jadno i bedno izgleda... ko da su je teleportovali iz Donju Sabantu....a na ulaznim vratila ogroman poster Nedeljka Malog Nindze.. il kako vec bese..... al vredi proci kroz sve to, sve sa Kraš bonbone i plazmu wub.gif

#68 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 25 January 2005 - 16:34

QUOTE(indira @ 25 Jan 2005, 00:04)
Trista mu zimskih guma!
Da Mme nije She/Ona/Elle, jos bih umislila da me Huja
utrpava i schepala bi me duboka depresija.

Kako sam mlada & naivna, a Mme je Elle, pade mi kamen sa srca.
Lagani chit-chat kafe kuharice (Mme She) i spremachice (me)(mozh' i obratno),sa misterioznim gama zrachenjem Le Rive Gauche-a, od kojeg, mogu zbrisati samo na Nimrod.
Nema shtete, ni velikih zhetona. Samo kafenisanje.
Pozdrav Elle.

salut ma belle

i ja se :zbun.totly: na Hujino dovikivanje

reko: da ne misli da smo iski lik/nik, ako da, hvala

al nijesmo ph34r.gif

---
jedna je Indira, kako god



kafa i sok od cedjene zelene jabuke

#69 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 25 January 2005 - 16:37

Sneg, ha? Zimske radosti. Evo sta su zimske radosti! Naradovala sam se juce samo tako.
Juce, Bgd, lep dan, let za Podgoricu na vreme, u 8 i 15, predvidjeno vreme sletanja 9 sati. Ok, sve ide po planu do jednog trenutka, nesto pre 9, kada se pilot ljubaznim glasom obraca putnicima i kaze, da na zalost necemo biti u prilici da u predvidjeno vreme sletimo na podgoricki aerodrom, zbog snega. Potrebno je neko vreme da se ocisti staza, te cemo mi privremeno sleteti na tivatski aerodrom, zadrzati nekih 30ak minuta, bez izlaska iz aviona i poleteti za Podgoricu. So far, so good! Ljudi nisu ocekivali sneg, ciste pistu, sacekacemo malo u toplini avioJona i idemo nalje. Zamalo. Nismo ni tacnuli daun, kad se pilot oglasi da sa toplom preporukom da izadjemo ipak iz prevoznog sredstva jerbo ce ciscenje da potrajeeeeee. E sad ko je bio na tivatskom aerodromu, moze da sagleda ironiju sadrzanu u delu "radi vaseg komfora". Ja nisam bila ranije, te sam ocekivala neku formu tranzitne zone u kojoj mo's makar sendvic da pojedes i kafu da popijes (a da nije iz automata). One step above hangar, nema grejanja i vrlo malo mesta za sedenje. Al ajd i to, necemo dugo ubedjuju nas, samo jos malo dok se ne rascisti situacija pa polecemo. I tako cekasmo nekih sat, sat i po, dok se pilot ne pojavi sa sledecim saopstenjem. Eto, aerodrom u Podgorici nije jos otvoren, pa ce on malo da odleti za Bgd, pa ce da se vrati po nas oko 13h, nema da brinemo, sigurno ce doci i onda nas pocerati za PG. U medjuvremenu, da pokupimo svoje krpice i dobijamo specijalnu privilegiju da iz tranzitne zone predjemo u drugi deo aerodromske zgrade gde ce nam biti jos prijatnije. Tu sam znala vec da ne ocekujem mnogo, al sam ocekivala bar NESTO. AAAAA. Jedan, tzv. snack bar (u kojem btw nema nista da se snackuje) i jedna traficica sa smokijem i cokoladicama. Da bi nam na kraju saopstili da avion, koji slece iz Bgd, dakle cika pilot je ispunio obecanje, medjutim, nece ipak ici za Podgoricu, jerbo je ista nacisto zavejana i zatvorena za avio saobracaj, te da imamo sledece opcije - da se a) vratimo za Bgd ili cool.gif popricekamo malo i vidimo da li ce biti organizovan AUTOBUSKI PREVOZ za PG, i c) da se teramo u tri lepe kud smo uopste i kretali na put kog vraga. Dakle na 5 sati cekanja u frizideru, jos dodatnih sat vremena dok nije stigao bus, i naredna tri sata preko zavejanog Cetinja. Naravno da se na sred puta poprecio sleper, naravno da smo stajali u koloni dok slepera nisu odslepali, naravno da su se kolone iz suprotnih pravaca kretale istom trakom, naravno da je celo putesestvije zbog usranog snega trajalo 12 sati i da nas je vozac autobusa na kraju balade, ostavio na sred srede mosta u Podgorici u kojoj se sneg u medjuvremenu pretvorio u bljuzgavicu, po kojoj je trebalo sljapkati do taxija........ Toliko o zimskim radostima. Samo da ga vidim ko sme da mi kaze da se raduje snegu i njegovim carima!

Vec vidim kako na povratku za Beograd prinudno slecemo u nekoj pizdi materini zbog toga sto je aerodrom zavejan, pa moram peske kuci da se probijam ko na igmanskom marsu.

#70 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 25 January 2005 - 16:39

jel ovo sve jedan post na vocap ?

#71 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 25 January 2005 - 16:42

Sreca da ga nisam juce kuckala, dok sam bila radosna:) sad me prosla euforija od srece sporadi snega:) te samo toliko od mene.

#72 elle

elle
  • Members
  • 4,479 posts

Posted 25 January 2005 - 16:44

QUOTE(MaryPoppins @ 25 Jan 2005, 15:37)
So far, so good!........ Zamalo. Nismo ni tacnuli daun, kad se pilot oglasi da sa toplom preporukom da izadjemo ipak iz prevoznog sredstva jerbo ce ciscenje da potrajeeeeee.....laugh.gif (moj)...... zbog usranog snega trajalo 12 sati i da nas je vozac autobusa na kraju balade, ostavio na sred srede mosta u Podgorici u kojoj se sneg u medjuvremenu pretvorio u bljuzgavicu, po kojoj je trebalo sljapkati do taxija....... peske kuci da se probijam ko na igmanskom marsu.

jao, sestro, ne mrdaj od kuce

laugh.gif laugh.gif laugh.gif /// mad.gif sad.gif blink.gif i drugo smilei as well

#73 MaryPoppins

MaryPoppins
  • Banned
  • 750 posts

Posted 25 January 2005 - 16:48

Ma sad ne znam ni dal' kuci da se vracam. Sta ako opici neka pustinjska oluja po Begedeu? Il cunami? il neki drugi ocin. Ovde sneg nije padao x godina. Pa je juce nas'o da se surdukne.

#74 Amelija

Amelija
  • Members
  • 6,996 posts

Posted 25 January 2005 - 16:58

E a zna li neko el moze da bidne cunami u Sredozemnom moru?
(Ili u Jadranskom? huh.gif )

#75 Artur Dent

Artur Dent
  • Members
  • 8,603 posts

Posted 25 January 2005 - 17:01

QUOTE(amelija @ 25 Jan 2005, 16:58)
E a zna li neko el moze da bidne cunami u Sredozemnom moru?
(Ili u Jadranskom? huh.gif )

Skokni do Santorinija, pa pogledaj. wink.gif