Jump to content


Photo

IDOL


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
77 replies to this topic

#1 Fighter

Fighter
  • Members
  • 22 posts

Posted 08 January 2005 - 17:34

Emisija "Idol" je prošle godine podelila Srbiju na one koji su za Anu i za one koji su za Cvetu! Da li će i ove godine biti tako?
Prošlogodišnji "Idol" bio je prava senzacija. Emisija je bila najgledanija na BK televiziji. Ali, čini se da se takmičari nemaju za šta boriti, sem za to da budu lišeni anonimnosti. Prošlo je 9 meseci od Cvetine pobede u Sava Centru, a od obećane nagrade ni traga ni glasa. Obećano joj je da će izdati CD za BK sound i da će nastupati na svetskom Idolu. Ali od nagrada ni traga ni glasa. Kružili su po novinama natpisi da je če svetski idol biti odložen ( "Kurir" ) i da Cveta snima CD na engleskom u Poljskoj ( "Bravo" ), ali izgleda da je jedino tačno da svetskog Idola nema!!! Trebalo je da bude pre katoličkog Božića!
Da li su takmičari marionete u rukama čelnika BK televizije, ili su oni lutke koje Karićima služe da još više povećaju svoje račune u bankama?

#2 bojan_perovic

bojan_perovic
  • Members
  • 143 posts

Posted 08 January 2005 - 18:26

E ovako prvo da ti kazem za cvetu!!! ne mozes da pricas da nije nista ispunjeno jer to tek sledi VRLO USKORO izlazi cvetin album i to ne samo kod nas vec i u POLJSKOJ a postoji mogucnost da ce izaci u jos nbekim zemljama!!!
Bice 12 pesama, i to za onaj album koji izlazi u poljskoj pesme ce biti na engleskom,nemackom i poljskom
a kod nas na srpskom, album ce imati i dve obrade....inace cveta je zavrsila snimanje albuma u poljskoj a album joj izlazi za BMG!!!
Sto se tice World Idola, pa on je odlozen i nezna se da li ce ga uopste biti jer postoji preko 30 takmicira i nisu u stanju da to organizuju!!!

a evo omota od singla koji je izasao u Maju ali ne u prodaju




A sto se tice ovogodisnjeg idola nisam nesto zadovoljan, bolje je bilo prosle godine mada mislim da ce i ove godine biti zanimljiv kada krenu TOP 12!!!
ova je najsmesnija

Edited by bojan_perovic, 08 January 2005 - 18:36.


#3 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 08 January 2005 - 20:24

pazi sad ih je dvojica

#4 Maltese

Maltese
  • Banned
  • 2,634 posts

Posted 08 January 2005 - 20:38

Prezirem reality, polu-reaity, sureality show bilo koje vrste illi sve sto im prismrdi na 100m sa preponama. Iskreno se kajem sto se i ovde javljam, mislim da sam i u losem drustvu, ali...


Bacam kanale i cekam povoljan trenutak da krenem u grad i natrcim na hrvatskog idola i spazih nju.



Zvala se jednostavno - Ana Bebic

Harizma, recita, peva, luda.... ma moja


Sada sam valjda u nekom TV limbu.

#5 hansolo

hansolo
  • Members
  • 1,290 posts

Posted 08 January 2005 - 21:08

QUOTE
pazi sad ih je dvojica


laugh.gif

#6 stivlim

stivlim
  • Members
  • 1,526 posts

Posted 09 January 2005 - 00:53

mislim da znam koja ce pobeti ove godine kod nas,ima dobar glas i jedino sam nju uspeo da zapamtim za 10 min koliko sam posvetio Idolu pre par subota, a videh onih 8 hrvatskih nesretnika, ocaj zivi, sve u svemu cela ta ideja mi je malo propala, iako sam svojevremeno bio prilicno nalozen na tu emisiju, ipak sam isao u istu gimnaziju kao i Cveta i bio deo te histerije,
oko odlaska na snimanja emisija, slanja sms i slicno

#7 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 09 January 2005 - 01:12

niste normalni ...

senzacija? koje je ono sranje, ja nemam reči.

#8 Zeka Peka

Zeka Peka
  • Members
  • 3,687 posts

Posted 10 January 2005 - 12:28

Ја сам прошле године одгледала неколико епизода "Идола" и уопште се нисам одушевила. Најзанимљивије је било кад смо имали прилике да погледамо оне блесаве који су испали још на почетку.

Касније, кад су прешли у студио са публиком толико се времена посвећивало "упознавању" са такмичарима, а мање музици. Било је досадно као у "Милионеру" када такмичар прича о себи + првих пет питања... yawn2.gif

#9 Super Mario

Super Mario
  • Members
  • 131 posts

Posted 10 January 2005 - 17:36

Takodje bez odusevljenja. Nisam gledao prosle godine, makar ne redovno. Ali secam se Fame Academy sa BBC PRIME, koji je daleko interesantniji

#10 Balboa

Balboa
  • Members
  • 325 posts

Posted 10 January 2005 - 18:02

sta sad nas je dvoje????

#11 bojan_perovic

bojan_perovic
  • Members
  • 143 posts

Posted 10 January 2005 - 18:03

ovo malo pre sam bio ja nego je bilboa ostala ulogovana u ovom kompjuteru pa sam slucajno ostavio post pod njenim user nameom izvini bilboa

#12 Ivana82ue

Ivana82ue
  • Members
  • 506 posts

Posted 12 January 2005 - 21:57

Idol je OK manje vise... Malo mi je glupo sto se sad radi ista emisija za SiCG i Makedoniju... ali dobro...
U svakom slucaju, nikada nece biti dobar kao "Operacion Triunfo", spanski reality talent show koji su otkupili i Francuzi i Englezi (Fame Academy) i Rusi ("Fabrika zvezda" ili tako nesto) i Italijani...
Bilo bi super kada bi to neko kod nas otkupio, bilo bi sigurno jos gledanije od Idola, ali tesko da bi cak i Emotion mogao da pljune ogromnu lovu za Akademiju sa sve muzickim studiom, spavaonicama, salom, gymom i ucionicama... sad.gif

#13 Hawk

Hawk
  • Members
  • 4,763 posts

Posted 14 January 2005 - 03:27

QUOTE(Fighter @ 8 Jan 2005, 17:34)
Da li su takmičari marionete u rukama čelnika BK televizije, ili su oni lutke koje Karićima služe da još više povećaju svoje račune u bankama?

Meni se cini da je tako.

Ovi iz prvih 10 dobiju priliku da se proslave na jedno leto. Pobednica dobije maksi singl, treceplasirani dobije priliku da peva naslovnu numeru u seriji Jelena i to je to.

Ako do sada Cveta nista znacajnije nije uradila cisto sumnjam da ce se dalje ulagati u nju. Ona je bila za 2004. Za dva meseca se bira novi Idol. Prosla je njena godina...

#14 voyageur

voyageur
  • Members
  • 613 posts

Posted 14 January 2005 - 13:47

November 5th, 2004:

With Idol now in 28 countries the most frequently asked question here, apart from when WI2 will be held (see update below), is who will be invited. Whilst it is not know yet who will be invited it is known who may be invited. Including Ben, Jac and Joy (mentioned below), there will be at least eighteen eligble contenders such as Jon (France), Elli (Germany), Aleksey (Russia), Karl (Iceland), Almas (Kazakhstan), Sveta (Serbia and Montenegro), Christian (Denmark), Nuno (Portugal), Hanna (Finland), Anke (South Africa), Boris (The Netherlands), Krzysztof (Poland) and of course Michelle (UK), Ruben (USA) and Anthony (most likely to win in Australia on November 21st).

October 27th, 2004:

Although this is yet to be confirmed, apparently there will not be a second WI contest this year. However it is highly likely that it will be held either before or after American Idol in 2005.

--------------

sto znaci da jos uvek ima sanse za Svetu wink.gif

#15 zzzzz

zzzzz
  • Members
  • 2,055 posts

Posted 14 January 2005 - 16:45

QUOTE(bojan_perovic @ 10 Jan 2005, 18:03)
ovo malo pre sam bio ja nego je bilboa ostala ulogovana u ovom kompjuteru pa sam slucajno ostavio post pod njenim user nameom izvini bilboa

Sve mi se cini da najveci deo ovog topika potice iz jednog (verovatno ukletog) kompjutera.