Jump to content


Photo

Gvozdeni rov


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
51 replies to this topic

#31 saurus

saurus
  • Members
  • 368 posts

Posted 31 December 2004 - 12:17

QUOTE(minka @ 31 Dec 2004, 11:49)
ti si poznata budala, tak da su tvoje sumnje relevantne:

a) u kafani, za stolom, posle 23.30 i pola kila RubinVinjauka
cool.gif u Lazi Lazarevicu
c) na sesijama frakcija CMP

dakle, sama logicka konstrukcija da je kostunica nesposobjakovic, trut, uvostenkom, lelemud, ali je zato inspirator, sponzor&donator i organizator atentata na svog politickog oponenta je kontradiktorno...

ustvari komicno, jebote, zamisli da on, koji nije u stanju da hoda ulicom po ravnoj crti, koji je postao popularan slucajno, kome se stranak raspala cim je trebala nesto da uradi (iskoristi popularnost furera), zamisli on sedi u zadimljenoj prostoriji, okruzen sledecim opskurnim likovima:

- Mihajlov, somina debela i debilna sto slince brise rukavom, a zilet mu sluzi da obrije pastrmu 29.11 (ups, izvinite, ma to se vise ne slavi laugh.gif )
- Aligrudic koji je od oca, na zalost, nasledio samo izgled&nista drugo, a ciji mozak gubi bitku u konkurenciji sa piletom,
- Mamula, no comment
- ......

eto oni sede (ah da zaboravis Marsicanina, tog prevejanog zlikovca propale jetre i povecih podocnjaka) i smisljaju kako da doakaju djindjicu, jel im smeta da naprave svoju imperiju zla u srbiji...


pa da su toliko sposobni da ubiju djidjica, valjda bi neki rezultat u pravljenju imperija zla postigli u ovih 2 godine, a ne ovako - trt u cabar, na sledecim izborima im da prodju maltene ko SePeO (ono "tri, tri, tri posto" wink.gif )


nego ti ili si na platnom spisku BKDELTAMKSL i inih holdinga, pa pomalo prtparolises ovde (sto ne bih reko, jerbo nisma od juce na forumu) ili si bolid koji se pali na THCLSDITD vizije mladjahnog FureraLedolomca, sto je malo verovatno, ali ne i nemoguce...

varijanta tri je iskazana u prvoj recenici ovog predugacko posta wink.gif




Neću da komentarišem tvoje izražavanje i poznavanje političke situacije u Srbiji samo ću ti pomenuti R. Bulatovića i Acu Tomića kao i Kalašnjikovov odnos prema pobuni JSO znaš onu čuvenu...." Lekari u mantilima, a specijalci u tenkovima"

#32 Jutro

Jutro
  • Members
  • 343 posts

Posted 31 December 2004 - 12:34

Objavljivanje 'romana' Ulemeka, Karadzica i Markoviceve je pokazatelj da je u nezreloj Srbiji neophodno uvesti cenzuru.

Demokratija nije Anarhija, samo to Srbija jos ne zna.

Meda svira bluz, zeka vodi milijunasa, a sa Srbima se 'Kurir' igra gluvih telefona u blatu gvozdenog rova. Kao u vicu ispricanom sa druge strane iskrivljenog ogledala kome se smeju Muja, Hasa, Plavusa i Ciga.

Domaci pisci (oni pravi), kao indijanci, izvode ritual sutiranja samih sebe u dupe kada im tiraz knjige dostigne 5.000-6.000 primeraka. 'Izdavac' 'Svestranog' legionara, pukovnika DB, komandanta, Arkanovog, ####ovog i Kristijanovog druga je svog 'prvenca' objavio u 70.000 primeraka. Prost racun kaze da ce cca 1% ponosnih gradjana Srbije postati ponosni primarni vlasnici remek mu dela. U drugom talasu, iz ruke u ruku, 'knjigu' ce procitati jos 10x toliko 'ljudi', koji ce svojim bezubim komsijama, kolegama na pijacnim tezgama, rodjacima nocnim portirima i tetkama domacicama koji se bas najbolje ne snalaze sa pisanom reci ukratko u pauzama 'Jelene' ukratko preneti sadrzaj i par 'misli' i 'velikih' tajni.

Ovakvo 'prosvecivanje' Srbije moze samo da bude najava sledeceg cina na daskama koje zivot znace. Svetla se gase, a zavesa dize. Iskljucite Vase mobilne telefone i namestite se udobno, jer pocinje poslednji cin komedije sa tuznim krajem.

#33 minka

minka
  • Banned
  • 1,886 posts

Posted 31 December 2004 - 12:53

2 jutro

uz neke male primedbice Hail.gif Hail.gif Hail.gif

2 saurus

nemoj da komentarises, cuti, prdi i uzivaj...

molim te

#34 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 31 December 2004 - 16:49

QUOTE(Jutro @ 31 Dec 2004, 12:34)
Ovakvo 'prosvecivanje' Srbije moze samo da bude najava sledeceg cina na daskama koje zivot znace. Svetla se gase, a zavesa dize. Iskljucite Vase mobilne telefone i namestite se udobno, jer pocinje poslednji cin komedije sa tuznim krajem.

Koji ce biti pod tomahavcima, kao i kod cika Sadama, kako smo i rekli vise puta. Mozda ne sledece godine, ali bice, bice, ili ja ne znam smradnu evropsku civilizaciju. A i nije lepo da neki tamo Irak drzi rekord. Elem, koga je briga, to ce samo nestati sa lica zemlje neki nebitni narod luzera, tacnije njegova "elita" koja ga zavlaci i unistava ves dva veka, a taj "narod" ce dobiti pravog tutora. Mozda je tako i bolje. Normalnima srecna Nova Godina, a nenormalnima zelim da zive jos gore nego sto su do sada ziveli.

#35 Hromi Daba

Hromi Daba
  • Members
  • 5,761 posts

Posted 31 December 2004 - 18:44

Sudeci po reakcijama do sad procitanim, cini mi se da je tvorac projekta Knjiga, pogodio je pravo u sridu. Glavna ciljna grupa ste mu vi, kao i oni koji kupiju knjigu iz radoznalosti i drago ce mu biti da vidi koliko ste se naljutili. Knjigu treba ignorisati.

#36 ikar

ikar
  • Members
  • 7,779 posts

Posted 31 December 2004 - 18:52

QUOTE(Hromi Daba @ 31 Dec 2004, 18:44)
Sudeci po reakcijama do sad procitanim, cini mi se da je tvorac projekta Knjiga, pogodio je pravo u sridu. Glavna ciljna grupa ste mu vi, kao i oni koji kupiju knjigu iz radoznalosti i drago ce mu biti da vidi koliko ste se naljutili. Knjigu treba ignorisati.

tacno tako.

#37 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 31 December 2004 - 18:53

QUOTE(vladan @ 30 Dec 2004, 23:28)
Ko ono rece da Srbija nije vrlo ozbiljno fasizovana zemlja..?

Ma ne slazem se, Vladane...

Za to treba 'pameti'... Srbija je vrlo ozbiljno zaglupljena zemlja! sad.gif

#38 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 31 December 2004 - 18:58

QUOTE(DaniloBg @ 31 Dec 2004, 00:53)
QUOTE(Dubravka @ 30 Dec 2004, 23:01)
QUOTE(DaniloBg @ 30 Dec 2004, 22:29)
na prvoj strani piše...
..................
...na kraju,na koricama piše...

A ti bas nisi odoleo, a? tongue.gif

Zbog takvih je i stampano 70 000 primeraka - pa cemo posle da se iscudjavamo - eto... cita se... ceni se Legija i delo mu!

Tako je razgrabljena i Radovanova knjiga... ph34r.gif

ma gde da bacam pare na to...imam dogovor sa društvom da kad izađu takve gluposti samo jedno od nas kupi...

A što? Da ne propustite nešto pametno i poučno, a?! cool.gif

#39 tera

tera
  • Members
  • 2,175 posts

Posted 31 December 2004 - 19:34

QUOTE(gagast @ 31 Dec 2004, 11:56)
Sada će ovi iz Francuske 7 da organizuju protestne večeri za puštanje književnika iz zatvora.


Bravo gagast!! laugh.gif

I jako nam i vrlo i nadasve i neminovno sretna politička 2005!!!

#40 bael

bael
  • Members
  • 70 posts

Posted 01 January 2005 - 00:13

QUOTE
ЛЕГИЈИН РОМАН - УБИЦА БОГА У СРБИЈИ

Серијски убица Милорад Улемек – Легија упутио је данас трагичну честитку грађанима Србије, свој роман у тиражу од 80.000 примерака.

Роман је Легијин, а издавач је државни, па је његово штампање и срамно огледало данашње Србије. Организатор злочина на Ибарској магистрали, убиства Ивана Стамболића и Зорана Ђинђића, званично је, на корицама књиге, представљен као национални херој и жртва политичких манипулација.

Ово је продужени злочин. Ово је убијање и самог Бога у Србији. Влада не сме да ћути, Црква не сме да ћути, странке не смеју да ћуте, нација не сме да ћути. Са Легијом као јунаком, све приче о Европи, правди и прослави Христовог рођења постају бесмислене и мртве.

СПО


#41 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 01 January 2005 - 01:39

QUOTE(Dubravka @ 31 Dec 2004, 18:58)
A što? Da ne propustite nešto pametno i poučno, a?! cool.gif

ne nego da bi imali ta sr*nja za jedno 10 godina pa da ne bude posle da se niko ne seća šta je podržavao.....
malo me ček i to vređa,da ja kupujem to da bi saznao nešto pametno....nije u redu...... smile.gif mad.gif

#42 Dubravka

Dubravka
  • Members
  • 4,879 posts

Posted 01 January 2005 - 16:14

QUOTE(DaniloBg @ 1 Jan 2005, 01:39)
QUOTE(Dubravka @ 31 Dec 2004, 18:58)

A što? Da  ne propustite nešto pametno i poučno, a?! cool.gif

ne nego da bi imali ta sr*nja za jedno 10 godina pa da ne bude posle da se niko ne seća šta je podržavao.....

E pa izem ti sećanje i istoriju ako bi to trebalo da nam služi kao dokument... puke.gif

QUOTE
malo me ček i to vređa,da ja kupujem to da bi saznao nešto pametno....nije u redu...... smile.gif mad.gif

A što se ti, Danilče, tako olako vređaš? dry.gif

Meni je sasvim neverovatno da neko ko piše ono i onako kako ti pišeš, pristane da čita takva govna... pa makar knjigu našao pored kontejnera - ne učestvujući u podizanju njenog tiraža (nije ovde o tome reč). Uzmeš je lepo i ubaciš u kontejner, poradiš na higijeni... o tome se ovde radi - kapiraš huh.gif

#43 saurus

saurus
  • Members
  • 368 posts

Posted 01 January 2005 - 16:41

QUOTE(minka @ 31 Dec 2004, 12:53)
2 jutro

uz neke male primedbice Hail.gif Hail.gif Hail.gif

2 saurus

nemoj da komentarises, cuti, prdi i uzivaj...

molim te

Izvini molim te nisam znao da ti diram u komplekse. A što se tiče onog ćuti i prdi to ti kevi u pasulj, imaš izražavanje ko gore pomenuti komandant Legija i našao si nešto da ti pišeš o njemu.
Kad se budale kao ti civilizuju u ovoj Srbiji neće biti mesta za Legijine romane. Do tad majstore listaj malo bonton.

#44 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 01 January 2005 - 17:06

QUOTE(saurus @ 1 Jan 2005, 17:41)
Kad se budale kao ti civilizuju u ovoj Srbiji neće biti mesta za Legijine romane.

Optimisto...Da li mislis da ce se ikada civilizovati?

#45 DaniloBg

DaniloBg
  • Members
  • 1,938 posts

Posted 01 January 2005 - 23:54

QUOTE(Dubravka @ 1 Jan 2005, 16:14)
QUOTE(DaniloBg @ 1 Jan 2005, 01:39)
QUOTE(Dubravka @ 31 Dec 2004, 18:58)

A što? Da  ne propustite nešto pametno i poučno, a?! cool.gif

ne nego da bi imali ta sr*nja za jedno 10 godina pa da ne bude posle da se niko ne seća šta je podržavao.....

E pa izem ti sećanje i istoriju ako bi to trebalo da nam služi kao dokument... puke.gif


A što se ti, Danilče, tako olako vređaš? dry.gif

Meni je sasvim neverovatno da neko ko piše ono i onako kako ti pišeš, pristane da čita takva govna... pa makar knjigu našao pored kontejnera - ne učestvujući u podizanju njenog tiraža (nije ovde o tome reč). Uzmeš je lepo i ubaciš u kontejner, poradiš na higijeni... o tome se ovde radi - kapiraš huh.gif

ma ko je pričao o čitanju toga..... huh.gif huh.gif huh.gif
meni je bitno da imam i da se sećim svega što su i što će raditi..... cool.gif
oni su šljam,isto kao što su oni koji ih podržavaju šljam.....
sad se niko ne seća "godina raspleta".....
sad niko više ne priče kako je glasao za miloševića
sad više niko ne priča kako je sedeo ispred tva i pržio se na priloge sa ratišta....
sad se niko toga ne seća,niko ne podseća,to više i ne postoji
kad narod ne izađe na glasanje onda je "on kaznio političare".... puke.gif puke.gif
e nije tako nego je narodu lakše i lepše da ne izađe pa da onda može da pljuje po vlasti kako lože živi iako sam taj narod ništa ne radi....
i ova knjiga treba da ima što veći tiraž,da bi se sećali da je neko kupuvao knjige ubice i da se ložio na istu knjigu..... mad.gif mad.gif
a ne da kad se opet desi da neko normaln pobedi,narod ispadne kolektivni heroj toga..... puke.gif
i treba što više ovog sr*nja da izlazi,ako ni zbog čega drugog da bi ja imao više dokumenata.....