Jump to content


Photo

Najlepši i najbolji voditelji i voditeljke


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
121 replies to this topic

#121 John Finn's Wife

John Finn's Wife
  • Members
  • 3,242 posts

Posted 24 July 2006 - 00:39

QUOTE(untouchable_23 @ 23 Jul 2006, 18:19)
RESPECT!!! 


.....na (crvenoj) odeždi.......

#122 Ljuban

Ljuban
  • Members
  • 654 posts

Posted 24 July 2006 - 02:32

QUOTE(sara_va @ 12 Apr 2006, 22:57)
Od voditeljki,mozda ona crnkinja sa STB

Podržajem politikali korekt politiku ''Studija B'' u pogledu ravnopravlja raznobojnih,no dotična Ivon Fakin Džafali - previous voditeljica ''Dremovizije'' je užas koji treba nadugačko studirati na podforumu ''Lingvistika''.
Kako sam zbog sve češćih kolabiranja nasušnog mi tramvajsko-trolejbuskog sistema s' vremena na vreme primoran da gledam negledljivo - Beogradsku hroniku (po prvih 5-6 minuta do priključenija dis-patch-era GSP-a),dotična stigne da mi u kratkom periodu demonstrira zavidnu užinu (as in uskost) sopstvenog rečnika na uštrb urbanosti.Naime,njen glagolski sistem sačinjavaju samo 4 glagola:
1) pozicionirati
2) gravitirati
3) stagnirati
4) aktivirati
Tako (random examples) na Crvenom krstu trole gravitiraju umesto da se okreću,izgubljeni pas je poslednji put pozicioniran (as in viđen) u Učiteljskom naselju juče u 5 popodne,kupanje na Adi bi moglo da stagnira,SMS reporteri su aktivirali njihovu ekipu da se nacrta već negde i usnimi neku provaliju...i tako u krug sve dok joj se u goste ne nacrta PR nekog trens Događanja,sa kojim onda uporedo demonstrira sve jezičke ograničenosti klaberske populacije.

Edited by Ljuban, 24 July 2006 - 02:38.