Jump to content


Photo

Uhapšeno četvero BG studenata u Zagrebu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
460 replies to this topic

#76 PURGER

PURGER
  • Members
  • 1,218 posts

Posted 21 November 2004 - 00:23

QUOTE(Slaven @ 21 Nov 2004, 00:19)
QUOTE
U tom slučaju je najbolje da te ostavi kod recimo mljekare Lura ti siđeš imaš odmah tram za centar a on produži po Slavonskoj aveniji.
Ako te ostavi kod naplatnih kučica gdje se razdvaja zaobilaznica sa odvojkom auto ceste koja ide za istok grada t.j Slavonska avenija imati češ mali problem jer tam nemaš prijevoza.




kakve su ovo price?

prle i tihi, ilegalci? laugh.gif



preporuka - dodjite pjeske - lakse vas je uhvatiti biggrin.gif

A ti dođi na konju ko drug ti Tito. biggrin.gif

#77 PURGER

PURGER
  • Members
  • 1,218 posts

Posted 21 November 2004 - 00:26

QUOTE(Henry Chinaski @ 21 Nov 2004, 00:23)
Za junake. Mrš.

Za koga, Bukowski ?

#78 1939

1939
  • Banned
  • 1,201 posts

Posted 21 November 2004 - 00:26

QUOTE(Nikola21 @ 20 Nov 2004, 23:17)
Neverovatno je da bas nista ne mozes da shvatis. Iz onog sto si napisao je to potpuno ocigledno

Henry,
Uprosti mu to u proste recenice, a ako hoces bas da ekperimentises, ubaci neku prostoprosirenu.

Pa i ti slobodno mozes da se pridruzis dezurnom shizofreniku.
Klinike cekaju...

#79 Slaven

Slaven
  • Banned
  • 18,018 posts

Posted 21 November 2004 - 00:28

Purgi nemoj ti meni o konju jer ih ima 165 tiptronic i jos su DPF [3.0 TDI] laugh.gif

nego jesil' napisao

a ja bi dao doživotnu zabranu njima i njihovoj obitelji do recimo 5 ili 6 koljena,

da znam trebam li se ili ne, ispricati?

Edited by Slaven, 21 November 2004 - 00:35.


#80 cara

cara
  • Sleepers
  • 38 posts

Posted 21 November 2004 - 00:32

QUOTE(Henry Chinaski @ 21 Nov 2004, 01:23)
Za junake. Mrš.

Тако си накуцао 9000 постова. Сјајно. Да си куцао семинарске и дипломске сад био богаташ, и не би крао од сиромашних да би дао богатим. huh.gif

#81 BUKEFAL

BUKEFAL
  • Members
  • 244 posts

Posted 21 November 2004 - 00:38

QUOTE(sbshogun @ 20 Nov 2004, 20:24)
A bre purger,mnogo si bre strog,igrala se deca laugh.gif

Smrdi mi na onu nostalgičnu:Igrale se delije na sred Zemlje Srbije"Opet zemljopisna frka

#82 wu-tang-clan

wu-tang-clan
  • Banned
  • 355 posts

Posted 21 November 2004 - 00:41

Vidite koja su paranoja 'rvati,plase se Drazine slike,j*** te vi bi mogli svi zajedno u SPS.Reci ce: mi smo na pragu EU,satro nema fasistickih simbola bla bla bla.................u stvari pi****e.Marketing BRE!!!

aloooooooooooooooooooooooo BRE ustase iskulirajte malo, radikali ima da dignu statuuuuuu MG u BGD na sred Kneza...onako bez plana gradnje,pa ce nam naruze grad,a to stvarno ne bih zeleo....

Attached Files



#83 Friend of Peachy Carnahan

Friend of Peachy Carnahan
  • Banned
  • 18,085 posts

Posted 21 November 2004 - 00:44

kako li se sad oseca gurovic, kad vidi kakvu je lavinu pokrenuo

da je pametan on bi tu tetovazu malo fazoniro laserom, i iz daleka bi mogla da podseca na divca

#84 Rajo

Rajo
  • Members
  • 4,382 posts

Posted 21 November 2004 - 00:50

method man

QUOTE
Zaista, ne bi me iznenadilo da MUP Hrvatske sutra, na primer nekom francuskom sportisti zabrani ulazak u zemlju jer ima istetoviranog De Gola ili tako nesto. Ocigledno da imaju nesto protiv tetovaza sa likovima antifasistickih vojskovodja.


Odje se stalno istice antifasisticki karakter Ravnogorskog pokreta i kao argument se navodi spasavanje saveznickih pilota. Ali se previdja jedna "sitnica". Da su Ravnogorci pocinili brojne zlocine koje nemaju veze s antifasistickom borbom. Kao sto je bio genocid u istocnoj Bosni pocinjen na vjerskoj i etnickoj osnovi. De Gol i Draza? laugh.gif

Ipak je Pavelic adekvatnije poredjenje za Drazu. Iako nije spasavao saveznicke pilote, postoje neke druge slicnosti wink.gif

Da preduprijedim paljbu: ne sporim da su ustase pocinile veci broj zlocina od cetnika. Jasenovac je ipak bio jedan...

I da, posto mogu ocekivati paljbu po partizanima, jeste, drzali su korak - Bleiburg, Zidani Most itd.

Sve to ne mijenja sliku o Drazi. Zbog onog sto su cetnici pod njegovim vodjstvom napravili, narocito u Bosni i Sandzaku, Srbi bi trebali da se njega stide, a ne da se ponose. Nego, ima ona, "cega se pametan stidi...." Uostalom, sto ocekivati u zemlji u kojoj visoki svjestenici crkve proglasavaju Karadzica i Mladica srpskim herojima....

#85 PURGER

PURGER
  • Members
  • 1,218 posts

Posted 21 November 2004 - 00:50

QUOTE(Slaven @ 21 Nov 2004, 00:28)
Purgi nemoj ti meni o konju jer ih ima 165 tiptronic i jos su DPF [3.0 TDI] laugh.gif

nego jesil' napisao

a ja bi dao doživotnu zabranu njima i njihovoj obitelji do recimo 5 ili 6 koljena,

da znam trebam li se ili ne, ispricati?

Opa , mislim svaka čast , na konjima X 165 i još tiptronic.
Uistinu nisam ja ono napisao već sam prenio vijest s IMF Foruma tražeći preciznije objašnjenje događaja.

#86 PURGER

PURGER
  • Members
  • 1,218 posts

Posted 21 November 2004 - 00:52

QUOTE(wu-tang-clan @ 21 Nov 2004, 00:41)
Vidite koja su paranoja 'rvati,plase se Drazine slike,j*** te vi bi mogli svi zajedno u SPS.Reci ce: mi smo na pragu EU,satro nema fasistickih simbola bla bla bla.................u stvari pi****e.Marketing BRE!!!

aloooooooooooooooooooooooo BRE ustase iskulirajte malo, radikali ima da dignu statuuuuuu MG u BGD na sred Kneza...onako bez plana gradnje,pa ce nam naruze grad,a to stvarno ne bih zeleo....

Za opću nečistoću grada dovoljan si ti.

#87 wu-tang-clan

wu-tang-clan
  • Banned
  • 355 posts

Posted 21 November 2004 - 00:53

QUOTE(DANIEL DRAVOT @ 21 Nov 2004, 00:44)
kako li se sad oseca gurovic, kad vidi kakvu je lavinu pokrenuo

da je pametan on bi tu tetovazu malo fazoniro laserom, i iz daleka bi mogla da podseca na divca

Ma,jebes MG nije on poenta.Trebalo bi sesti i dogovoriti se sa 'rvatima oko svega:tuzbi,zlocina,rata,tetovaza,izbeglaja................i zavrsiti tu pricu jednom za svagda i ucutkati maloumne huligane,rasiste i slicna g****.Sto se kaze da zakljucamo topic i krenemo dalje.Sta je bilo bilo je........i hajde da vaspitamo nove generacije u nekom drugom,pozitivnom stilu.Sve to mozemo solo bez strane intervencije,a znate kako ona izgleda.......

Edited by wu-tang-clan, 21 November 2004 - 01:02.


#88 wu-tang-clan

wu-tang-clan
  • Banned
  • 355 posts

Posted 21 November 2004 - 00:58

QUOTE(PURGER @ 21 Nov 2004, 00:52)
Za opću nečistoću grada dovoljan si ti.

Alo,slepce jedno je cistoca,drugo je arhitektura..............

#89 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 21 November 2004 - 01:18

Nisam verovao da ce se ikada desiti da se bezrezervno slozim s nekim Hefestusovim stavom, ali evo, i to se desilo:
"Klinci su budale i dobro su prosli, mozda su trebali da dobiju malo po pi*ci. Ne zbog Draze, nego zbog njih samih, ako ih vec mame i tate (SPS) nisu naucile, kako da se ponasaju kada dodju nekom u goste!"
Sta god Srbende mislile (laskavog li izraza) o Drazi Mihajlovicu, to je kvisling i predvodnik jednog fasistickog pokreta, osudjeni ratni zlocinac, a njegov je pandan Ante Pavelic; i jednako imam razumevanja za hrvatski sentiment prema Pavelicu, koji je bio "borac za hrvatsku slobodu" kao i prema Mihajlovicu, spasiocu pilota, nosiocu ordena i izvrsiocu genocida nad drugom etnickom grupacijom.
Bilo koja presuda suda u Zagrebu a priori imace moju podrsku; jedino, nadam se da ce biti egzemplarno ostra. Koliko da se te barabe nauce da domace nacionalisticko, sovinisticko i profasisticko divljanje, koje se tolerise u Kostunicinoj Srbiji, u upristojenom svetu nije dozvoljivo.

#90 cara

cara
  • Sleepers
  • 38 posts

Posted 21 November 2004 - 01:25

QUOTE(Rajo @ 21 Nov 2004, 01:50)
method man



Odje se stalno istice antifasisticki karakter Ravnogorskog pokreta i kao argument se navodi spasavanje saveznickih pilota. Ali se previdja jedna "sitnica". Da su Ravnogorci pocinili brojne zlocine koje nemaju veze s antifasistickom borbom. Kao sto je bio genocid u istocnoj Bosni pocinjen na vjerskoj i etnickoj osnovi. De Gol i Draza? laugh.gif

Ipak je Pavelic adekvatnije poredjenje za Drazu. Iako nije spasavao saveznicke pilote, postoje neke druge slicnosti wink.gif

Da preduprijedim paljbu: ne sporim da su ustase pocinile veci broj zlocina od cetnika. Jasenovac je ipak bio jedan...

I da, posto mogu ocekivati paljbu po partizanima, jeste, drzali su korak - Bleiburg, Zidani Most itd.

Sve to ne mijenja sliku o Drazi. Zbog onog sto su cetnici pod njegovim vodjstvom napravili, narocito u Bosni i Sandzaku, Srbi bi trebali da se njega stide, a ne da se ponose. Nego, ima ona, "cega se pametan stidi...." Uostalom, sto ocekivati u zemlji u kojoj visoki svjestenici crkve proglasavaju Karadzica i Mladica srpskim herojima....

Антифашистички карактер, не признајеш им само ти и дотична господа.
Да је то тако црнобјело као што си ти фино навео, не би ових дискусија ни било.