Jump to content


Photo

Iz druge u prvu!


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
18 replies to this topic

Poll: Ko ima najvise sansi za prvu ligu? (21 member(s) have cast votes)

Ko ima najvise sansi za prvu ligu?

  1. Rad (10 votes [47.62%])

    Percentage of vote: 47.62%

  2. Buducnost BD (3 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

  3. Javor (2 votes [9.52%])

    Percentage of vote: 9.52%

  4. Radniciki Nis (1 votes [4.76%])

    Percentage of vote: 4.76%

  5. Vozdovac (1 votes [4.76%])

    Percentage of vote: 4.76%

  6. Novi Pazar (4 votes [19.05%])

    Percentage of vote: 19.05%

  7. Napredak (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 amel_np

amel_np
  • Members
  • 20 posts

Posted 15 November 2004 - 22:45

Ja mislim da su Rad, Buducnost BD i Javor najblizi!

#2 copkillah

copkillah
  • Members
  • 4,075 posts

Posted 15 November 2004 - 22:53

A što si onda glasao za NP?
Lokalpatriotizam? smile.gif

#3 amel_np

amel_np
  • Members
  • 20 posts

Posted 15 November 2004 - 23:12

QUOTE(copkillah @ 15 Nov 2004, 23:53)
A što si onda glasao za NP?
Lokalpatriotizam? smile.gif

Glasao sa za NP zato sto imamo sanse jer imamo dobar raspored u prolecnom delu sezone, a u zimskom prelaznom roku dolaze novi igraci sto zanci da je sve otvoreno.
Slazem se sa tobom da Rad ulazi u prvu ligu... smile.gif

#4 Radovan

Radovan
  • Banned
  • 679 posts

Posted 16 November 2004 - 01:59

Evo ja sam glasao lokal-patriotski :i napred Vozde!!!

#5 Cofi

Cofi
  • Members
  • 360 posts

Posted 16 November 2004 - 22:10

i ja bih glasao lokalno,da mogu

BEZANIJA FOREVER KICBLO BOYS!!!!!! cool.gif

#6 Andy

Andy
  • Members
  • 620 posts

Posted 17 November 2004 - 01:17

QUOTE(amel_np @ 15 Nov 2004, 23:45)
Ja mislim da su Rad, Buducnost BD i Javor najblizi!

Zaboravio si da stavis opciju na poll-u 'neko drugi'. Gde ti je Mladost iz Apatina, ekipa sa najvise remija...? wink.gif

Edited by Andy, 17 November 2004 - 01:17.


#7 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 17 November 2004 - 11:28

Samo da se skinsi ne vrate u prvu ligu.

#8 Cofi

Cofi
  • Members
  • 360 posts

Posted 17 November 2004 - 12:49

QUOTE(Andy @ 17 Nov 2004, 02:17)
Zaboravio si da stavis opciju na poll-u 'neko drugi'. Gde ti je Mladost iz Apatina, ekipa sa najvise remija...? wink.gif

FK INTER APATIN laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

#9 Radovan

Radovan
  • Banned
  • 679 posts

Posted 17 November 2004 - 18:49

QUOTE(Nikola21 @ 17 Nov 2004, 10:28)
Samo da se skinsi ne vrate u prvu ligu.

Neznam na koga mislis,pretpostavljam na Rad...
Vrlo je izvesno da se oni vracaju i ja mislim da je to prava stvar jer Rad je bio prvoligas i za vreme SFRJ ,solidan je klub i mnogo pre bi ga video u prvoj ligi od raznih Hajduka,Cukarickih i sl. BG klubova.
Sto se navijaca tice u U.F ima skinsa ali to da su svi skinsi nema veze sa realnoscu.Skinhedsa ima medju svim navijacima a tako i medju navijacima tvog kluba Blue Union.

#10 amel_np

amel_np
  • Members
  • 20 posts

Posted 19 November 2004 - 10:49

QUOTE(Radovan @ 17 Nov 2004, 19:49)
Neznam na koga mislis,pretpostavljam na Rad...
Vrlo je izvesno da se oni vracaju i ja mislim da je to prava stvar jer Rad je bio prvoligas i za vreme SFRJ ,solidan je klub i mnogo pre bi ga video u prvoj ligi od raznih Hajduka,Cukarickih i sl. BG klubova.
Sto se navijaca tice u U.F ima skinsa ali to da su svi skinsi nema veze sa realnoscu.Skinhedsa ima medju svim navijacima a tako i medju navijacima tvog kluba Blue Union.

Pa oni se plase od UF-a pa zato mole Boga da se Rad ne vrati u Prvu ligu!:)

#11 Radovan

Radovan
  • Banned
  • 679 posts

Posted 19 November 2004 - 20:17

QUOTE(amel_np @ 19 Nov 2004, 09:49)
QUOTE(Radovan @ 17 Nov 2004, 19:49)
Neznam na koga mislis,pretpostavljam na Rad...
Vrlo je izvesno da se oni vracaju i ja mislim da je to prava stvar jer Rad je bio prvoligas i za vreme SFRJ ,solidan je klub i mnogo pre bi ga video u prvoj ligi od raznih Hajduka,Cukarickih i sl. BG klubova.
Sto se  navijaca tice u U.F ima skinsa ali to da su svi skinsi nema veze sa realnoscu.Skinhedsa ima medju svim navijacima a tako i medju navijacima tvog kluba Blue Union.

Pa oni se plase od UF-a pa zato mole Boga da se Rad ne vrati u Prvu ligu!:)

Ma Dzoni je kako ja to kapiram video stadion samo na tv-u tako da ne vidim razlog da se on plasi bilo koga, pa ni tog groznog U.F. nisu jos poceli da upadaju na gajbe simpatizerima klubova laugh.gif

#12 iPhuck10

iPhuck10
  • Members
  • 18,742 posts

Posted 19 November 2004 - 22:34

Rad,definitivno.

#13 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 20 November 2004 - 00:28

QUOTE(Radovan @ 17 Nov 2004, 17:49)
Neznam na koga mislis,pretpostavljam na Rad...
Vrlo je izvesno da se oni vracaju i ja mislim da je to prava stvar jer Rad je bio prvoligas i za vreme SFRJ ,solidan je klub i mnogo pre bi ga video u prvoj ligi od raznih Hajduka,Cukarickih i sl. BG klubova.
Sto se  navijaca tice u U.F ima skinsa ali to da su svi skinsi nema veze sa realnoscu.Skinhedsa ima medju svim navijacima a tako i medju navijacima tvog kluba Blue Union.

Mozes da okreces i izvrces kako hoces i na koji nacin hoces, ali svi znamo ko su navijaci Rada! Secas se onog malog ciganceta, imao je valjda 6-7 godina, ubili su ga skinheadsi devedesetih u Beogradskoj ulici. Secas li se za koga su navijali? Secas li se da li su se kajali...?
Te retarde treba sve pohapsiti. I onako sa njihovim IQ-om ne bi ni ukapirali da su u zatvoru, a sigurno ce im biti i cistije nego kod kuce.

Edited by Nikola21, 20 November 2004 - 00:30.


#14 Radovan

Radovan
  • Banned
  • 679 posts

Posted 20 November 2004 - 18:53

QUOTE(Nikola21 @ 19 Nov 2004, 23:28)
QUOTE(Radovan @ 17 Nov 2004, 17:49)
Neznam na koga mislis,pretpostavljam na Rad...
Vrlo je izvesno da se oni vracaju i ja mislim da je to prava stvar jer Rad je bio prvoligas i za vreme SFRJ ,solidan je klub i mnogo pre bi ga video u prvoj ligi od raznih Hajduka,Cukarickih i sl. BG klubova.
Sto se  navijaca tice u U.F ima skinsa ali to da su svi skinsi nema veze sa realnoscu.Skinhedsa ima medju svim navijacima a tako i medju navijacima tvog kluba Blue Union.

Mozes da okreces i izvrces kako hoces i na koji nacin hoces, ali svi znamo ko su navijaci Rada! Secas se onog malog ciganceta, imao je valjda 6-7 godina, ubili su ga skinheadsi devedesetih u Beogradskoj ulici. Secas li se za koga su navijali? Secas li se da li su se kajali...?
Te retarde treba sve pohapsiti. I onako sa njihovim IQ-om ne bi ni ukapirali da su u zatvoru, a sigurno ce im biti i cistije nego kod kuce.

Vazno je da svi znamo ko su navijaci Rada...Jel ti poznajes nekog navijaca Rada?Pri tom mislim na pravog navijaca koji ide na sve tekme i gostovanja a nekog wannabe ili simpatizera?Mogu ja da odgovorim? Nepoznajes... ali zato znas da pricas o necemu sto ne poznajes blink.gif
Secam se onog ogavnog zlocina u Beogradskoj,i nesecam se da su ti mentoli sto su to uradili izjavili da navijaju za Rad,ali sve i da navijaju to nema nikakve veze.Kad bi sve ubice i zlikovce pitali za koga navijaju verovatno bi medju njima bilo najvise ``navijaca`` Zvezde i Partizana.
Taj zlocin koji si spomenuo delo je bolesnih pojedinaca ,maloletnika zatrovanih ideologijom mrznje i nasilja i nema nikakve veze sa fudbalom.
Da se razumemo iako idem deceniju i po na stadione ne podrzavam huliganizam i smatram da one koji krse zakone treba procesuirati. (tu nemislim na idiotizme kao sa Bukuresta kada su drugari popili mesec dana Skele zbog unesenih baklji)
Ne branim nikoga ali isto tako ne trpim generalizacije...

#15 Nikola21

Nikola21
  • Members
  • 7,472 posts

Posted 21 November 2004 - 04:45

Ovaj, gresis sinak. Silno gresis.
Imao sam tu nesrecu da upoznam oko desetoricu tzv radovih navijaca - UF. Nazalost najbolji ortak mi je par godina bio jedan od njih, dok mu nije doslo iz dupeta u glavu. Ili je napokon usao u zrele godine, kada je shvatio. Svaki put kada smo se videli, znao je da mu sleduje mentalno prociscavanje jedno sat vremene od mene. Tako da sam hteo nehteo, upoznavao te maloumnike. Mogu odgovorno da tvrdim, da su ti ljudi mentalno ispod proseka. Da ne nemaju ni jednu temu za razgovor osim rada, utakmica, tuca, alkohola, rasizma i sovinizma. Da su bez ikakvog razloga preagresivni. To je kao sekta. Kad je oratk prastao da ide na utakmice, zvali su ga telefonom i pretili. Posle je morao da ih izbegava kad ih slucajno vidi na ulici. Pre 2 godine sam prisustvovao jednom izuzetno neprijatnom razgovoru u autobusu sa deckom koji je i dalj UF. Ovaj moj ortak vec oko 7 godina ne ide na te utakmice. Ovaj se nesto mrstio na njega, nesto su se svadjali, nesto je sraoooo... I naravno, uvedivao ga u ispravnost white power-a. Ako me pitas, da li je taj moj ortak bio rasista, ja bi morao reci da nije. Dali je vukao ka toj ideji? Da, veoma je vukao prema toj ideji i mislim da ga je jednio dobra porodica i kvalitetno obrazovanje drzalo da ne skrene.
E sad, znam i neke fudbalere Rada. Doduse sad vec bivse, ali mogu reci stvar ili dve o tome sta oni misle o tim tzv navijacima.

Toliko o nepoznavanju tih krapinskih ljudi.

*edit
P.S. Da isao je on na sve utakmice i u BG i u unutrasnjost. Cak je bio i na onoj poznatoj u unutrasnjosti (ne secam se gde to bese) kad su krenuli da peglaju policiju, pa je policija ostro uzvarila. Vrlo ostro. Mislim da je posle toga odlucio da vise ne ide na radove utakmice.
Pretpostavljam, posto ne volis generalizacije, da ni navijaci (navijacka grupa ) Lazia nisu rasisti? Ta to nije bio Musolinijev klub, da nije navijao za njih, da nisu imali sve sta im je trebalo za njegovo vreme, da im to nije bilo najbolje vreme, da im on nije podigao stadion i dao pricu sa svoje kape za grb? rolleyes.gif

Edited by Nikola21, 21 November 2004 - 05:29.