Jump to content


Photo

Sanader u Beogradu


This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
253 replies to this topic

#31 Zivko

Zivko
  • Members
  • 338 posts

Posted 15 November 2004 - 11:37

QUOTE(Radovan @ 15 Nov 2004, 01:59)
...Upao si u zivo blato sopstvene gluposti i mrznje...



Eee, Jadovane, Jadovane

Ti nisi upao u "zivo blato" sopstvene glupsti nego si ti u sopstvenim fekalijama, crni Jadovane.

Ali neka. Doci ce i tebi i svim tvojim PRINCÌPIMA 6. oktobar, kad - tad

A do tada, drz se ove "presvetle" poruke koju vidis dole u potpisu ovog posta

#32 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 15 November 2004 - 11:50

QUOTE(redfusion @ 15 Nov 2004, 11:34)
Potpisujem, nitro ga drma... smile.gif

Опет се овде непотребно обраћа пажња на генетски и духовно изопачене Србе! Шта је нас брига шта они пишу? Зашто губите снагу расправљајући се с њима?
Ако сте већ кренули да обављате нешто, завршите посао до краја!

Како рекоше бранитељи и јатаци наших јунака, у својој успешној кампањи:
Да се ради! Речи у дела!

Мислим да је то потпуно исправно гледиште, а не чекање са стране да неко уместо вас обави послове од историјске важности за прогрес Србије.

Да вас подсетим, кукавци ниједни - о мајци храброст:
QUOTE
POČETKOM rata u Bosni, u aprilu 1992. Biljana Plavšić je doputovala je u Bijeljinu, nakon što je ovaj grad očišćen od muslimanske populacije. TV gledaoci se još sećaju čuvenog poljupca koji je poslala paravojnom komandantu Željku Ražnatoviću Arkanu, koji je rukovodio napadom, nazvavši ga "srpskim herojem".

Plavšićeva je naredne godine izjavila da bi "najviše želela da Istočnu Bosnu kompletno očisti od Muslimana". Pritom se zaklela da će protiv njih ratovati po svaku cenu, opisujući ih kao "genetski deformisane Srbe".
"Čak i ako šest miliona Srba pogine, drugih šest miliona će živeti pristojno" - zapažena je njena rečenica, kojom je citirala jednog srpskog vojnika sa prve borbene linije.

Srpski vojnici na frontu su joj se divili i nazivali je "caricom", a njena prosrpska ideologija toliko je delovala fanatično da je čak iSlobodan Milošević govorio kako joj je mesto u nekoj mentalnoj ustanovi. a njegova supruga Mirjana Marković jednom ju je uporedila sa Jozefom Mengeleom.


#33 Radovan

Radovan
  • Banned
  • 679 posts

Posted 15 November 2004 - 12:01

U jebote kompletno F odeljenje ,kakvi samo primerci ,klinik,hella,zivka-al kaida ...A zamalo da zaboravim streska pa idi lave pa me prijavi fbi-aju,cia-eju mozda imaju neko odeljenje za pomoc hrvatskim drzavljanima,ops drzavnicima kao onomad u ``oluji`` ...

#34 Italo_Disco_Bg

Italo_Disco_Bg
  • Members
  • 80 posts

Posted 15 November 2004 - 12:17

Зашто толико нападате Радована,није човек мислио ништа лоше сигурно.Прво нама данас у посету долази председник исте оне државе која је пре мање од 10 година протерала више стотина хиљада наших сународника и окупирала њихову државу(Републику Српску Крајину).
Додуше ја и још неки у овој земљи,који смо велика мањина,никада нисмо ни били за неке ратове и слично али ми смо МАЊИНА.И на жалост питање је времена када ће у овој земљи десничари доћи на власт а онда ти мој драги Суперхик(не сећам се како ти nick гласи)нећеш моћи тако да причаш.
Мир на овим просторима држи се на танкој линији и може се одржати само балансирањем између крајности.
Само из тог разлога истрпећу Санадера у мом граду,као што ће неко у Загребу кад тад морати да трпи Вука,њему нећете бранити улаз као једном обичном спортисти кошаркашу Гуровићу.

#35 vladan

vladan
  • Members
  • 25,392 posts

Posted 15 November 2004 - 12:30

"Прво нама данас у посету долази председник исте оне државе која је пре мање од 10 година протерала више стотина хиљада наших сународника и окупирала њихову државу(Републику Српску Крајину)."
Italo_Disco_Bg


Jel'??? Pa nije moguce...!
A sto se desnicara tice, koji ce ovo ili ono; polako, taj smo film jednom gledali i videli smo ishod. Ne mislim ja da Srbi nece hteti da ponove lekciju (slabo i sporo uce, a brzo zaboravljaju), ali im se nece dati - maloletni i maloumni se kontrolisu i usmeravaju, a po potrebi i kaznjavaju, naravno, u vaspitne svrhe.
Prema tome, pricu o desnicarima, "koji ce..." ne bih bas potezao...

#36 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 15 November 2004 - 12:32

Толико си забраздио у параноју да више не разлучујеш ко те куди, а ко те бодри! Стварно не знам одакле ти идеја да ме треба трпати у исти кош са овим неквалитетним изродима.

То на страну, него, хоћеш ли сад да покусаш оно што си закувао или ти се свођење рачуна са умивеним хадезеовским пропалитетима ипак чини као превелик залогај? У сваком случају, било би добро да спереш љагу са себе, да ли јавним покајањем и доживотним испосништвом на Светој Гори или заснивањем уговорног радног односа у војсци Србије и Црне Горе, немој да испадне како је шиптарска беса чвршћа од српске речи!

Сироти Гаврило Принцип се сигурно роштиља у гробу после овакве злоупотребе његовог имена. Ако има Бога, у најмању руку те треба казнити због неовлаштеног присвајања робне марке ради кићења туђим перјем, не би ли се твоје идеје допале оном трећеразредном Србину из Канаде!

#37 Kruna

Kruna
  • Banned
  • 534 posts

Posted 15 November 2004 - 12:33

QUOTE
Hrvatski premijer svečano je, uz sve državničke počasti, dočekan pred Palačom federacije u Novom Beogradu, gdje će se najprije sastati s predsjednikom državne ………………..



Kad bi oni znali ko uopste zivi na ‘Novom’ Beogradu i ko se tu naselio zadnjih 50 tak godina, ne bi mu bilo lako, sve sama VI Licka.

Prof dr Nikola Samardzic:

"Međutim, kod nas postoje istorijske strukture stanovništva koje se bore za svoja prava i privilegije. Srbija je vojnička i policijska zemlja. U Hrvatskoj i u Bosni Srbi su pripadali velikim delom istim tim strukturama koje su se prenele ovde, budući da su ti ljudi iz Hrvatske i Bosne proterani, to se sad sve skrkalo u Srbiju, i oni ljudi hoće svoje plate, svoje penzije i Cecu, a to je ogroman procenat stanovništva. Čitav Novi Beograd je izgrađen posle rata kako bi se čitav taj svet tamo naselio i jednoga dana pucao sa prozora, ukoliko bi se Srbi iz Srbije pobunili protiv Tita i Partije. Znači, čitav jedan grad je nastao u tom smislu, pa kako mislite da se odjednom ta istorija izbriše? Kako mislite da te ljude zaposlite, da oni počnu nešto da rade, a ne samo da dremaju u kasarnama i po ulicama da pendreče? To je njihov tradicionalni posao, tradicionalni zadatak."

http://www.b92.net/r...yyyy=2004&mm=06





Inace njegovu posetu treba gledati kao jos jednu posetu stranog drzavljanina Srbiji i nista drugo.

#38 Radovan

Radovan
  • Banned
  • 679 posts

Posted 15 November 2004 - 12:35

QUOTE(Hella @ 15 Nov 2004, 11:32)
Толико си забраздио у параноју да више не разлучујеш ко те куди, а ко те бодри! Стварно не знам одакле ти идеја да ме треба трпати у исти кош са овим неквалитетним изродима.

То на страну, него, хоћеш ли сад да покусаш оно што си закувао или ти се свођење рачуна са умивеним хадезеовским пропалитетима ипак чини као превелик залогај? У сваком случају, било би добро да спереш љагу са себе, да ли јавним покајањем и доживотним испосништвом на Светој Гори или заснивањем уговорног радног односа у војсци Србије и Црне Горе, немој да испадне како је шиптарска беса чвршћа од српске речи!

Сироти Гаврило Принцип се сигурно роштиља у гробу после овакве злоупотребе његовог имена. Ако има Бога, у најмању руку те треба казнити због неовлаштеног присвајања робне марке ради кићења туђим перјем, не би ли се твоје идеје допале оном трећеразредном Србину из Канаде!

Sta da ti kazem ,posle vecere trazi od sestre da vam umesto crtaca puste telefakt pa ces videti sta su prazne reci wink.gif

#39 Henry Chinaski

Henry Chinaski
  • Members
  • 19,241 posts

Posted 15 November 2004 - 12:38

QUOTE(Italo_Disco_Bg @ 15 Nov 2004, 12:17)
И на жалост питање је времена када ће у овој земљи десничари доћи на власт а онда ти мој драги Суперхик(не сећам се како ти ницк гласи)нећеш моћи тако да причаш.

A sta ce to da mi rade ti strasni desnicari? Da mi tom njihovom desnicom draskaju njeznik te me tako sprecavaju u antisrpskim sktivnostima na internetu? Kao prvo, nikada oni nece doci na vlast, a te price poturaju defetisti i oni sami (ti takozvani desnicari). A kao drugo, mogu da me cimnu tu gde pise, zabole me za njih. Sve je to fukara.

#40 Hella

Hella
  • Sleepers
  • 6,199 posts

Posted 15 November 2004 - 12:39

QUOTE(Italo_Disco_Bg @ 15 Nov 2004, 12:17)
Мир на овим просторима држи се на танкој линији и може се одржати само балансирањем између крајности.

Па има ли краја издајништву, посипању пепелом и дефетизму? Овог провокатора је сигурно послала Борка Павићевић да овде лупета глупости о миру и суживоту!


Економско пропагандни програм:

Џепни преводилац са србског на црватски језик - само 1.000 ЕУР.
Јединствена прилика!

Сав приход од продаје овог јединственог изума (патентираног у САНУ, атестираном од стране највећих србских лингвиста, похваљеном на Васељенском сабору, кориштеног у преводу филма "Ране" и приликом дејтонске издаје, нажалост) одлази на двадесетчетворокаратно позлаћивање клозетских дасака и држача тоалетних убруса у Храмовима Светих Сава 1-7.

#41 Tresko

Tresko
  • Members
  • 7,316 posts

Posted 15 November 2004 - 12:40

QUOTE(Radovan @ 15 Nov 2004, 13:01)
U jebote kompletno F odeljenje ,kakvi samo primerci ,klinik,hella,zivka-al kaida ...A zamalo da zaboravim streska pa idi lave pa me prijavi fbi-aju,cia-eju mozda imaju neko odeljenje za pomoc hrvatskim drzavljanima,ops drzavnicima kao onomad u ``oluji`` ...

Hajde ti pošto si baja sa "big cojones", kad bude dolazio neki američki zvaničnik, napiši ovde takve pretnje. A ja ću lepo da te prijavim FBI, pa da ti priuštim to zadovoljstvo.

Slobodno računaj na to. Ali ne verujem, vi ste mudonje samo tamo gde ste sigurni da ništa ne može da vam se desi.

#42 PURGER

PURGER
  • Members
  • 1,218 posts

Posted 15 November 2004 - 12:50

QUOTE(Tresko @ 15 Nov 2004, 10:49)
QUOTE(Radovan @ 15 Nov 2004, 01:59)
160 ljudi je procitalo topic, i samo si ti nasao da se pravis pametan?
Cudi me da nema onog boljsevika koji pocinje na v ,a mozda i nije toliko suluda spika da ste vas dvojica ustvari jedan te isti nesrecnik.
Upao si u zivo blato sopstvene gluposti i mrznje ,prividja ti se nesto cega nema i u nedostatku argumenata pokusavas da me diskvalifikujes na jedan prizeman i pokvaren nacin,podmetanjem .
To je vec tvoj manir,kao i opravdavanje bombardovanja i zlocina pocinjenih u njemu,ono sto se svakom iole normalnom coveku jednostavno gadi .

Ne pravi se on pametan. Sreća je tvoja što u Srbiji još ne funkcionišu stvari koje u drugim ozbiljnim zemljama funkcionišu. Inače, takva sranja koja ti pišeš nose sa sobom posledice.

I sreća je tvoja što taj što dolazi nije neki američki državnik. Tako se zajebavao onaj slovenac kad je Buš dolazio u Sloveniju na sastanak sa Putinom. Pa je FBI tražio a SLO policija lepo privela tog šaljivdžiju pa ga istresla iz gaća i sa krivičnom prijavom prosledila sudu. Tip je dobio 6 meseci uslovno.

Tako, kenjaj dok još možeš.

Da se radilo o nekom američkom državniku, eto ja bih te prijavio FBI, pa bi video kako je to simpatično. Ovako, prošao si srećno, jer ni Hrvatska ni Srbija nemaju takve institucije.

Znam da velika većina vas ne smatra Hrvatsku demokratskom zemljom ali kod nas postoje slučajevi pozivanja na odgovornost zbog kršenja zakona o elektronskim medijima kojeg smo uasvojili zbog ulaska u EU.

I još nekaj kada govorite o ulicama s imenom Budak u nazivu nije jedini Budak, Mile.
Naime kod Dinamovog stadiona postoji ulica D.Budaka još iz bivšeg sistema.
A ploče s Francetićem u Slunju i bista M.Budaka su skinute na trošak postavljača istih i uz prekršajne prijave.

Jebiga kad nismo demokrate.... rolleyes.gif

#43 ZaGoReC

ZaGoReC
  • Members
  • 133 posts

Posted 15 November 2004 - 13:15

@Purger
znas kaj je problem? Oni vjeruju da se kod nas u skoli uci da imamo drugacije lubanje od Srba.

#44 djvaske

djvaske
  • Members
  • 1,333 posts

Posted 15 November 2004 - 13:18

QUOTE(ZaGoReC @ 15 Nov 2004, 14:15)
@Purger
znas kaj je problem? Oni vjeruju da se kod nas u skoli uci da imamo drugacije lubanje od Srba.

Otprilike si pogodio.
laugh.gif

Samo, ovde se sprema reforma po kojoj će se učiti da serBi imaju drugačije lobanje od svih ostalih. ( dodao bih samo - prazne ).

#45 Tresko

Tresko
  • Members
  • 7,316 posts

Posted 15 November 2004 - 14:21

QUOTE(PURGER @ 15 Nov 2004, 13:50)
QUOTE(Tresko @ 15 Nov 2004, 10:49)
QUOTE(Radovan @ 15 Nov 2004, 01:59)
160 ljudi je procitalo topic, i samo si ti nasao da se pravis pametan?
Cudi me da nema onog boljsevika koji pocinje na v ,a mozda i nije toliko suluda spika da ste vas dvojica ustvari jedan te isti nesrecnik.
Upao si u zivo blato sopstvene gluposti i mrznje ,prividja ti se nesto cega nema i u nedostatku argumenata pokusavas da me diskvalifikujes na jedan prizeman i pokvaren nacin,podmetanjem .
To je vec tvoj manir,kao i opravdavanje bombardovanja i zlocina pocinjenih u njemu,ono sto se svakom iole normalnom coveku jednostavno gadi .

Ne pravi se on pametan. Sreća je tvoja što u Srbiji još ne funkcionišu stvari koje u drugim ozbiljnim zemljama funkcionišu. Inače, takva sranja koja ti pišeš nose sa sobom posledice.

I sreća je tvoja što taj što dolazi nije neki američki državnik. Tako se zajebavao onaj slovenac kad je Buš dolazio u Sloveniju na sastanak sa Putinom. Pa je FBI tražio a SLO policija lepo privela tog šaljivdžiju pa ga istresla iz gaća i sa krivičnom prijavom prosledila sudu. Tip je dobio 6 meseci uslovno.

Tako, kenjaj dok još možeš.

Da se radilo o nekom američkom državniku, eto ja bih te prijavio FBI, pa bi video kako je to simpatično. Ovako, prošao si srećno, jer ni Hrvatska ni Srbija nemaju takve institucije.

Znam da velika većina vas ne smatra Hrvatsku demokratskom zemljom ali kod nas postoje slučajevi pozivanja na odgovornost zbog kršenja zakona o elektronskim medijima kojeg smo uasvojili zbog ulaska u EU.

I još nekaj kada govorite o ulicama s imenom Budak u nazivu nije jedini Budak, Mile.
Naime kod Dinamovog stadiona postoji ulica D.Budaka još iz bivšeg sistema.
A ploče s Francetićem u Slunju i bista M.Budaka su skinute na trošak postavljača istih i uz prekršajne prijave.

Jebiga kad nismo demokrate.... rolleyes.gif

Pa, vidi, ne bavim se ja toliko time da li je Hrvatska demokratska zemlja ili ne. Prirodnije je da se time bavite vi državljani Hrvatske. Meni je bitnije da li je Srbija demokratska zemlja ili ne. Budalaštine tipa da neko uči da Hrvati imaju drugačije lubanje od Srba(nisi ti napisao, ali da obuhvatim oboje) nisu za komentarisanje.

No, činjenica je da nije poznato kome bi moglo da se prijave pretnje nekom od državnika iz Hrvatske, kao što to nije poznato ni u Srbiji. U USA je opšte poznato da se time FBI bavi. I treba da se bavi.

A priznaćeš da je u demokratiji, USA ipak malkice ispred Hrvatske, ne?